صفحه 62 از 330 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام
    من دارم واسه کفالت بالای 59 سال اقدام میکنم . تعرفه اش 250 تومنه واسه لیسانس
    آقا راست میگن اگر تو هیئت بدوی چونه بزنی بهت تخفیف میدن ؟؟؟ یه بنده خدایی پریروز تو نظام وظیفه گفت که بابای رفیقش تو هیئت بدوی گفته پول ندارم بدم . اونا هم گفتن 30 تومن بریز کافیه .امکان داره ؟؟؟

گاه برای ساختن باید ویران کرد ، برای داشتن باید گذشت و گاه در اوج تمنا نباید خواست .

Junior Member

سلام،
    من پدرم بالای 60 سال داره، برادر بزرگترم هم 13-14 سال پیش معاف پزشکی شد. ما همین دو برادر هستیم.
    آیا با توجه به اینکه برادرم معاف پزشکی شده میتونم روی این بند که شرایط کفالت پدر رو نداره اقدام کنم برای معافیت کفالت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1984 نمایش پست ها
    سلام،
    من پدرم بالای 60 سال داره، برادر بزرگترم هم 13-14 سال پیش معاف پزشکی شد. ما همین دو برادر هستیم.
    آیا با توجه به اینکه برادرم معاف پزشکی شده میتونم روی این بند که شرایط کفالت پدر رو نداره اقدام کنم برای معافیت کفالت؟
    سلام
    لطفا قبل از پرسیدن سوال پست های قبل رو بخونیئ تقریبا در 2 صفحه قبل به این سوال پاسخ داده شده!!!ولی جدا از این به بعد پست های قبلی رو بخونید!!!این هم لینکش
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...دری/page61

مورد شما به صراحت ذکر شده که به شورای پزشکی باید ثابت بشه که برادر شما توانایی مراقبت را ندارد!!!
    در این صورت شما می توانید کفالت پدر 59 سال تمام رو بگیرید!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ar.ardakani198 نمایش پست ها
    سلام
    لطفا قبل از پرسیدن سوال پست های قبل رو بخونیئ تقریبا در 2 صفحه قبل به این سوال پاسخ داده شده!!!ولی جدا از این به بعد پست های قبلی رو بخونید!!!این هم لینکش
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...دری/page61

مورد شما به صراحت ذکر شده که به شورای پزشکی باید ثابت بشه که برادر شما توانایی مراقبت را ندارد!!!
    در این صورت شما می توانید کفالت پدر 59 سال تمام رو بگیرید!!!

با تشکر از راهنمایی همه دوستان
    من پاسخ شما به آقای saman_zamani رو خوندم. سئوال من بیشتر در این مورد بود که چه جور بیماری هایی که براش معافیت پزشکی برادر گرفته شده قابل مطرح شدن برای معافیت به این طریق هست؟ مثلاً حتی اگه برادر به خاطر چشم معاف شده باشه؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi1984 نمایش پست ها
    با تشکر از راهنمایی همه دوستان
    من پاسخ شما به آقای saman_zamani رو خوندم. سئوال من بیشتر در این مورد بود که چه جور بیماری هایی که براش معافیت پزشکی برادر گرفته شده قابل مطرح شدن برای معافیت به این طریق هست؟ مثلاً حتی اگه برادر به خاطر چشم معاف شده باشه؟؟؟
    اثبات ناتوانی برادر ارتباطی به وضعیت معافیتشون نداره. قطعا ضعیف بودن چشم به تنهایی ناتوانی رو اثبات نمیکنه. بنابراین اینطور برداشت نکنید که هر کس معافیت پزشکی داره به عنوان ناتوان برای نگهداری میشه معرفی بشه. در هر صورت بیماری های اعصاب و روان عمدتا و برخی بیماری های قلبی و استخوانی عامل اثبات ناتوانی برادر خواهند بود. مشکلات قرنیه و شبکیه هم بعد از مشورت با دکتر چشم پزشک شاید بتونید اقدام کنید.
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

عرض سلام خدمت همه دوستان....تو شورای رسیدگی به کفالت مادر مطلقه معمولا چه چیزایی پرسیده میشه ؟؟؟؟؟ از دوستانی که تجربه داشتن یا اینکه اطلاع دارن خواهش می کنم جواب بدن،من یکشنبه باید برم شورا..

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام
    من متولد 68 هستم و الان دارم ترم اخره دانشگاهم رو میخونم
    من تک پسر هستم ولی پدرم 55 سالشه و اینکه پدرم دچار بیماری قلبی (در حد 3-4 تا گرفتگی رگ قلبیه البته هنوز بازش نکردیم) هستش میخواستم ببینم که من شانسی برای گرفتن معافی کفالت دارم با نه؟
    راستی پدرم بیمه کارگری هستش.....

Junior Member

سلام دوستان عزیز
    ابتدا خیلی سپاسگذارم از چنین رویکرد مناسبی در اشتراک گذاری دانش و در حقیقت مدیریت دانش و این پایگاه داده ای بسیار خوبی که بوجود آوردید.
    من شرایط خودم رو می نویسم و از دوستان خواهش می کنم راهنمایی کنید.
    البته این رو هم بگم که از این تاپیک نزدیک به 20 صفحه شو رو خوندم و پاسخ دوستان چون relax، h.behrouz،sunrise و ... رو دیدم اما در مجموع شرایط من به صورت زیر هست :
    1. من دانشجوی ترم آخر فوق هستم و احتمالا تاریخ فارغ التحصیلی بنده برج 6 می خوره.
    2.خانواده ما شامل سه بردار هست که یکی از برادرهام قبل از انجام خدمت وظیفه فوت کرد. برادر دیگه ام هم در حال حاضر اقامت دائم کشور سوئد رو داره. همسر ایشون سوئدی هستن و از همسرشون یک فرزند دارن که اونجا متولد شدن و در حقیقت فرزندشون اصلا شناسه ایرانی نداره(حداقل تا الآن).
    3.پدر بنده بالای 60 سال هستن. یکبار قلب باز عمل کردن که مدارک پزشکیشون موجود هست. بعلاوه عمل قلب ایشون مشکل کمر دارن(فکر کن دیسک و اینا) به صورتی که برخی مواقع که اود می کنه نمو تونن راه برن و یا دولا دولا راه می رن. همچنین نارسایی شنوایی هم دارن(نمی دونم چقدر ضمنی عرض می کنم) .
    در مجموع و با توجه به شرایطی که گفتم خدمت دوستان و اینکه من وقت به اندازه کافی دارم چه موردی رو برای معافیت پیشنهاد می کنید ؟
    معافیت از طریق کفالت و یا معافیت بند حمایت از معلولان
    پیشاپیش از توجه شما ممنونم.

Junior Member

سلام رفقا اگه کسی خبری از قانون دو برادر داره لطفا اطلاع بد

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)