صفحه 65 از 330 نخستنخست ... 15555657585960616263646566676869707172737475115165 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 641 تا 650 , از مجموع 3299

موضوع: معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

پیش فرض پاسخ : معافیت کفالت و معافیت های چند برادری

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    اگر برادر بزرگتر کسی گواهی از کار افتادگی از طرف کمیسیون پزشکی محل کارش گرفته باشه و خدمتش رو انجام داده باشه، آیا امکانش هست که برادر کوچکتر معافیت کفالت بگیره؟
    سوالتون رو واضح تر میگید؟ کفالت برادرتون رو بگیرید؟ کفالت برادر رو تنها در صورتی میشه گرفت که بهزیستی براشون شرایط معلولی تایید کنه. اگه منظورتون کفالت پدر یا مادر هست در صورتی که شورای پزشکی سازمان وظیفه عمومی و نه کمیسیون پزشکی محل کار ،برادرتون رو ناتوان از نگهداری اعلام کنه بله .. امکان پذیره. اگه خواستید تو پیغام خصوصی بیماری برادرتون رو بفرمایید تا بیشتر راهنمایی کنم.
    تنها صداست که میماند...... فروغ فرخزاد

کسی تک فرزند زیر 59 سال ندیده با بیماری قلبی پدر معافی گرفته باشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    کسی تک فرزند زیر 59 سال ندیده با بیماری قلبی پدر معافی گرفته باشه؟
    چرا ندیدیم. تا دلتون بخواد
    غالبا جرای قلب باز معاف هستند.

مرسی از جوابتون روماتیسم قلبی و گرفتگی عروق کرونر متوسط چی؟؟؟ به نظرتون شانسی دارم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون روماتیسم قلبی و گرفتگی عروق کرونر متوسط چی؟؟؟ به نظرتون شانسی دارم؟
    اگر خدای نکرده به تعویض دریچه انجامیده باشد مثبت معلولیت است وگرنه گرفتگی عروق کرنر و سابقه فنر و بالون کمکی به معافیت شما نمی کند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic <<<<<<<<<<Juhannes kepler Linz

عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

دوستان این فروم خیلی طولانی هست 65 صفحه! رندوم خوندم صفحات رو. مشکل من این هست که مراحل معافیت کفالت رو از 23 تیر ماه شروع می کنم (سن پدر همین موقع می رسه ) البته مدارک رو از قبل آماده کردم که همون روز برم. این جور که دوستان من می گفتن سال قبل که 5 ماه طول کشیده اومدن کارت پایان خدمت !! تو فروم بعضی از دوستان گفته بودن که می شه پیگیری کرد ! گذرنامه هم که بدون کارت معافی اصلا پاسپورت نمی ده!! به خاطر یک کارت معافی من 6 ماه عقب می افتم از مراحل گرفتن ویزا و ...... !

کسی از دوستان راه حلی داره برای زودتر گرفتن کارت معافی؟؟

با تشکر از کمک دوستان

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechatronic <<<<<<<<<<Juhannes kepler Linz

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Different نمایش پست ها
    عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

دوستان این فروم خیلی طولانی هست 65 صفحه! رندوم خوندم صفحات رو. مشکل من این هست که مراحل معافیت کفالت رو از 23 تیر ماه شروع می کنم (سن پدر همین موقع می رسه ) البته مدارک رو از قبل آماده کردم که همون روز برم. این جور که دوستان من می گفتن سال قبل که 5 ماه طول کشیده اومدن کارت پایان خدمت !! تو فروم بعضی از دوستان گفته بودن که می شه پیگیری کرد ! گذرنامه هم که بدون کارت معافی اصلا پاسپورت نمی ده!! به خاطر یک کارت معافی من 6 ماه عقب می افتم از مراحل گرفتن ویزا و ...... !

کسی از دوستان راه حلی داره برای زودتر گرفتن کارت معافی؟؟

با تشکر از کمک دوستان

عرض معذرت خدمت مدیریت فروم سوال رو تو تاپیک اشتباهی مطرح کردم!

سلام بر همگی دوستان.
    پدر بنده 7 سال پیش دیسک گردن عمل کرده، بنده خدا وضعش خیلی بد بود و عملش هم سنگین بود ولی به لطف خدا خوب عمل شد و الآن حال عمومیش خوبه و فقط کمی آثار بی حسی توی دست یا پا داره و اگر فعالیت سنگین بکنه ( مثلا بار سنگین بلند کنه یا ... ) به مشکل بر میخوره. آیا ممکنه با این شرایط معافیت کفالت بدند ؟
    ممنون...

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Different نمایش پست ها
    عرض معذرت خدمت مدیریت فروم سوال رو تو تاپیک اشتباهی مطرح کردم!
    پدرتون بالای 59 سال باشند و استعلام های شناسنامه رو خودتون انجام بدید یک ماهه کار تمومه. فقط یک ماه هم میمونه برای صدور کارت ولی از اونجایی که 10 روز بعد از اعلام رای معافی به شما نامه میدن برای گرفتم پاسپورت شما به راحتی (تاکید میکنم به راحتی) اگه پیگیر باشید یک ماهه میتونید پاسپورت بگیرید. 5 ماه برای کفالت پدر زیر 59 طول میکشه. فردا برید دنبال کارهای استعلام کلانتری.

Junior Member

دوستان سلام
    من 2 مرداد پدرم وارد 60 سال میشه، من از نظام وظیفه که سوال کردم گفتند از یه 15 روز قبلش میتونی بری دنبال مدارک. ضمناً من پرسیدم اون استعلام کلانتری که باید 3 نفر فامیل بیاریم چطوری هست که گفتند اون دیگه مهظری شده و ظاهراً دیگه با کلانتری نیست. حالا دوستان اگه راهنمایی کنند که من چه مدارکی رو میتونم زودتر آماده کنم ممنون میشم. چون من شناسنامه پدر و مادرم هم صادره از شهر خودمون نیست آیا احتیاج به استعلام در رابطه با شناسنامه پدر و مادر هست و اگر هست چطور هستش؟ تکلیف اون استعلام کلانتری چی هست و چطور انجام میشود؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)