صفحه 63 از 330 نخستنخست ... 13535455565758596061626364656667686970717273113163 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 621 تا 630 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

سلام من یه سوال دارم برای کفالت

پدر من بالای 60 سال برادرم هم معافیت پزشکی داره ولی خارج از کشور درس می خونه.
    به من گفتن که باید برادرم بیاد تا تست پزشکی انجام بده تا من کفالت پدرم رو بگیرم.
    می خوام بدونم اگر بیاد همون دلیلی که باهاش معاف شده در مورد کفالت هم قبول می کنن؟

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvaram نمایش پست ها

به من گفتن که باید برادرم بیاد تا تست پزشکی انجام بده تا من کفالت پدرم رو بگیرم.
    می خوام بدونم اگر بیاد همون دلیلی که باهاش معاف شده در مورد کفالت هم قبول می کنن؟

ممنون
    سلام دوست عزیز
    در این مورد بستگی داره که برادر گرامیتون کدوم کشور هستن. نظام وظیفه داره ایامکان رو در بعضی از کشورها فراهم می کنه تا شخص به کنسولگری در کشور متبوعه مراجعه کنه و نیازی به حضور در ایران نباشه.
    در هر حال فعلا و در حال حاضر تنها کنسولگری ایران در مونیخ آلمان این امکان رو فراهم می کنه. برادرتون تشریف می برن اونجا و روال فکر کنم مثل ایران باشه مابقی هم.
    با آرزوی بهروزی برای شما دوست گرامی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad85 نمایش پست ها
    سلام رفقا اگه کسی خبری از قانون دو برادر داره لطفا اطلاع بد
    سلام
    من دو روز پیش نظام وظیفه بودم ، کلا حرف و حدیث زیاد هست. من حتی راجع به فروش هم عددی مثل هشت میلیون تومن رو شنیدم. اما به هر حال موثق نیست دیگه.
    هر چیزی که موثق باشه از طریق درگاه های اطلاع رسانی نظام وظیفه به صورت همگانی اعلام میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط farhad85 نمایش پست ها
    سلام رفقا اگه کسی خبری از قانون دو برادر داره لطفا اطلاع بد
    قانون معافیت دو برادری فعلا اجرا نمیشود. همانند قانون کفالت جد و جده
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط sarvaram نمایش پست ها

ممنون
    غالبا در مواردی که برادر دچار بیماری اعصاب ، استخوان ، دیسک کمر و از این دست باشد ناتوان از نگهداری شناخته میشود. ایدز ، واریکوسل ، عرق کف دست ، پای پرانتزی ، بیماری های خفیف چشم (در حد معافی) از این دست بیماری ها نیستند. در کل معافیت از خدمت وظیفه دلیلی برای ناتوانی از نگهداری محسوب نمی شود.
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

Junior Member

دوست عزیز seda67
    خیلی ممنون از راهنمایی هات و از اینکه وقت میذاری،
    من البته ازاطلاعاتم به اندازه شما نیست و همونقدری که می دونسم راهنمایی کردم و قصد گمراهی دوستان رو نداشتم.
    به شخصه از زحماتت سپاسگذارم،
    در ضمن یک پیغام شخصی برات گذاشته بودم که اونم اگر لطف کنی و راهنماییم کنی ممنون می شم.
    البته اگر به پست شماره623 هم جواب بدی و راهنماییم کنی ممنون می شم.
    من پدرم قلب باز عمل کرده و برادرم هم که ایران نیست، از بهزیستی می تونم معافی بگیرم. لطفا اگر اطلاعات ویژه ای دارید که می تونه به من کمک کنه مونتون می شم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_0913 نمایش پست ها
    ممنون از هر دو دوست عزیز
    من اصفهان هستم
    والا فردا برم پلیس +10 بپرسم شرایطش رو بپرسم تا ببینم چی میشه
    در مورد عمل هم ،دکترش میگه که قلب باز لازم نیست ولی باید بالون بزنه امروزم به پدرم گفتم رفت یه نامه گرفت از پزشکش
    امید به خدا تا ببینیم چی میشه
    با سلام
    امیدوارم که کارتون زودتر درست شه. من هم با دوست گرامیمون seda67 موافق هستم. اولین کار پلیس+10
    در مورد قلب باز هم باید خدمتتون عرض کنم بله کلا تکنیک جراحی ها پیشرفت کرده و در موارد بسیار ویژه ای که راهکار دیگه وجود نداره، از قلب باز که عمل خطرناکی هم هست استفاده می کنن. اما با پیشرفت تکنیک های جراحی های قلب امروزه برای مواردی نظیر گرفتگی رگ های کرونری قلب پزشکان trend به قلب باز ندارن.
    با آرزوی سلامتی روز افزون برای شما و خانواده گرامیتون.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_0913 نمایش پست ها
    سلام
    من متولد 68 هستم و الان دارم ترم اخره دانشگاهم رو میخونم
    من تک پسر هستم ولی پدرم 55 سالشه و اینکه پدرم دچار بیماری قلبی (در حد 3-4 تا گرفتگی رگ قلبیه البته هنوز بازش نکردیم) هستش میخواستم ببینم که من شانسی برای گرفتن معافی کفالت دارم با نه؟
    راستی پدرم بیمه کارگری هستش.....
    دقیقا پدر من همچین شرایطی رو داره و من هم تک پسر هستم دوستان کسی هست با این شرایط معاف شده باشه؟؟؟
    من واقعا سختمه که بخوام برای معافیت اقدام کنم دانشجو دکتری هستم و هفته ای شش روز میرم دانشگاه اگه 100% هست برم دنبالش؟

یک راه گرفتن معافیت کفالت

ایسنا: معاون مشمولان و امور معافیت‌های سازمان وظیفه عمومی گفت: معافیت کفالت در صورت مفقودیت پدر و برادر اجرا می‌شود.

سرهنگ محمدرضا اکبرحلوایی گفت: چنانچه مشمول، حکم قضایی مبنی بر مفقودیت پدر یا برادر خود را ارایه کند و درصورت داشتن سایر شرایط معافیت می‌تواند از این نوع معافیت بهره‌مند شود.
    http://www.asriran.com/fa/news/16640...A7%D9%84%D8%AA
    Professor John Nash:The most important discovery of my life it is only in the mysterious equations of love, that any logical reasons can be found

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    دقیقا پدر من همچین شرایطی رو داره و من هم تک پسر هستم دوستان کسی هست با این شرایط معاف شده باشه؟؟؟
    من واقعا سختمه که بخوام برای معافیت اقدام کنم دانشجو دکتری هستم و هفته ای شش روز میرم دانشگاه اگه 100% هست برم دنبالش؟
    سلام
    دوست عزیز صف نونوایی نیست که بگی من عجله دارم می خوام زودتر بگیرم، خب اصلا هر وقت درست تموم شد بعد برو خدمت که به درست هم لطمه نخوره، ان شاءا... هم که دکتر خوبی باشی.
    در ضمن شما سن پدرتون چند ساله، یعنی خب اگر تا اتمام دوره تحصیلیتون شامل شرایط ساده و بدون دردسر می شید خب تا اون موقع صبر کنید.
    یک مورد دیگه و اون این که مراجعه کنید به پلیس +10 ، شرط اینه که فکر کنم پدرتون رو از کار افتاده تشخیصش بدن، به هر حال راهنمایی جامع رو می تونید به راحتی از پلیس+10 که احتملا سر راهتون در مسیر دانشگاه هست بگیرید.
    پیروز و سربلند باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)