صفحه 61 از 330 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط mf007 نمایش پست ها
    سلام من از طریق بهزیستی اقدام کردم و درصد رو زدن متوسط . پرونده تشکیل دادن و گفتن اول برو بهزیستی پیچ شمرون پیش مسئول نظام وظیفه و بعد پرونده رو ببر فلان بهزیستی (بهزیستی نزدیک خونمون).
    من رفتم پیش مسئول نظام وظیفه یه فرم داد پر کردم اطلاعات خودمون و برادرم که پرسیده بودن سربازی رفته یا نه و اینا.بعد تحویل دادم و گفتن که 6شم بیا نامت رو بگیر این نامه چیه؟ معرفی نامه به نظام وظیفه است یا باید دوباره تو بهزیستی کمیسیون برم. تو اون سه برگی که بهم دادن همون اول دکتر متخصص قسمت کمیسیونشم پر کرد و مهره و امضا کرد روانپزشک و چند نفر دیگه هم مهر و امضا کردن حالا می گم امکان داره به خاطر اینکه بیماری پدر من مشخصه و جزو بیماری های بهزیستی هست این نامه که می خان بدن برا نظام وظیفه باشه و دیگه کمیسیون نداشته باشم؟
    دوستانی که این مراحل رو طی کردن لطفا پاسخ بدن
    ar.ardakani198 عزیز لطفا راهنمایی کنید.
    سلام دوست عزیز مراحل در شهرستان که طی شد به این حالت بود که من یک کمیسون رفتم چون نیاز به بررسی بیش تر بودش به من گفتن که ارجاع دادن به کمیسیون عالی که در اون کمیسون به من گفتن که معلولیت پدرت شدید هست من اونجا عضو بهزیستی شدم تازه!! یک تاریخ دیگه به من دادن و بعد من رفتم این بار برای کمیسون نظلم وظیفه در بهزیستی اونجا تایید کردن!بعد به من یک نام زدن که شامل نمیدونم به نظرم 3 برگ بودش که ببرم پلیش +10 و دفترچه نظام وظیفه و این موارد رو بگیرم!حال من دقیقا برای شما رو متوجه نمی شم!
    کپی کارت سربازی برادرتون و کپی شناسنامه ها و استعلام شناسنامه پدر و مادر کپی شناسنامه برادر اتون رو از شما گرفتن یا نه؟
    اگه گرفتن که یعنی باید تازه معرفی بشین برای کمیسون نظلم وظیفه ی بهزیستی!! من طبق روالی که خودم رفتم اینطور بود!

سلام به همه ی دوستان.
    من الآن عضو فروم شدم و این اولین ارسالم هست.
    من یک وضعیت خاص دارم و از هر کسی که اطلاعات مفیدی داره تقاضای راهنمایی دارم.
    من در حال به پایان رسوندن دوره ارشد هستم و به چند دلیل نمی تونم وارد این خدمت نظام بشم.
    از طرفی من یک سال هست که ازدواج کردم و من و همسرم قصد مهاجرت داریم.یک خروج قانونی الآن بزرگترین دغدغه ی من هست.
    شرایطی که به من می تونه بخوره کفالت هست اما مطمئنم بی دردسر نیست.چون من تنها پسر بالای 18 سال پدر 60 سالم نیستم.یک برادر کوچکتر دارم که جدیدن با بند اشکالات روانپزشکی معافیت پزشکی گرفته.
    در این شرایط آیا من مسیر ساده ای پیش روم هست برای کفالت؟ باز هم باید ثابت بکنم که برادرم شرایط کفیل شدن رو نداره؟ کارت پزشکیش کفایت می کنه یا دوباره باید اسیر کمیسیون پزشکی بشم که ثابت شه برادرم شرایط کفالت پدر رو نداره؟
    من خاطره ی بسیار بدی از دوندگی برای معافیت دارم وقتی که در پایان لیسانس برای معافیت پزشکی اقدام کرده بودم.بعد از ماهها تکرار کمیسیون در شرایطی که همه ی پزشک های بیمارستانهایی که معرفی کردن نظر به عدم توانایی در گذران دوره دادن دست آخر کمیسیون رای به معافیت یک ساله زد.فقط بخت یار بود که بلافاصله ارشد رو قبول شدم.
    الآن با اینکه لقی زانوی راستم به گفته ی همه ی ارتوپد هایی که دیدن معافم می کنه دیگه حاضر نیستم پروسه پزشکی رو تکرار کنم با اون پزشکای ...(البته 2 سال قبل برای بند روانپزشکی اقدام کرده بودم و البته مشکلم اصلن و ابدن ساختگی نبود)
    الآن تنها امیدم به کفالت هست.الآن که فوقم داره تموم میشه هر شب خواب خروج قاچاق و تیر خوردن سر مرز رو می بینم!
    به این تیر خوردن از دست دادن مدرک 6 سال تحصیل دانشگاهی رو هم اضافه کنید!
    خواهش می کنم اگه راهنمایی می کنید دلخوشی الکی ندید که فایده ای نداره برام.
    از قبل از همه ی دوستانی که راهنمایی میکنن بی نهایت ممنون و البته مدیونم.
    ویرایش توسط saman_zamani : April 26th, 2011 در ساعت 06:29 AM

سلان دوستان من مادرم یک سالی مشکل افسرگی شدید داشته به طوریکه الان بعد از اون دوره 3-4 سالی هست داره دارو مصرف میکنه البیته نه به شدت قبل حتی چند بار هم در بیمرستان مربوط به روانپزشکب بهش از اینا شوک ها دادن.البته بردار بزرگ من سربازی رفته.
    من میتونم برای کفالت مادرم اقدام کنم؟ ممنون میشم سوال قبلیه من رو هم جواب دین درباری س عموی شهید و اینکه میشه از طریقش معاف شد یا نه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز مراحل در شهرستان که طی شد به این حالت بود که من یک کمیسون رفتم چون نیاز به بررسی بیش تر بودش به من گفتن که ارجاع دادن به کمیسیون عالی که در اون کمیسون به من گفتن که معلولیت پدرت شدید هست من اونجا عضو بهزیستی شدم تازه!! یک تاریخ دیگه به من دادن و بعد من رفتم این بار برای کمیسون نظلم وظیفه در بهزیستی اونجا تایید کردن!بعد به من یک نام زدن که شامل نمیدونم به نظرم 3 برگ بودش که ببرم پلیش +10 و دفترچه نظام وظیفه و این موارد رو بگیرم!حال من دقیقا برای شما رو متوجه نمی شم!
    کپی کارت سربازی برادرتون و کپی شناسنامه ها و استعلام شناسنامه پدر و مادر کپی شناسنامه برادر اتون رو از شما گرفتن یا نه؟
    اگه گرفتن که یعنی باید تازه معرفی بشین برای کمیسون نظلم وظیفه ی بهزیستی!! من طبق روالی که خودم رفتم اینطور بود!
    نه اون مدارکی که گفتی رو هنوز نگرفتن فقط فرم پر کردم و وضعیت نظام وظیفه برادرم و اطلاعات اون رو ازم خواستن و بعد گفتن 6م بیا نامتو بگیر که امروز بود که نرفتم فردا قراره برم . پس احتمالا فردا تازه میگن که اون مدارک رو بیار

نقل قول نوشته اصلی توسط 123456mm نمایش پست ها
    سلان دوستان من مادرم یک سالی مشکل افسرگی شدید داشته به طوریکه الان بعد از اون دوره 3-4 سالی هست داره دارو مصرف میکنه البیته نه به شدت قبل حتی چند بار هم در بیمرستان مربوط به روانپزشکب بهش از اینا شوک ها دادن.البته بردار بزرگ من سربازی رفته.
    من میتونم برای کفالت مادرم اقدام کنم؟ ممنون میشم سوال قبلیه من رو هم جواب دین درباری س عموی شهید و اینکه میشه از طریقش معاف شد یا نه
    سلام دوست عزیز با توجه به اینکه شما برادر دارید باید از طریق بهزیستی اقدام کنید! و زمانی که از طریق بهزیستی اقدام کردید اونوقت در کمیسیون ها شما باید مدارک مربوط به یستری شدن مادرتون و همچنین شوک داده شدن به مادرتون رو در بخش روانپزشکی رو مستنداتش رو از اونجا دریافت کرده و به اونجا ببرید!
    مراحل عضویت و کارهایی که برای بهزیستی باید انجام بشه رو قبلا در همین بخش نوشتم می تونید به پست های قبل مراجعه کنید!! در مورد اون سوالی هم که پرسیدید شما می تونید دنبال این بند در کتابچه نظام وظیفه بگردید و یا ذر همین فایلی که در سایت هستش
    http://www.police.ir/portal/Home/Sho...2-578db36d1e55
    یا اگه تهران هستید برید نظام وظیفه دقیقا بپرسید فقط اگه پرسیدید شرایط رو در فروم هم اعلام کنید که شاید بچه ها مشکل شبیه شما رو هم داشته باشن

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_zamani نمایش پست ها
    سلام به همه ی دوستان.

من الآن عضو فروم شدم و این اولین ارسالم هست.
    من یک وضعیت خاص دارم و از هر کسی که اطلاعات مفیدی داره تقاضای راهنمایی دارم.
    من در حال به پایان رسوندن دوره ارشد هستم و به چند دلیل نمی تونم وارد این خدمت نظام بشم.
    از طرفی من یک سال هست که ازدواج کردم و من و همسرم قصد مهاجرت داریم.یک خروج قانونی الآن بزرگترین دغدغه ی من هست.
    شرایطی که به من می تونه بخوره کفالت هست اما مطمئنم بی دردسر نیست.چون من تنها پسر بالای 18 سال پدر 60 سالم نیستم.یک برادر کوچکتر دارم که جدیدن با بند اشکالات روانپزشکی معافیت پزشکی گرفته.
    در این شرایط آیا من مسیر ساده ای پیش روم هست برای کفالت؟ باز هم باید ثابت بکنم که برادرم شرایط کفیل شدن رو نداره؟ کارت پزشکیش کفایت می کنه یا دوباره باید اسیر کمیسیون پزشکی بشم که ثابت شه برادرم شرایط کفالت پدر رو نداره؟
    من خاطره ی بسیار بدی از دوندگی برای معافیت دارم وقتی که در پایان لیسانس برای معافیت پزشکی اقدام کرده بودم.بعد از ماهها تکرار کمیسیون در شرایطی که همه ی پزشک های بیمارستانهایی که معرفی کردن نظر به عدم توانایی در گذران دوره دادن دست آخر کمیسیون رای به معافیت یک ساله زد.فقط بخت یار بود که بلافاصله ارشد رو قبول شدم.
    الآن با اینکه لقی زانوی راستم به گفته ی همه ی ارتوپد هایی که دیدن معافم می کنه دیگه حاضر نیستم پروسه پزشکی رو تکرار کنم با اون پزشکای ...(البته 2 سال قبل برای بند روانپزشکی اقدام کرده بودم و البته مشکلم اصلن و ابدن ساختگی نبود)
    الآن تنها امیدم به کفالت هست.الآن که فوقم داره تموم میشه هر شب خواب خروج قاچاق و تیر خوردن سر مرز رو می بینم!
    به این تیر خوردن از دست دادن مدرک 6 سال تحصیل دانشگاهی رو هم اضافه کنید!
    خواهش می کنم اگه راهنمایی می کنید دلخوشی الکی ندید که فایده ای نداره برام.

از قبل از همه ی دوستانی که راهنمایی میکنن بی نهایت ممنون و البته مدیونم.
    سلام
    با توجه به شرایط شما اگه من جای شما بودم اینقدر دنبال این موضوع می دویدم که درستش کنم!البته با توجه به اینکه شما اینقدر براتون این موضوع مهم هستش پس اگه3 ماه هم دنبالش بدوید کمه!
    ولی به نظر من اگه تهران هستید شما باید برید نظام وظیفه اونا بهتون می گن! شما با توجه به اینکه برادتون معافیت پزشکی گرفته اصولا شرایط مراقبت رو نداره ولی باید برید دنبالش و تلاش کنید برای این موضوع!این دفترچه هستش بخونیدش تو بخش کفالت نوشته در صورتی که فرد برادر بالای 18 سال داشته باشه ولی اون برادر از نظر شورای پزشکی توانایی مرابت رو نداشته باشه شما می توانید کفالت برادرتون رو بگیرید!
    http://www.police.ir/portal/Home/Sho...2-578db36d1e55

Junior Member

من اینو پیدا کردم توی اینترنت انگار از طریق یک شهید 3-4 نفر میتونند معافیت بگیرند:
    9. آیا خانواده شهدا از خدمت سربازی معاف هستند؟

طبق قانون ومقررات بنیاد شهید دو نفر از فرزندان شهید یک نفر از برادران شهدا ویک نفر از برادر یاخواهر زاده شهید بشرط اینکه یکی از فرزندان برادر یاخواهرزاده از نظر روحی یاروانی تحت پوشش اداره بهزیستی باشند از خدمت سربازی معاف می شوند همچنین در خصوص دیگر ایثارگران مدت سابقه خدمت حضور در جبهه رزمندگان جهت برخورداري از تسهيلات مقررات ايثارگران و امداد جويان از 40 ماه به 30 ماه کاهش يافته است

حالا نظر دوستان چیه؟ من که عموم شهید شده در حین خدمت سال 60 میتونم معاف بشم؟ چه جوری کارت بهزیستی جور کنم؟
    این قانون رو از کجا خوندین دوست عزیز؟ دایی من هم توی جبهه شهید شده.

Junior Member

الان منم خوندم این قانون رو ولی تاریخ این مطلب توی اون سایت مال اسفند 87. یعنی بیشتر از 2 سال پیش. فکر کنم تصویب نشد!
    به هر حال اگه خبری شنیدی درباره این قانون مارو بی اطلاع نزار.

نقل قول نوشته اصلی توسط reza_17173 نمایش پست ها
    این قانون رو از کجا خوندین دوست عزیز؟ دایی من هم توی جبهه شهید شده.
    همون تیکه ی آبی رنگ رو توی گوگل سرچ کن میاد توی خیلی از سایت ها هستش فردا میرم دنبالش نظام وظیفه ببینم چی میگه

Junior Member

همون تیکه ی آبی رنگ رو توی گوگل سرچ کن میاد توی خیلی از سایت ها هستش فردا میرم دنبالش نظام وظیفه ببینم چی میگه
    حب رفتین دوست عزیز؟ چی گفتن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)