صفحه 34 از 54 نخستنخست ... 242526272829303132333435363738394041424344 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 531

موضوع: مهندسی برق، قدرت، مخابرات، کنترل، روباتیک، مکاترونیک، اتوماسیون و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی برق، قدرت، مخابرات، کنترل، روباتیک، مکاترونیک، اتوماسیون و ...

باسلام وقت بخیر
    من ترم 7 کارشناسی هستم
    میخواستم ببینم با این رزومه شانسی دارم یا نه؟و چکار بکنم تا رزومم تکمیل بشه
    1-لیسانس : برق الکترونیک دانشگاه صنعتی شیراز معدل تا ترم 6 :17.9 رتبه سوم
    2-فوق لیسانس:---
    3-نمره زبان هنوز اقدام نکردم برای آزمون اما سطح زبانم خوبه...
    4-دانشگاه های رنک زیر 300مد نظرمه
    5-حتما فول فاند باشه
    6-نیم سال پاییز2017 برای دکتری مستقیم چون میخوام زبانش انگلیسی باشه
    7-پروژه و کارآموزی هنوز پاس نکردم..به نظرتون تاثیر داره؟ و از کجا بفهمم چی بهتره؟
    ممنون

Banned

پیش فرض پاسخ : مهندسی برق، قدرت، مخابرات، کنترل، روباتیک، مکاترونیک، اتوماسیون و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط ali74 نمایش پست ها
    باسلام وقت بخیر
    من ترم 7 کارشناسی هستم
    میخواستم ببینم با این رزومه شانسی دارم یا نه؟و چکار بکنم تا رزومم تکمیل بشه
    1-لیسانس : برق الکترونیک دانشگاه صنعتی شیراز معدل تا ترم 6 :17.9 رتبه سوم
    2-فوق لیسانس:---
    3-نمره زبان هنوز اقدام نکردم برای آزمون اما سطح زبانم خوبه...
    4-دانشگاه های رنک زیر 300مد نظرمه
    5-حتما فول فاند باشه
    6-نیم سال پاییز2017 برای دکتری مستقیم چون میخوام زبانش انگلیسی باشه
    7-پروژه و کارآموزی هنوز پاس نکردم..به نظرتون تاثیر داره؟ و از کجا بفهمم چی بهتره؟
    ممنون
    چرا شانس نداشته باشی ؟!
    فول فاندی وجود نداره برای مقطع فوق و هزینه هر دانشگاهی از 100 یورو هست تا 300-400 یورو در هر ترم. دکترا متفاوته داستانش.
    رزومه خاصی نمیخواد. مهم معدله که شما داری + نمره زبان مورد نظر دانشگاه.
    ضمن اینکه بهت توصیه نمیکنم آلمان بیای انگلیسی درس بخونی. اگه با زبان انگلیسی اومدی، برا دکترا به بعد آلمان بهتره برا شما.

Junior Member

با سلام و خسته نباشید

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: کنترل

معدل لیسانس: 14.20

رشته لیسانس:مهندسی برق قدرت

دانشگاه لیسانس: آموزش عالی ادیبان گرمسار

مدرک زبان انگلیسی: تافل : 81

مدرک زبان آلمانی: در حال یادگیری

مقالات خارجی: ندارم

مقالات داخلی: ندارم

سابقه کار: 10 سال سابقه کار مرتبط و رزومه خوب با توصیه نامه از اساتید دانشگاه بهشتی

سایر افتخارات و مدارک: طرح برنده جشنواره خوارزمی

دانشگاه مورد نظر در آلمان: لطفا در این مورد شما راهنمایی کنید !!!

Junior Member

سلام دوستان، من امسال پیش دانشگاهی خوندم. رشته ام تجربی بوده. دو تا سوال داشتم. اول اینکه می تونم با پیش دانشگاهی تجربی، برای رشته های مهندسی، کالج برم؟ (یعنی تی کورس می تونم بگذرونم یا باید درس های ریاضی و فیزیک رو برم بخونم از پیش دانشگاهی؟)

دوم اینکه نظری دارید این نکته رو چجوری تو انگیزه نامه ام توجیح کنم؟!

ممنون از راهنماییتون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط alib2390 نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید

رشته مورد نظر: کنترل

معدل لیسانس: 14.20

رشته لیسانس:مهندسی برق قدرت

دانشگاه لیسانس: آموزش عالی ادیبان گرمسار

مدرک زبان انگلیسی: تافل : 81

مدرک زبان آلمانی: در حال یادگیری

مقالات خارجی: ندارم

مقالات داخلی: ندارم

سابقه کار: 10 سال سابقه کار مرتبط و رزومه خوب با توصیه نامه از اساتید دانشگاه بهشتی

سایر افتخارات و مدارک: طرح برنده جشنواره خوارزمی

دانشگاه مورد نظر در آلمان: لطفا در این مورد شما راهنمایی کنید !!!
    دوست عزیز شما با این معدل برای کورسهای انگلیسی 50 درصد شانس دارین.
    برای کورسهای آلمانی 80 درصد.
    ضمن اینکه چون 10 سال سابقه کار دارین. حدس میزنم که یه گپی هم این وسط موجوده. پس باید تو انگیزه نامه که به سفارت میدی خوب موضوع رو روشن کنی براشون. وگرنه ویزاتون ریجکت میشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Hendrik نمایش پست ها
    سلام دوستان، من امسال پیش دانشگاهی خوندم. رشته ام تجربی بوده. دو تا سوال داشتم. اول اینکه می تونم با پیش دانشگاهی تجربی، برای رشته های مهندسی، کالج برم؟ (یعنی تی کورس می تونم بگذرونم یا باید درس های ریاضی و فیزیک رو برم بخونم از پیش دانشگاهی؟)

ممنون از راهنماییتون
    دوست عزیز نمیدونم یا بهتره بگم مطمین نیستم تا بهت جواب بدم. ولی میل زدم الان به چند تا کالج. جوابش رو همینجا میام اعلام میکنم که شما اصلا میتونی با مدرک تجربی بری T Kurs یا خیر.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Hendrik نمایش پست ها

ممنون از راهنماییتون
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    دوست عزیز شما با این معدل برای کورسهای انگلیسی 50 درصد شانس دارین.
    برای کورسهای آلمانی 80 درصد.
    ضمن اینکه چون 10 سال سابقه کار دارین. حدس میزنم که یه گپی هم این وسط موجوده. پس باید تو انگیزه نامه که به سفارت میدی خوب موضوع رو روشن کنی براشون. وگرنه ویزاتون ریجکت میشه.

دوست عزیز نمیدونم یا بهتره بگم مطمین نیستم تا بهت جواب بدم. ولی میل زدم الان به چند تا کالج. جوابش رو همینجا میام اعلام میکنم که شما اصلا میتونی با مدرک تجربی بری T Kurs یا خیر.
    این پاسخی هست که به ایمیل بنده دادن:
    wenn Sie Ihr Sekundarschul-Zeugnis ab 2011 im Iran zum Beispiel mit "Experimentalwissenschaft" oder "Mathematik"-Bereich gemacht haben, müssten Sie eigentlich alle Kurse am Studienkolleg wählen können.
    یعنی شما از 2011 به اینور اگه مدرک پیش رو گرفتین. حالا چه ریاضی خوندین چه تجربی. میتونین هر دو رشته رو در کالج انتخاب کنین. در نتیجه : مشکلی نیست.

سلام بر دوستان عزیز
    میخواستم بدونم با رزومه ای که دارم میتونم از یکی از دانشکاه ها برا دکتری فول فاند بگیرم یا نه؟؟ رنک دانشگاه زیاد مهم نیست، فقط مورد تایید وزارت علوم باشه.
    شانس گرفتن TA و RA چطوره برام؟؟
    دوستان ممنون میشم نظراتتون رو بفرمایید
    لیسانس برق قدرت- آزاد شهرستان 14.53
    فوق لیسانس قدرت- آزاد شهرستان 17.01
    آیلتس 7
    اگه GRE بدم مطمئنم نمره خوبی میارم
    5 سال سابقه تدریس زبان انگلیسی
    1 سال مدرس دروس آزمایشگاه دانشگاه
    2 تا مقاله خارجی غیر ISI
    3 مقاله داخلی کنفرانسی

با سلام

من برای ارشد می خوام در یک رشته انگلیسی زبان اپلای کنم. طبق اطلاعاتی که از پیام های دوستان عزیز بدست آوردم معدل کارشناسی بسیار مهم هست. متاسفانه معدل کارشناسی من (برق قدرت- دانشگاه شهید مدنی آذربایجان) 14.13 می باشد.
    اولا" می خواستم ببینم با این معدل امکان گرفتن پذیرش به زبان انگلیسی هست یا نه.
    نکته دوم اینکه من ارشد مهندسی برق از دانشگاه آزاد با معدل بالای 18.5 هم دارم. می دونم که سفارت با دونستن ارشد دوم معمولا" بسیار سخت گیر عمل می کنه و خیلی ها شاید بهش اشاره ای نکنن. ولی چند جا دیدیم که دوستان گفته بودن که اگه به دانشگاه اعلام کنین که برای ارشد دوم اقدام می کنیم و معدلمون بالا هست امتیاز خوبی می گیریم و ضعف معدل کارشناسی رو می تونه بپوشونه. در حالی که بعضی دیگه هم می گن دانشگاه با دونستن ارشد دوم احتمالا پذیرش نمیده. بنابر این دو نظر کاملا مخالف در این زمینه وجود داره.
    خیلی ممنون می شم راهنمایی بفرمایید که کدوم درست هست.

Member padisah آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Czech Rep, Computer Science, VSB-TUO

نقل قول نوشته اصلی توسط nazanineng نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    معدل دیپلم 19.85
    کارشناسی رشته برق کنترل دانشگاه شهید بهشتی معدل تا پایان ترم 6 دقیقا 17.2 و معدل سال سوم 18.33
    تجربه ی TA و کار در آزمایشگاه کنترل به عنوان دستیار استاد
    جزو 10 درصد برتر دانشجویان هم رشته و هم ورودی نفر دوم کنترل و عضو استعداد درخشان و امکان پذیرش بدون کنکور در مقطع ارشد...پروژه کارشناسی را از الان برداشتم امیدوارم تا پایان ترم 8 مقاله بشه پروژه ی قوییه
    امتحان زبان ندادم ibtخواهم داد و سعی میکنم بالای 90 بشه و زبان آلمانی بلد نیستم
    آیا با این رزومه و شرایط امکان گرفتن پذیرش در دانشگاه های آلمان رو دارم با توجه به اینکه میخوام.پذیرش با فاند باشه و حداکثر هزینه مربوط به زندگی را خودم بپردازم؟؟خواهشا راهنمایی کنید
    فکر کنم تحصیل تو آلمان تقریبا رایگانه. یعنی حداکثر هزینه زندگی رو خودتون می پردازید.
    با رزومه خوب می تونید نیمه وقت کار کنید و هزینه یا بخشی از آن رو تامین کنید. می تونید از استاد بپرسید شاید امکانی برای پرداخت به ازای کار در پروژه ای داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط padisah نمایش پست ها
    فکر کنم تحصیل تو آلمان تقریبا رایگانه. یعنی حداکثر هزینه زندگی رو خودتون می پردازید.
    با رزومه خوب می تونید نیمه وقت کار کنید و هزینه یا بخشی از آن رو تامین کنید. می تونید از استاد بپرسید شاید امکانی برای پرداخت به ازای کار در پروژه ای داشته باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    چرا شانس نداشته باشی ؟!
    فول فاندی وجود نداره برای مقطع فوق و هزینه هر دانشگاهی از 100 یورو هست تا 300-400 یورو در هر ترم. دکترا متفاوته داستانش.
    رزومه خاصی نمیخواد. مهم معدله که شما داری + نمره زبان مورد نظر دانشگاه.
    ضمن اینکه بهت توصیه نمیکنم آلمان بیای انگلیسی درس بخونی. اگه با زبان انگلیسی اومدی، برا دکترا به بعد آلمان بهتره برا شما.
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    رشته مورد نظر: مهندسی برق گرایش مخابرات یا کنترل

معدل لیسانس:13.2
    رشته لیسانس:لیسانس مخابرات دانشگاه خلیج فارس بوشهر(سراسری هست)
    دانشگاه لیسانس:
    مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6
    مدرک زبان آلمانی: b1
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار: 3 سال
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان : میخواستم بدونم برا چه دانشگاه هایی شانس پذیرش دارم؟
    دتنشگاهای عادی آلمان مد نظرم هست و نه fhها

پیشاپیش تشکر بابت جواب

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)