صفحه 64 از 330 نخستنخست ... 14545556575859606162636465666768697071727374114164 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 631 تا 640 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

مرسی از راهنماییت من بابام 55 سالشه و خودم متولد 66 و تا اتمام تحصیل بابام میشه 56 سالش پلیس +10 رفتم ولی واقعا پرسش طولانیه میخوام بدونم کسی بدون اینکه پدرش عمل قلب کرده باشه وفقط گرفتگی عروق کرونر و روماتیسم قلبی آیا معاف شده؟
    ممنون

با سلام
    من برای معافیت کفالت موارد خاص از طریق بهزیستی اقدام کردم. (مشکل بینایی) و اونجا به پدر من درجه معلولیت متوسط دادن. ضمنا دو برادر بزرگتر از خودم دارم که 10 سال قبل خدمتشون رو خریدن. می خواستم بدونم آیا شانسی برای معافیت دارم؟ مراحل بعدی کار برای من چی هست؟
    با تشکر
    آنقدر به تاریکی لعنت نفرستید، شمعی روشن کنید!

Junior Member

سلام دوستان . من سوالم رو یه جای دیگه هم مطرح کردم و اینجا هم مطرح میکنم.
    امیدوارم سوال و جوابش مناسب این موضوع تاپیک باشه

من پاسپورت دارم و برای اخذ ویزا تحصیلی رفتم سفارت امریکا. ممکنه یه ماه دیگه به من بگن پاسپورتت رو بیار که ویزا رو توش ثبت کنیم.

از طرفی برای معافیت کفالت هم اقدام کردم و احتمالا تا 40 روز دیگه کارت معافیت میرسه دستم.

سوالم اینه که بعد از اینکه کارت معافی رو گرفتم میتونم روی همین پاسپورتم اقدام کنم تا مجوز نامحدود خروج بگیرم؟ یا باید پاسپورت جدید بهم بدن؟ چون اگه پاسپورت جدید لازم باشه اونقوت کارای ویزا به هم میخوره
    بعد از گرفتن کارت معافی چه مراحلی رو باید طی کنم که دیگه نیاز به اخذ مجوز خروج از سازمان نظام وظیفه نداشته باشم؟
    مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط usliker نمایش پست ها
    سلام دوستان . من سوالم رو یه جای دیگه هم مطرح کردم و اینجا هم مطرح میکنم.
    امیدوارم سوال و جوابش مناسب این موضوع تاپیک باشه

من پاسپورت دارم و برای اخذ ویزا تحصیلی رفتم سفارت امریکا. ممکنه یه ماه دیگه به من بگن پاسپورتت رو بیار که ویزا رو توش ثبت کنیم.

از طرفی برای معافیت کفالت هم اقدام کردم و احتمالا تا 40 روز دیگه کارت معافیت میرسه دستم.

سوالم اینه که بعد از اینکه کارت معافی رو گرفتم میتونم روی همین پاسپورتم اقدام کنم تا مجوز نامحدود خروج بگیرم؟ یا باید پاسپورت جدید بهم بدن؟ چون اگه پاسپورت جدید لازم باشه اونقوت کارای ویزا به هم میخوره
    بعد از گرفتن کارت معافی چه مراحلی رو باید طی کنم که دیگه نیاز به اخذ مجوز خروج از سازمان نظام وظیفه نداشته باشم؟
    مرسی
    مراحل کاری که توضیح میدم در صورتی هست که به اداره گذرنامه تهرانپارس مراجعه کنید برای اداره گذرنامه شهر آرا پوشه احتیاجی نیست یا لااقل تا چند هفته پیش نبود.
    کارتتون که رسید تشریف می برید پلیس +10 یه پوشه گذرنامه می گیرید ( این کار خیلی احمقانست چون پوشه برای صدور هست ولی زوریه دیگه باید بگیرید. ) کپی از پاسپورت کارت ملی شناسنامه کارت معافی + 3 تا عکس میذارید داخل پوشه فرم رو هم پر میکنید. به همراه پاسپورتتون تحویل میدید. 24 ساعت بعد پاسپورت رو به شما تحویل می دن. به همین سادگی.
    یک پیشنهاد: من هم تجربه ی اداره گذرنامه شهرآرا رو دارم هم اداره گذرنامه تهرانپارس رو. توصیه می کنم برید تهرانپارس شاید دور باشه بهتون ولی کارتون 5 دقیقه ای انجام میشه و خیلی خیلی خلوت تر از شهر آرا هست. اونجا هم رفتید بگید مجوز خروج میخواید میگن کدوم اتاق برید.
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط iranrassa نمایش پست ها
    با سلام
    من برای معافیت کفالت موارد خاص از طریق بهزیستی اقدام کردم. (مشکل بینایی) و اونجا به پدر من درجه معلولیت متوسط دادن. ضمنا دو برادر بزرگتر از خودم دارم که 10 سال قبل خدمتشون رو خریدن. می خواستم بدونم آیا شانسی برای معافیت دارم؟ مراحل بعدی کار برای من چی هست؟
    با تشکر
    سلام
    دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم درجه معلولیت باید حداقل شدید باشه. فکر کنم همون بهزیستی بهتر راهنماییت کنن. در ضمن این مورد کفالت ربطی به برادر و این ها نداره. اونا مشکلی ایجاد نمی کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hsh8809 نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز تا اونجایی که من می دونم درجه معلولیت باید حداقل شدید باشه. فکر کنم همون بهزیستی بهتر راهنماییت کنن. در ضمن این مورد کفالت ربطی به برادر و این ها نداره. اونا مشکلی ایجاد نمی کنن.
    معلولیت متوسط هم می تونه باعث بشه توانخواه نتونه بتنهایی از پس کارهای روزانه اش بربیاد و نیاز به مراقب داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط mo_eini نمایش پست ها
    معلولیت متوسط هم می تونه باعث بشه توانخواه نتونه بتنهایی از پس کارهای روزانه اش بربیاد و نیاز به مراقب داشته باشه.
    در تکمیل حرف شما : وضعیت نظام وظیفه برادران هم باید مشخص باشه (فراری و غایب نباشند)

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

سلام دوستان.
    اگر برادر بزرگتر کسی گواهی از کار افتادگی از طرف کمیسیون پزشکی محل کارش گرفته باشه و خدمتش رو انجام داده باشه، آیا امکانش هست که برادر کوچکتر معافیت کفالت بگیره؟

با سلام
    من برای معافیت کفالت پدر بالای 59 سال تک فرزند اقدام کردم و به مرحله دوم به هیت رسیدگی باید بروم ایا انجا امکان دارد من را رد کنند با وجود کامل بودن مدارک؟
    یا فرمالیته است

نقل قول نوشته اصلی توسط ایران33 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای معافیت کفالت پدر بالای 59 سال تک فرزند اقدام کردم و به مرحله دوم به هیت رسیدگی باید بروم ایا انجا امکان دارد من را رد کنند با وجود کامل بودن مدارک؟
    یا فرمالیته است
    پدر بالای 59 سال در صورتی که به سوابق سجلی پدرتون شک کنند امکان داره اذیت کنند. ولی در کل اگه استعلام شناسنامه پدرتون مشکلی نداشت نگران نباشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)