صفحه 5 از 54 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 531

موضوع: مهندسی برق، قدرت، مخابرات، کنترل، روباتیک، مکاترونیک، اتوماسیون و ...

پیش فرض پاسخ : مهندسی برق در آلمان

سلام
    من لیسانس برق گرایش الکترونیک دارم و خیلی هم به این گرایش علاقه دارم.میخواستم تو آلمان هم همینو ادامه بدم ولی هر چی تو سایت DAAD میگردم نمیتونم دانشگاه مورد نظرمو پیدا کنم و اکثرا بیشتر از واژه electrical استفاده شده و از الکترونیک خبری نیست.اگر اطلاعاتی در مورد این گرایش دارین واقعا ممنون میشم راهنمایی کنید.
    مرسی
    Whenever I hear "It can't be done" I know that I'm close to success

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

با سلام به همه دوستان
    من میخوام برای مستر رشته مخابرات اپلای کنم . میخواستم بدونم دوستی هست که دانشگاهی که بتونه بهم فاند بده بهم معرفی کنه ؟
    ممنون از لطفتون

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

ulm university تو قسمت آلمان جنوبیه. شنیدم آلمان جنوبی هم گرونه هم غریبه هارو زیاد تو خودشون قبول ندارن . درسته؟ مخصوصا مونیخ

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

سلام
    چرا کسی نیست که جواب بده؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

درود
    دوستان کسی هست راجع به رشته Elektronik und Sensormaterialien اطلاعات داشته باشه؟
    ممنون میشم توضیح بدید
    مرسی
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط gandoms2h3 نمایش پست ها
    ulm university تو قسمت آلمان جنوبیه. شنیدم آلمان جنوبی هم گرونه هم غریبه هارو زیاد تو خودشون قبول ندارن . درسته؟ مخصوصا مونیخ
    در خصوص مونیخ که بله ، درست به شما رسوندن! هم هزینه ها بالاست و کمی مردم سردی داره. اما شما که برای ulm قصد داری بری. دانشگاه خوبیه و شهری با فاصله از مونیخ!

وقت بخیر دوست عزیز
    لطفا من رو راهنمایی کنید
    کاردانی الکتونیک از دانشگاه آزاد با معدل 14.1
    کارشناسی الکترونیک از دانشگاه آزاد بوشهر با معدل 17.01
    کارشناسی ارشد الکترونیک (با گرایش طراحی مدارات مجتمع خطی) از دنشگاه آزاد واحد مهریز یزد با معدل 17.21
    بنا به دلایلی نتونستم مقاله بدم..اما پایان نامه رو سعی کردم.یه چیز خوب در بیارم..
    دوست عزیز من اصلا تا حالا تو این فکر نبودم که میشه رفت...چون کار پیدا نکردم...و علاقه زیادی به درس دارم..تصمیم گرفتم اگه شد برم. به صورت اتفاقی با سایت شما آشنا شدم.
    هیچ مدرک زبانی هم ندارم... چون تمام مقاطع تحصیلی من در دانشگاه آزاد بوده...متاسفانه دیگه پولی برام نمونده که بخوام برا خارج از کشور هزینه کنم...
    لطفا منو راهنمایی کنید اصلا امکان فاند گرفتن برای من در یک کشور دیگر وجود دارد؟
    از بحث های داخل انجمن متوجه شدم آلمان بهترین کشور اروپا است،بنابراین گفتم اگر بشه برای المان اقدام کنم
    چون تا حالا با کسی آشنا نبودم که بخواد پذیرش بگیره بره.
    لطفا بگید از کجا باید شروع کرد...
    سایت دانشگاه ها چه طور میتونم چک کنم..که برای رشته من میشه پذیرش گرفت..
    آیا در المان فاند کامل میشه گرفت،آخه متوجه شدم تحصیل در مقطع دکتری به عنوان یک شغل محسوب میشه و حقوق میدن...البته نه در آلمان بلکه شاید کشورهای دیگر
    به خاطر راهنمایی شما سپاسگذارم...

درود
    من تازه وارد این سایت شدم.چک کردم ولی جواب سوالمو نگرفتم.
    ممکنه گرایش های الکترونیک ،مقطع ارشد رو تو آلمان به زبان انگلیسی یکی واسم لیست کنه؟ و میخوام بدونم کدام بازار کار بهتری هم داره

Junior Member

با سلام

دوستان در مورد دانشگاه هایی که در زمینه های signal processing ,image processing,computer vision و یا الکترونیک دیجیتال فعالیت می کنند راهنمایی می خواستم.
    اگر در مورد سطح دانشگاه ها هم توضیح بدین ممنون می شوم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق (قدرت)

سلام دوستان عزیزم،
    من هم مثل بسیاری از شما دنبال ادامه تحصیل تو رشته برق واسه Master تو کشور آلمان هستم و فعلا مشغول یادگیریه زبان آلمانی.
    از طریق وبسایت دویچه وله با سایت Studieren.de آشنا شدم. لینک زیر هم مربوط به همین سایت هست که توش کلیه گرایش های رشته برق در سطح Master ***** شده.
    گرایش لیسانس من قدرت هست و 5 سال سابقه کار تو اجرا و راه اندازی کارخانجات دارم. از دوستانی که تو آلمان برق خوندن یا فارغ التحصیل شدن کسی هست که بنده رو راهنمایی کنه واسه انتخاب یکی از این گرایش ها با اولویت ورود به بازار کار البته.
    با تشکر.
    http://studieren.de/fields-of-study....archengine_pi1[faculty]=19&tx_assearchengine_pi1[properties]=all%3A0%3A8

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)