صفحه 56 از 330 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering - Microwaves

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام دوستان

خوشبختانه اونطور که خبرگزاری های معتبر میگن، گویا قراره قوانین معافیت سال 89 (از جمله معافیت سه برادری) در سال 90 هم اجرا بشه.
    دو تا از داداشای من پایان خدمت دارن. سومیش در حال خدمته و اسفند 90، خدمتش یک ساله می شه. (طبق قانون باید حداقل یک سال از خدمت برادر سوم گذشته باشه تا بشه از این معافیت استفاده کرد)
    ولی من مهلت ارسال دفترچم مرداد 90 هستش. به نظرتون بهترین راه برای کش دادن این زمان چیه؟

ممنون از راهنماییتون

Junior Member

سلام به همه !

من متولد 20/03/71 هستم کنکور سال 89 دوره کارشناسی شبانه قبول شدم و می خوام سال 90 دوباره کنکور بدم و برم یه رشته ی دیگه !
    می خواستم ببینم مشکلی از نظر نظام وظیفه پیدا نمی کنم ؟

در ضمن من تک پسر هستم و 2 شهریور 90 59 سال پدرم تموم می شه و معافی کفالت شامل حالم می شه ! حالا می خوام ببینم اگه 2 شهریور اقدام کنم تا مهر برا ثبت نام دانشگاه کارت دستم می رسه؟

آیا می تونم زود تر اقدام کنم ؟

برای شروع باید کجا برم ؟ من دفترچه نظام وظیفه رو خریدم ! ولی فرم هاش خیلی بیکیفیت هستند ایا باید همون ها رو پر کنم ؟ و اینکه باید دقیقا از چی شروع کنم ! ممنون !

نقل قول نوشته اصلی توسط manik1970 نمایش پست ها
    سلام دوستان

خوشبختانه اونطور که خبرگزاری های معتبر میگن، گویا قراره قوانین معافیت سال 89 (از جمله معافیت سه برادری) در سال 90 هم اجرا بشه.
    دو تا از داداشای من پایان خدمت دارن. سومیش در حال خدمته و اسفند 90، خدمتش یک ساله می شه. (طبق قانون باید حداقل یک سال از خدمت برادر سوم گذشته باشه تا بشه از این معافیت استفاده کرد)
    ولی من مهلت ارسال دفترچم مرداد 90 هستش. به نظرتون بهترین راه برای کش دادن این زمان چیه؟

ممنون از راهنماییتون
    طبق قوانین نظام وظیفه شما می توانید درخواست کنید به تاریخ پایان خدمت برادرتان به دوره ضرورت اعزام شوید.

Junior Member

از وقتی شما معاف می شید یعنی معرفی می شید به صدور کارت آیا نامه ای چیزی می دند که شما معاف شدین که به بشه با اون دانشگاه ثبت نام کرد ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط p30pro نمایش پست ها
    از وقتی شما معاف می شید یعنی معرفی می شید به صدور کارت آیا نامه ای چیزی می دند که شما معاف شدین که به بشه با اون دانشگاه ثبت نام کرد ؟
    بله -10 روز بعد از معرفی به صدور کارت هر نوع نامه ای مبنی بر معافی شما صادر می شود. (تهران - سالن 3 - اتاق 21)
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط seda67 نمایش پست ها
    بله -10 روز بعد از معرفی به صدور کارت هر نوع نامه ای مبنی بر معافی شما صادر می شود. (تهران - سالن 3 - اتاق 21)
    حتما باید بیام تهران ؟ از قم نمی شه ؟

حتما باید بیام تهران ؟ از قم نمی شه ؟
    عارضم به خدمتتون . باید از حوزه ی نظام وظیفه خودتون اقدام کنید. اینی که من گفتم برای تهران بود

Junior Member

ممنون !

یه سوال دیگه هم داشتم من برای گرفتن معافی باید فرم هاش رو از کجا بگیرم ؟ همونهایی رو که تو دفترچست بکنم پر کنم ؟

فرم معاینه ی اولیه ی مشمولان رو باید کجا برم پرش کنم ؟ معاینش چه طوریه؟(ببخشید رک می گم :آدم رو لخت می کنند؟)

ممنون !

یه سوال دیگه هم داشتم من برای گرفتن معافی باید فرم هاش رو از کجا بگیرم ؟ همونهایی رو که تو دفترچست بکنم پر کنم ؟

فرم معاینه ی اولیه ی مشمولان رو باید کجا برم پرش کنم ؟ معاینش چه طوریه؟(ببخشید رک می گم :آدم رو لخت می کنند؟)
    دفترچه رو از پلیس +10 بگیرید. معاینه هم دکتر سر کوچتون تشریف ببرید و بگید براتون بنویسه سالم هستید. معاینه ای هم برای شما که میخواید کفالت بگیرید در کار نیست

Junior Member

دفترچه رو گرفتم ! فرم هاش رو از کجا بگیرم ؟ همونا که تو دفترچست بکنم ؟ یا باید فرم رو جداگانه بگیرم ؟

واکسن چی ؟ اونو هم می شه پیچوند ؟ (آخه من از آمپول می ترسم )
    ویرایش توسط p30pro : March 20th, 2011 در ساعت 04:46 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)