صفحه 58 از 330 نخستنخست ... 8484950515253545556575859606162636465666768108158 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پدرم 60 ساله هست و تنها برادر بزرگترم ارمنستان زندگی میکنه و دانشجو هست و توی یه شرکت معتبر استخدام رسمی شده . من هم یک نامه گرفتم از وزارت امور خارجه ارمنستان با تاییدیه سفارت ایران در ارمنستان که این رو گواهی میکنه . فکر میکنین بتونم کفالت بگیرم ؟ از کجا باید شروع کنم ؟

Junior Member

سلام دوستان
    من امروز رفتم بهزیستی محلمون یه برگه داد که مدارک رو توش نوشته بود گفت باید بری مرکز جلائی پور تو مولوی و تشکیل پرونده بدی و تایید کنن اونجا بعد می فرستن نظام وظیفه
    همونطور که قبلا گفتم مشکل پدر من شکستگی مهره کمرش هست به طوری که 2 سه هفته تو بیمارستان خوابیده بود و عمل کرد و پیچ و مهره کردن کمرشو حالا من مطلبی رو پیدا کردم که اینکشو می دم
    http://www.dadkhahi.net/modules.php?...=print&sid=336
    تو این لینک گفته شکستی شدید که موجب اختلال در ستون فقرات می شه جزو مواردی است که موجب معافیت می شه اگر ثابت بشه که نیاز به مراقبت داره (قسمت الف بخش 3). حالا این قضیه رو چطوری باید ثابت کرد که نیاز به مراقبت داره مدارک پزشکی رو ببین حله یا پیاز داغش باید زیاد بشه مثلا با عصا بره یا ویلچر- در کل آیا امیدی هست؟

Junior Member

بچه ها من فردا جلسه شوراي پزشكي دارم برام معافيت كفالت پدرم كه ديسك كمر داشت.امروز داشتم آئين نامه هارو ميخوندم ديدم نوشته

در راستاي اجراي ماده 23 فصل دوم آئين نامه معاينه و معافيت مشمولين در صورتي كه پدر مشمول داراي بيماري يا نقص عضوي به شرح زير باشد از نظرشوراي پزشكي نياز به مراقبت و نگهداري دارد

13-كليه بيماريها، تروماها و اعمال جراحي روي ستون فقرات كه منجر به اختلالات اسفنگتري وفقدان ارزش كاري يك اندام شده باشد

من دفعه قبلي كه رفتم به جلسه شوراي پزشكي نامه دادن و معرفي كردن به پزشك متخصص.بعد بردم پيش دوتا دكتر و اونا هم نوشتن به علت هرني شديد ديسك كمر تحت عمل جراحي قرار گرفته.اختلالات حركتي داشته كه بهتر شده و همچنين گاه اختلالات اسفنگتري (ادرادي) دارد كه هنوز بهبود نيافته.نامبرده با وضعيت فوق قادر به انجام كار نميباشد و نيازمند مراقبت و ارائه درمان مي باشد

حالا ميخواستم ببينم با اين وضعيت چقدر شانس معافي دارم.به خدا ديگه دارم ميميرم از استرس در ضمن تك پسر هم هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط mf007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز رفتم بهزیستی محلمون یه برگه داد که مدارک رو توش نوشته بود گفت باید بری مرکز جلائی پور تو مولوی و تشکیل پرونده بدی و تایید کنن اونجا بعد می فرستن نظام وظیفه
    همونطور که قبلا گفتم مشکل پدر من شکستگی مهره کمرش هست به طوری که 2 سه هفته تو بیمارستان خوابیده بود و عمل کرد و پیچ و مهره کردن کمرشو حالا من مطلبی رو پیدا کردم که اینکشو می دم
    http://www.dadkhahi.net/modules.php?...=print&sid=336
    تو این لینک گفته شکستی شدید که موجب اختلال در ستون فقرات می شه جزو مواردی است که موجب معافیت می شه اگر ثابت بشه که نیاز به مراقبت داره (قسمت الف بخش 3). حالا این قضیه رو چطوری باید ثابت کرد که نیاز به مراقبت داره مدارک پزشکی رو ببین حله یا پیاز داغش باید زیاد بشه مثلا با عصا بره یا ویلچر- در کل آیا امیدی هست؟
    سلام دوست عزیز اصلا بحث زیاد کردن پیاز داغ و این حرفا نیست من خودم قبل از عید از طریق بهزیستی اقدام کردم!!
    اگه پست های قبلی من رو خونده باشی کامل متوجه میشی شرایط چیه!!
    ولی به همین راحتی ها نیست خیلی سخت گیری می کنن!! و لی باید تلاش کرد! ببین نمی خوام نا امیدت کنم ولی می خوام واقع بین باشی!به امید خدا که درست میشه! ولی شما باید حداقل 2 تا کمیسیون تو بهزیستی بری بعد معرفی بشی یه نظام وظیفه!و تلره اونا یک دستورالعمل دارن از طرف بهزیستی که باعث میشه معافیتی که که در واقع کفالت هستش بند هاش محدود بشه به همین بند های بهزیستی!
    پس شما اصلا به بند های کفالتی که شامل بچه هایی که برادر ندارن و تک پسر هستن نگاه نکن!
    چون طبق اونا تصمیم گیری نمیشه!

نقل قول نوشته اصلی توسط a3moon نمایش پست ها
    بچه ها من فردا جلسه شوراي پزشكي دارم برام معافيت كفالت پدرم كه ديسك كمر داشت.امروز داشتم آئين نامه هارو ميخوندم ديدم نوشته

در راستاي اجراي ماده 23 فصل دوم آئين نامه معاينه و معافيت مشمولين در صورتي كه پدر مشمول داراي بيماري يا نقص عضوي به شرح زير باشد از نظرشوراي پزشكي نياز به مراقبت و نگهداري دارد

13-كليه بيماريها، تروماها و اعمال جراحي روي ستون فقرات كه منجر به اختلالات اسفنگتري وفقدان ارزش كاري يك اندام شده باشد

من دفعه قبلي كه رفتم به جلسه شوراي پزشكي نامه دادن و معرفي كردن به پزشك متخصص.بعد بردم پيش دوتا دكتر و اونا هم نوشتن به علت هرني شديد ديسك كمر تحت عمل جراحي قرار گرفته.اختلالات حركتي داشته كه بهتر شده و همچنين گاه اختلالات اسفنگتري (ادرادي) دارد كه هنوز بهبود نيافته.نامبرده با وضعيت فوق قادر به انجام كار نميباشد و نيازمند مراقبت و ارائه درمان مي باشد

حالا ميخواستم ببينم با اين وضعيت چقدر شانس معافي دارم.به خدا ديگه دارم ميميرم از استرس در ضمن تك پسر هم هستم
    سلام دوست عزیز به امید خدا که معاف میشی!!! اصلا نگران نباش با دل قرص برو داخل و ترس به دلت راه نده!فقط توکلت به خدا باشه!! من فکر می کنم که معاف شی به این خاطر که تک پسر هستی! و اصلا قوانین بهزیستی و بچه هایی که از طریق اون اقدام می کنن کاملا متفاوت هستش!! و سخت گیرانه تر!

Junior Member

واي بچه ها من رفتم جلسه شوراي پزشكي
    منو كه كلا راه ندادن گفتن بابات فقط بايد بياد
    بعد كه جلسه تموم شد و نتايج رو اعلام كردن هر سه تا دكتر كه تو جلسه بودن زير پروندم نوشته بودن كه بابام نيازمند مراقبته و احتياج به مراقبت داره
    گفتم يعني معافم؟ گفت نه بايد بري حالا دادگاه بدوي اين ديگه چه كوفتيه؟
    با اين شرايط كه هر سه تاشون گفتن نيازمنده مراقبته بابام چقدر اميدوار باشم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a3moon نمایش پست ها
    واي بچه ها من رفتم جلسه شوراي پزشكي
    منو كه كلا راه ندادن گفتن بابات فقط بايد بياد
    بعد كه جلسه تموم شد و نتايج رو اعلام كردن هر سه تا دكتر كه تو جلسه بودن زير پروندم نوشته بودن كه بابام نيازمند مراقبته و احتياج به مراقبت داره
    گفتم يعني معافم؟ گفت نه بايد بري حالا دادگاه بدوي اين ديگه چه كوفتيه؟
    با اين شرايط كه هر سه تاشون گفتن نيازمنده مراقبته بابام چقدر اميدوار باشم؟
    سلام آسمون عزیز تا اونجایی که من تو پست های قبلی خونده بودم دادگاه بدوی زیاد سخت گیری نمی کنن!فقط فکر کنم قصدشون اینه که یک بار دیگه هم پدرت رو ببینن! به امید خدا که معاف میشی من مطمئنم!اصلا نگران نباش ! تو پست قبلیم هم که بهت گفتم!

سلام به همگی
    این اولین پستمه :دی
    من برادر بزرگترم ازدواج کرده و به همراه دو تا بچه هاش اقامت کانادا داره و سیتیزن اونجاست(یه سری مراحل جزیی مونده که بعد اون رسما سیتیزن میشن) پدرم هم بالای ۶۰ سال هست، خواستم بپرسم با توجه به این موضوع که برادرم ایران نیست و نمیتونه کفالت پدرمو به عهده بگیره، آیا من میتونم معاف شم و کفیل؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط arrubyyan نمایش پست ها
    سلام به همگی
    این اولین پستمه :دی
    من برادر بزرگترم ازدواج کرده و به همراه دو تا بچه هاش اقامت کانادا داره و سیتیزن اونجاست(یه سری مراحل جزیی مونده که بعد اون رسما سیتیزن میشن) پدرم هم بالای ۶۰ سال هست، خواستم بپرسم با توجه به این موضوع که برادرم ایران نیست و نمیتونه کفالت پدرمو به عهده بگیره، آیا من میتونم معاف شم و کفیل؟
    مرسی
    سلام دوست عزیز لطفا پست های قبلی رو بخونید بچه ها بارها به این سوال جواب دادن!!
    شما این پست رو بخون بچه ها کامل مراحل رو برای شما نوشتن! از شما خواهش می کنم و تنها دلیل خواهش کردن اینه که اولین پستیه که دارید می گذارید!! از این به بعئ پست های قبلی رو بخونید اگه جواب سوالتون رو پیدا نکردید اونوقت سوال بپرسید .ممنون
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ادری/page8
    پست شماره ی 79

Junior Member

يكي لطفا در مورد دادگاه بدوي به توضيح كاملي بده
    توش چيا ميپرسن از ادم
    چي بايد بگي
    مداركي چيزي هم ميخوان يا نه؟

تا الان با تجربه هاي دوستان و راهنمايي هاشون همه چي به خوبي پيش رفت.اين خان آخري هم كمكم كنيد كه به خير و خوشي بگذره
    ویرایش توسط a3moon : April 13th, 2011 در ساعت 04:31 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)