صفحه 46 از 54 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 531

موضوع: مهندسی برق، قدرت، مخابرات، کنترل، روباتیک، مکاترونیک، اتوماسیون و ...

پیش فرض پاسخ : مهندسی برق، قدرت، مخابرات، کنترل، روباتیک، مکاترونیک، اتوماسیون و ...

1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی برق کنترل_دانشگاه علم و صنعت_ معدل 12 با مشروطی
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهای مهندسی برق کنترل_دانشگاه تبریز_ معدل 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌هاایلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر دو مقاله ی isi-دو مقاله ی غیر isi- دو مقاله تحت داوری
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: دو کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری هوش مصنوعی، برق کنترل، مهندسی پزشکی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت اروپا و استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) TA , سابقه کار هم دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند

میخواستم بدونم اصلا با این شرایط شانس برا پذیرش دارم با معدل لیسانس پاییین ومشروطی و اینکه چند وقتی هست مشغول اپلای هستم ولی همه رو رد شدم. چند جایی هم بوده که استاد ابتدا از رزومه ام خوشش اومده ولی بعدا منصرف شده (احتمالا بخاطر معدل) (دارم مایوس میشم)
    و اینکه ایا با توجه به معدل و تعداد کمتر پوزیشن در اروپا بهتر نیست که تمرکزم رو روی امریکا یا کانادا بزارم؟
    ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

پیش فرض پاسخ : مهندسی برق، قدرت، مخابرات، کنترل، روباتیک، مکاترونیک، اتوماسیون و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mhoss نمایش پست ها
    سلام . با مدرک مهندسی برق مخابرات اگه واحد های اختیاری الکترونیک پاس کنیم میشه برای ارشد مهندسی پزشکی بیو الکتریک یا گرایشای دیگه اقدام کرد ؟؟
    شما باید اقدام کنید... واحدهای ارائه شده توسط دانشگاهها فرق میکنن و ممکنه یک دانشگاه قبول کنه و یکی نه. ولی مسلما پیش نیاز بهتون میخوره
    توی بعضی جاها مهندسی پزشکی یک رشته مجزاست و بعضی جاهای دیگه شاخه ای از یک رشته دیگه برای مثال یکی از زیرمجموعه های مکاترونیک.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط Tesla64 نمایش پست ها
    1- رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی مهندسی برق کنترل_دانشگاه علم و صنعت_ معدل 12 با مشروطی
    2- رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهای مهندسی برق کنترل_دانشگاه تبریز_ معدل 17
    3- نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌هاایلتس 7
    4- نمرۀ GRE یا GMAT به تفکیک نمرات مهارت‌ها -
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) با ذکر نام ناشر دو مقاله ی isi-دو مقاله ی غیر isi- دو مقاله تحت داوری
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: دو کنفرانس داخلی
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای دکتری هوش مصنوعی، برق کنترل، مهندسی پزشکی
    8- کشورهای (و یا دانشگاه های) مورد نظر برای اپلای به ترتیب اولویت اروپا و استرالیا
    9- نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه) TA , سابقه کار هم دارم
    10- میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded) فول فاند

میخواستم بدونم اصلا با این شرایط شانس برا پذیرش دارم با معدل لیسانس پاییین ومشروطی و اینکه چند وقتی هست مشغول اپلای هستم ولی همه رو رد شدم. چند جایی هم بوده که استاد ابتدا از رزومه ام خوشش اومده ولی بعدا منصرف شده (احتمالا بخاطر معدل) (دارم مایوس میشم)
    و اینکه ایا با توجه به معدل و تعداد کمتر پوزیشن در اروپا بهتر نیست که تمرکزم رو روی امریکا یا کانادا بزارم؟
    ممنون از لطفتون
    اکثر جاها کمیته ادمیشن دارن و یک حذاقلهایی در نظر میگیرن و معدل لیسانس شما خیلی پایینه ولی دانشگاههای المان بیشتر از امریکا و کانادا استادمحور هستن...
    اگر بتونید استاد رو مجاب کنید شانس خوبی خواهید داشت. باید استاد توی فیلد مربوطه پیدا کنید. به داشنگاههای متوسط هم توجه کنید.
    ضمنا فاند دکترا توی المان به مراتب پایینتر از امریکا و حتی سایر اروپا مثل سوئد و ... هست
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

سلام دوستان، روزتون بخیر
    به نظرتون من با کارشناسی الکترونیک 14/5 و ارشد بیوالکتریک 15/5 هر دو از دانشگاه دولتی و آیلتس 6/5 و بدون مقاله، شانسی برای پذیرش از دانشگاههای آلمان دارم؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Kiko نمایش پست ها
    سلام دوستان، روزتون بخیر
    به نظرتون من با کارشناسی الکترونیک 14/5 و ارشد بیوالکتریک 15/5 هر دو از دانشگاه دولتی و آیلتس 6/5 و بدون مقاله، شانسی برای پذیرش از دانشگاههای آلمان دارم؟
    ممنون میشم اگر کسی اطلاع داره راهنمایی کنه
    سلام
    اگر برای دکترا منظورتونه، شرایطتون عالی یا خیلی خوب نیست. اما خب حالا ایمیل بزنین، ببینین چطور میشه. تو آلمان همه چی خیلی شانسیه. به استادا باید ایمیل بزنین. اگر پروپوزال خیلی خوبی داشته باشین و ایده داشته باشین، شاید بتونین استاد پیدا کنین. اما بدون پروپوزال و ایده ی خوب، به نظرم خیلی بعیده. چون تو آلمان معدل خیلی مهمه. آیلتس و اینا هم براشون جبران کننده نیست. فقط اگر پروپوزال خوبی داشته باشین، می تونین این شانسو به خودتون بدین که خودتون و توانایی هاتونو نشون بدین.

Junior Member turkoghli آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering_IAUT

معدل لیسانس: 16.5
    رشته لیسانس:مهندسی برق_قدرت
    دانشگاه لیسانس:آزاد تبریز
    مدرک زبان انگلیسی:تافل 100
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

سلام
    دوستان من با مشخصات فوق می خوام اپلای کنم ولی راستش چنتا مشکل جدی دارم.
    واس ترم زمستان سال بعد نه سال بعدش می خوام اپلای کنم ولی همون طور که خودتونم میدونین تا پایان ددلاین ها درس من کامل تموم نمیشه و ی ترمم میمونه اینا پذیرش مشروط یا همچین چیزی میدن؟؟
    همین طور نسبتا زمان متوسطی دارم می خواستم بدونم با این شرایط ارزششو داره آلمانی بخونم چون می دونین زبان سختیه و بی خودی خوندنش واقعا شکنچس
    و اینکه با نامزدم می خوای اپلای کنیم احتمالش چقدره که حداقل تو ی شهر باشیییم.
    با تشکر از جواباتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط turkoghli نمایش پست ها

معدل لیسانس: 16.5
    رشته لیسانس:مهندسی برق_قدرت
    دانشگاه لیسانس:آزاد تبریز
    مدرک زبان انگلیسی:تافل 100
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

سلام
    دوستان من با مشخصات فوق می خوام اپلای کنم ولی راستش چنتا مشکل جدی دارم.
    واس ترم زمستان سال بعد نه سال بعدش می خوام اپلای کنم ولی همون طور که خودتونم میدونین تا پایان ددلاین ها درس من کامل تموم نمیشه و ی ترمم میمونه اینا پذیرش مشروط یا همچین چیزی میدن؟؟
    همین طور نسبتا زمان متوسطی دارم می خواستم بدونم با این شرایط ارزششو داره آلمانی بخونم چون می دونین زبان سختیه و بی خودی خوندنش واقعا شکنچس
    و اینکه با نامزدم می خوای اپلای کنیم احتمالش چقدره که حداقل تو ی شهر باشیییم.
    با تشکر از جواباتون
    سلام
    شما هر ترم برای همون ترم می تونین اپلای کنین. نمی تونین مدارکو امروز بفرستین بگین لطفا برای یه سال و نیم دیگه مدارک منو بررسی کنین. اگر هم کلا نمرات یه ترمتون نباشه، معمولا اصلا قبول نمی کنن. وقتی قبول می کنن که شما مثلا تمام درسا رو امتحان دادین و نمره هاشو گرفتین، اما مثلا مدرکتون آماده نیست. وگرنه روز ثبت نام شما باید مدرک لیسانستونو تحویل بدین.
    البته شاید دانشگاهی هم باشه که قبول کنه، اما من تا حالا همچین چیزی ندیده ام.
    زبان آلمانی رو هم در هر صورت بخونین. اگر به این امیدین که بیاین اینجا و به انگلیسی کار پیدا کنین، باید بگم سخت در اشتباهین. پس بهتره همون ایران که ارزون تر هم هست معمولا آلمانی رو تا جایی که می تونین یاد بگیرین.
    احتمال اینکه توی یه شهر باشین بستگی به رشته و شرایط نامزدتون داره. نمیشه چیزی گفت.

Junior Member

سلام.
    مهندسی برق
    معدل لیسانس:14 دانشگاه شیراز الکترونیک.
    معدل ارشد :16.5 دانشگاه شیراز مخابرات.
    1 مقاله کنفرانس خارجی.
    تافل بالای 90.

بنظر شما در آلمان شانسی هست و اگر آره چه دانشگاه هایی؟

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد

رشته مورد نظر: اتوماسیون و یا برق قدرت

معدل لیسانس:14.20
    رشته لیسانس:برق قدرت
    دانشگاه لیسانس:کاردانی انقلاب اسلامی تهران و کارشناسی ادیبان گرمسار
    مدرک زبان انگلیسی: ایلتس 6.5
    مدرک زبان آلمانی:---

سابقه کار:9 سال با نامه شرکت ولی به خاطر سربازی که تازه تموم شده فقط 6 ماه بیمه دارم
    سایر افتخارات و مدارک: پروژه شبیه ساز فضا بصورت گروهی انجام شد و برنده جایزه خوارزمی سال 96

دانشگاه مورد نظر در آلمان: مونیخ ، آخن ، روزنهایم ، کلن ، زیگن ، لبینز ( به ترتیب علاقه و رشته ای که انتخاب کردم)

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: power engineering ( یا electrical engineering یا power electronics )

معدل لیسانس:16.5
    رشته لیسانس: برق قدرت
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه سراسری زنجان
    مدرک زبان انگلیسی: ندارم ( ولی در حد ایتلس 6.5 بلدم میتونم بگیرم )
    مدرک زبان آلمانی: ندارم ( مبتدی در حد A1 بلدم )
    مقالات خارجی:ندارم
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار: 2 ماه کاآموزی شرکت ایران ترانسفو
    سایر افتخارات و مدارک: 5 تا مدرک مرتبط با رشته ام از فنی حرفه ای دارم

دانشگاه مورد نظر در آلمان: Technische Universität München

با سلام ، آیا با این شرایطم شانسی واسه این دانشگاه دارم ؟
    و پیشنهاد دیگه ای واسم دارین ؟
    خیلی ممنونم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)