صفحه 59 از 330 نخستنخست ... 9495051525354555657585960616263646566676869109159 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 581 تا 590 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط a3moon نمایش پست ها
    يكي لطفا در مورد دادگاه بدوي به توضيح كاملي بده
    توش چيا ميپرسن از ادم
    چي بايد بگي
    مداركي چيزي هم ميخوان يا نه؟

تا الان با تجربه هاي دوستان و راهنمايي هاشون همه چي به خوبي پيش رفت.اين خان آخري هم كمكم كنيد كه به خير و خوشي بگذره
    سلام دوست عزیز من امروز نظام وظیفه قزوین بودم یک کاری داشتم رفته بودم اون رو انجام بدم به یاد شما هم بودم!!ازشون پرسیدم دادگاه بدوی چی هستش؟ گفتم بچه هایی که معافیت کفالت می گیرند و سن پدرشون هم زیر 59 سال تمام هستش در اون صورت بعد تز اینکه از نظر پزشک ها معاف تشخیص داده شدن معرفی می شوند برای دادگاه بدوی!دیگه توضیح بیش تری ندادش!! از روی همین حرف میشه گفت که اون ها هم می خوان یک بار دیگه وضعیت ظاهری و سنی پدرت رو چک کنن!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano- MBA

سلام،در مورد کسی که کفالت مادر مطلقه را دارد: تا چند سال بعد از تاریخ طلاق،مادر ازدواج کند کفالت لغو نمیشود؟ 5 سال یا 2 سال؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز اصلا بحث زیاد کردن پیاز داغ و این حرفا نیست من خودم قبل از عید از طریق بهزیستی اقدام کردم!!
    اگه پست های قبلی من رو خونده باشی کامل متوجه میشی شرایط چیه!!
    ولی به همین راحتی ها نیست خیلی سخت گیری می کنن!! و لی باید تلاش کرد! ببین نمی خوام نا امیدت کنم ولی می خوام واقع بین باشی!به امید خدا که درست میشه! ولی شما باید حداقل 2 تا کمیسیون تو بهزیستی بری بعد معرفی بشی یه نظام وظیفه!و تلره اونا یک دستورالعمل دارن از طرف بهزیستی که باعث میشه معافیتی که که در واقع کفالت هستش بند هاش محدود بشه به همین بند های بهزیستی!
    پس شما اصلا به بند های کفالتی که شامل بچه هایی که برادر ندارن و تک پسر هستن نگاه نکن!
    چون طبق اونا تصمیم گیری نمیشه!
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون ولی تو اون لینکی که من گذاشتم که الان نمی دونم چرا کار نمی کنه بیماریهای مربوط به بهزیستی که موجب معافیت می شود رو زده بود و شکستگی ستون فقرات جزو مورد جسمی حرکتی زده بود .حالا من فردا قراره پدرم را ببرم برای بار اول تا معاینه بشه تا بعد از اون تازه فرم بدن و پر کنیم و کمیسیون ها تازه شروع بشه درصدها چطور تعیین می شه درصد معلولیت باید چقدر باشه تا بتونیم ادامه کار رو دنبال کنیم؟ممکنه همین فردا بگن اصلا نمی شه و دیگه نیاید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mf007 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز ممنون از پاسختون ولی تو اون لینکی که من گذاشتم که الان نمی دونم چرا کار نمی کنه بیماریهای مربوط به بهزیستی که موجب معافیت می شود رو زده بود و شکستگی ستون فقرات جزو مورد جسمی حرکتی زده بود .حالا من فردا قراره پدرم را ببرم برای بار اول تا معاینه بشه تا بعد از اون تازه فرم بدن و پر کنیم و کمیسیون ها تازه شروع بشه درصدها چطور تعیین می شه درصد معلولیت باید چقدر باشه تا بتونیم ادامه کار رو دنبال کنیم؟ممکنه همین فردا بگن اصلا نمی شه و دیگه نیاید؟
    نه دوست عزیز اینجوری نیستش که به شما بگن نمیشه برو نمی خواد بیای دیگه! در کمیسیون اول شما رو برای عضویت در بهزیستی بررسی می کنن که شما درجه معلولیت پدرت چه مقدار هستش! بعد از اون شما اگه معلولیت پدرت شدید باشه ارجاع داده میشی به کمیسون نظام وظیفه که 7 و 8 نفر نشستن! شما هرچی عکس و مدارک از شکستگی کمر پدرت داری ببر!یک چیز هم بگم اگه ببینن پدرت راحت راه میره خم میشه راست میشه مطمئن باش که اگر هم معلولیت بزنن از نوع خفیف می زنن!!
    ولی یک مورد هم بگم که خود بهزیستی یک سزی بیماری ها رو تعیین کرده که اگه توی اون لیست باشه نظام وظیفه معافت می کنه در غیر این صورت معاف نمی کنن!!!

سلام بچه ها من امروز مورخ 27/1/90 ساعت 11 رفتم نظام وظیفه ی قزوین برای انجام یک کاری!!!اونجا دیدم تمامی بچه هایی که برای معافیت 3 برادری می خواستند تازه اقدام کنن می گفتند که این قانون حذف شده!!!
    یعنی قانون معافیت 3 برادری حذف شد!!!
    از بچه هایی که اطلاعات بیش تری دارن خواهش می کنم که زود تر وضعیت این موضوع رو روشن کنند!
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    نه دوست عزیز اینجوری نیستش که به شما بگن نمیشه برو نمی خواد بیای دیگه! در کمیسیون اول شما رو برای عضویت در بهزیستی بررسی می کنن که شما درجه معلولیت پدرت چه مقدار هستش! بعد از اون شما اگه معلولیت پدرت شدید باشه ارجاع داده میشی به کمیسون نظام وظیفه که 7 و 8 نفر نشستن! شما هرچی عکس و مدارک از شکستگی کمر پدرت داری ببر!یک چیز هم بگم اگه ببینن پدرت راحت راه میره خم میشه راست میشه مطمئن باش که اگر هم معلولیت بزنن از نوع خفیف می زنن!!
    ولی یک مورد هم بگم که خود بهزیستی یک سزی بیماری ها رو تعیین کرده که اگه توی اون لیست باشه نظام وظیفه معافت می کنه در غیر این صورت معاف نمی کنن!!!
    حتما باید شدید باشه ؟ من شنیدم متوسط هم باشه می شه-در ضمن پدر من می تونه راه بره ولی این طور نیست که سالمه سالم باشه مثل قبل هنوز هم کمردرد داره یه جا میشینه موقع بلند شدن سخت بلند می شه و درد داره یه کم راه می ره کمرش و پاهاش درد می گیره به دکترش هم که گفتیم گفت این درد دیگه همیشه هست باهاش بیماری قلبی هم که داره.
    حالا من می ترسم ببرم اونجا دکتره ببینه رو پاهاش می تونه وایسته ضعیف بزنه

نقل قول نوشته اصلی توسط mf007 نمایش پست ها
    حتما باید شدید باشه ؟ من شنیدم متوسط هم باشه می شه-در ضمن پدر من می تونه راه بره ولی این طور نیست که سالمه سالم باشه مثل قبل هنوز هم کمردرد داره یه جا میشینه موقع بلند شدن سخت بلند می شه و درد داره یه کم راه می ره کمرش و پاهاش درد می گیره به دکترش هم که گفتیم گفت این درد دیگه همیشه هست باهاش بیماری قلبی هم که داره.
    حالا من می ترسم ببرم اونجا دکتره ببینه رو پاهاش می تونه وایسته ضعیف بزنه
    عزیز راستش من نمی تونم درست نظر بدم چون می ترسم یک چیزی بگم بر عکس بشه!!ولی این موضوع به خیلی چیزا بستگی داره!!!ولی ایشالا که درست میشه!بله متوسط هم فکر کنم میره!!!!
    ولی برای شما چون شکستگی کمر بوده طبق گفته خودت و اینکه می گی تو قوانین بوده ایشالا که درست میشه!!!1

Junior Member

ممنون ar.ardakani198 عزيز
    امروز گفته بودن برم نظام وظيفه رفتم بعدش سيستماشون قطع بود
    قرار بود دوتا برگه بهم بدن ببرم استعلام از اداره ثبت و كلانتري
    حالا بايد فردا دوباره برم سيستماشون وصل باشه اين برگه هارو بگيرم كاراشو بكنم بعدشم منتظر باشم تا جلسه دادگاه بدوي.ولي انصافا حالا نميدونم شايد اين نظام وظيفه شهر ما اينجوريه . همه اينقدر بد تعريف ميكنن ازشون كه بلا نسبت عقده اي هستن و ... ولي اين نظام وظيفه شهر ما هر موقع رفتم اينقدر با روي باز جوابمو دادن.ميرم تو يارو بلند ميشه دست ميده احوال پرسي ميكنه بعد جوابمو ميده . حتي روزي كه واسه شوراي پزشكي رفتيم مسئولش سر به سر همه ميزاشت و ميخنديد و خلاصه مثل اينكه اين يه جارو شانس اورديم تو زندگي

سلام خسته نباشید
    یه سوال در مورد کفالت تک پسری داشتم
    برای گرفتن کفالت موقعی که مشمول میشم پدرم باید 59 باشه یعنی 18 سالگی پدر باید 59 باشه یا اگه حین تحصیل توی دانشگاه سن پدرم به 59 برسه هم میتونم کفالت بگیرم؟
    الان سال چهارم دانشگام...درسم 5 ساله تموم میشه.
    در حین تحصیل میشه معافیت کفالت گرفت؟باید یه ترم مرخصی گرفت یا نیازی نیست؟
    ببخشید اگه سوالم تکراریه...تو پست های قبلی ندیدن مشابهشو
    ویرایش توسط hamidrezaa_68 : April 18th, 2011 در ساعت 08:51 PM

Junior Member

سلام
    تا اونجايي كه من ميدونم اگه سن پدرتون به اون 60 سال برسه در حين درس خوندن هم ميتونيد براي معافي اقدام كنيد و هيچ مشكلي نداره
    اگه نميرسه يكي دو ترم دانشگاه رو كش بده تا برسه

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)