صفحه 55 از 330 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465105155 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط r0bin نمایش پست ها
    چرا اتفاقا تهرانیم،مامور کلانتری به من گفت باید 3 تا همسایه بیاری یا از محله فعلی یا از محله قبلی.....یعنی میفرمایید 3 تا ادم غیر فامیل ببرم حله دیگه! منتها این کسایی رو که میخوام ببرم، باهاشون همسایه و بچه محل نبودم تا حالا و هر کدوم رو باید کلانتری محل خودشون ببرم،این جوری مشکل پیش نمیاد؟؟؟
    و اینکه اگر بخوام مامور بگیرم ببرم تحقیق ،خوب وقتی همسایه ها منو نمیشناسن مامور چه جوری میخواد تحقیق بکنه،با همون ساندیس و شارژ درست میشه تحقیق؟؟
    من 3 تا فامیل و ضامن رو بردم و تحقیق محلی رو داشتیم میرفتیم که بهم پیشنهاد شارژ و ساندیس شد و من هم حوصله نداشتم و قبول کردم. 3 تا فامیل رو قانون از شما میخواد و بقیه فرمالیته ی کلانتریه. نگران نباشید. یعنی 3 نفر شما رو تو محل نمی شناسند؟ خوب این 2-3 روزه 3 تا سوپرمارکت برید شما رو بشناسند. (البته یه زمانی من هم کسی نمی شناخت)
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

Junior Member

سلام
    من واسه معافیت کفالت پدر زیر 59 سال و نیاز به مراقبت اقدام کردم
    کمیسون پزشکی رفتم گمون نیاز به مراقبت داشتنش تایید شد
    گفتن که باید بری کمیسیون کفالت. گفنم مگه این چی بود؟ گفتش که این پزشکی بودش
    اگه اطلاعی تو این زمینه دارید اگه کمک کنید متشکرم
    اینکه می خوان چیو بررسی کنن چه ججوریه، چون رونده کمسیون پزشکی مشخصه هدفشم مشخص، ولی اینو نمیدونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Embedded systems, Chemnitz

سلام
    من دیروز با مادرم پیش پزشک معرفی شده از طرف بهزیستی برای اعصاب و روان رفتم که بعد از حدود نیم ساعت صحبت این گواهی را نوشیت :به این وسیله گواهی می شودبیمار از سال 1374 دچار بیماری اعصاب و روان شده که سه بار به اینجانب مراجه کرده اند و سپس درمان را در تهران ادامه داده اند و و هنوز ادامه می دهند.ایشان دچار بیماری اختلال افسردگی عمده توام با وسواس( ocd+mdd)و اجبار است و غیر از آن وابستگی شدید به پسر دارد که تحمل دوری وی برای اشان سخت و باعث تشدید بیماری ایشان می شود. توصیه می شود که پسرشان همیشه در محلی سکونت داشته باشد که توانایی دیدار هر روزه با ایشان را داشته باشد.
    ایا این گواهی می شود کاری کرد؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط saman21 نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز با مادرم پیش پزشک معرفی شده از طرف بهزیستی برای اعصاب و روان رفتم که بعد از حدود نیم ساعت صحبت این گواهی را نوشیت :به این وسیله گواهی می شودبیمار از سال 1374 دچار بیماری اعصاب و روان شده که سه بار به اینجانب مراجه کرده اند و سپس درمان را در تهران ادامه داده اند و و هنوز ادامه می دهند.ایشان دچار بیماری اختلال افسردگی عمده توام با وسواس( ocd+mdd)و اجبار است و غیر از آن وابستگی شدید به پسر دارد که تحمل دوری وی برای اشان سخت و باعث تشدید بیماری ایشان می شود. توصیه می شود که پسرشان همیشه در محلی سکونت داشته باشد که توانایی دیدار هر روزه با ایشان را داشته باشد.
    ایا این گواهی می شود کاری کرد؟ مرسی
    به نظر من و بنا به قوانین نظام وظیفه خیر

نقل قول نوشته اصلی توسط ulireza نمایش پست ها
    سلام
    من واسه معافیت کفالت پدر زیر 59 سال و نیاز به مراقبت اقدام کردم
    کمیسون پزشکی رفتم گمون نیاز به مراقبت داشتنش تایید شد
    گفتن که باید بری کمیسیون کفالت. گفنم مگه این چی بود؟ گفتش که این پزشکی بودش
    اگه اطلاعی تو این زمینه دارید اگه کمک کنید متشکرم
    اینکه می خوان چیو بررسی کنن چه ججوریه، چون رونده کمسیون پزشکی مشخصه هدفشم مشخص، ولی اینو نمیدونم
    کمیسیونی که شما میگید ( چیزی به اسم کمیسیون توی قوانین دیگه نیست و هیات و شورا هست اسم مراحل) در هر حال شما معرفی به هیات بدوی کفالت میشید که برخلاف اسمش آخرین مرحله ی کار هست و نمایندگانی از فرمانداری شهر - سپاه - نظام وظیفه و قوه قضاییه توی هیات هستند و پرونده ی شما رو بررسی میکنند (نگران نباشید شورا معاف کرده هیات بدوی بازی در نمیاره) خلاصه که تبریک بابت معافیتون

Junior Member

با سلام به همگی دوستان پیشاپیس ممنون میشوم اگر کسی مرا راهنمایی کند یا اینکه راه حلی جلوی پای من بگذارد.

من پدرم بیشتر از ۵۹ سال سن دارد و چند سالی هست که بازنشسته اداره بیمه هست. متاسفانه ۲ سال پیش پدرم از بالای ساختمان به زمین افتاد که بعد از چندین عمل داخل پای راست را پلاتین گذاشته و بعد از چندین ماه فیزیوتوراپی و ... الان میتواند به راحتی راه برود و کارهای خودش را بکند اما اگر زیاد روی پاهایش بایستد، پای راستش ورم میکند و درد میگیرد. حالا سوال من این هست که میتوانم معافیت بگیرم یا نه با توجه به این که پسر بزرگتر خانواده هستم اما داداشم که ۲ سال از من کوچکتر هست ازدواج کرده و بیشتر از ۱۸ سال دارد در ضمن من خواهر بزرگتر از خودم نیز دارم که آنها ازدواج کرده اند ممنون میشوم کسی راهنمایی کنه و راهی برای معافیت به من پیشنهاد بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_shd نمایش پست ها
    با سلام به همگی دوستان پیشاپیس ممنون میشوم اگر کسی مرا راهنمایی کند یا اینکه راه حلی جلوی پای من بگذارد.

من پدرم بیشتر از ۵۹ سال سن دارد و چند سالی هست که بازنشسته اداره بیمه هست. متاسفانه ۲ سال پیش پدرم از بالای ساختمان به زمین افتاد که بعد از چندین عمل داخل پای راست را پلاتین گذاشته و بعد از چندین ماه فیزیوتوراپی و ... الان میتواند به راحتی راه برود و کارهای خودش را بکند اما اگر زیاد روی پاهایش بایستد، پای راستش ورم میکند و درد میگیرد. حالا سوال من این هست که میتوانم معافیت بگیرم یا نه با توجه به این که پسر بزرگتر خانواده هستم اما داداشم که ۲ سال از من کوچکتر هست ازدواج کرده و بیشتر از ۱۸ سال دارد در ضمن من خواهر بزرگتر از خودم نیز دارم که آنها ازدواج کرده اند ممنون میشوم کسی راهنمایی کنه و راهی برای معافیت به من پیشنهاد بده.
    در صورت تایید اداره ی بهزیستی مبنی بر معلولیت پدر (که با این شرایط معلول نیستند) اقدام برای معافی امکان پذیره ولی در حالت دیگه قید کفالت رو باید بزنید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seda67 نمایش پست ها
    در صورت تایید اداره ی بهزیستی مبنی بر معلولیت پدر (که با این شرایط معلول نیستند) اقدام برای معافی امکان پذیره ولی در حالت دیگه قید کفالت رو باید بزنید.
    به خاطر جواب شما ممنونم. یعنی من به هیچ عنوان نمیتونم معافیت بگیرم؟؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ms_shd نمایش پست ها

بسم الله الرحمن الرحیم
    سلام
    صرف نظر از اینکه چنین شرایطی معلولیت محسوب نمی شود، وجود برادر دیگرتان مانع از گرفتن معافیت خواهد بود .

Junior Member

بچه ها من امروز كميسيون پزشكي داشتم
    لعنتي ها كنسلش كردن
    گفتن دكترا رفتن مسافرت جلسه بعدي يه ماه ديگست
    باز اون موقع كه برم ميگن برو دوباره گواهي پزشك متخصص بگير يا همون قبليه خوبه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)