صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: فهرست رشته های حساس Technology Alert List - TAL

Senior Member Harrison آواتار ها

پیش فرض پاسخ : فهرست رشته های حساس Technology Alert List - TAL

دوستان کسی از تال لیست جدید خبر داره؟ هر چی که پیدا کردم ماله چند سال پیشه...

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

از 2002 به این ور ریلیس نشده.
    2004 که 100% رویژن خورده. آخرین خبر ها هم حاکی از اینه که 2009 آخرین رویژن بوده!

Junior Member

سلام .
    استاد هایزنبرگ میشه بفرمایید محیط زیست چیش خطرناکه؟ اگه به چه مواردی اشاره کنیم ممکنه reject بشیم؟
    من تو خیلی از پست ها خوندم که فرموده بودین waste & water treatment حساسن روش. میشه یکم بیشتر توزیح بدین ؟ واسه نوشتن sop و research plan به شدت به این اطلاعات نیاز دارم .

ApplyAbroad Superstar Heisenberg7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط appy نمایش پست ها
    سلام .
    استاد هایزنبرگ میشه بفرمایید محیط زیست چیش خطرناکه؟ اگه به چه مواردی اشاره کنیم ممکنه reject بشیم؟
    من تو خیلی از پست ها خوندم که فرموده بودین waste & water treatment حساسن روش. میشه یکم بیشتر توزیح بدین ؟ واسه نوشتن sop و research plan به شدت به این اطلاعات نیاز دارم .
    سلام برای من خیلی مشخص نیست... ولی سوال میپرسن تو مصاحبه.... بیشتر گیر روی waste هست.. مثلاً میپرسن چجور waste بوده... خیلی دیده شده...
    کمک فوری به کودک با مشکل قلبی اینجا. از جواب دادن سوالاتی که امکان مطرح شدن در فُرِم رو دارند... در پیام خصوصی معذورم!

Member

سلام بر هاىزنبرگ گرامى که اگه نبود من الن خودمو کشته بودم,رشته بيوتکنولوژي در ارتباط با تحقيقات سرطان در بيولوژى سلولى ملکولى در پژوهشکده بيو تکنو چقدر خطرناکه؟ topic سؤال دوم رو پيدا نکردم, استاد که در ايزان باهاش کار کردم از کجا باىد بدونم که خطرناک هستند؟!!!!!!!فقط اون paper که من دارم کار ميکنم باهاش مهمه؟ ىا هاى دىگشم مهمه؟اسم تمام افرادى که تو paper هاى قبلى هست هم ميتونه مشکلساز باشه؟گرفتار شديم!؛)يک توقع زيادى هم داشتم ميشه ىک تاپىک ايجاد کنى و کلمات خطرناک رو توش بنويسى؟ ممنون يک کم ديتا راجع به علوم پاىه پزشکه ضعيفه:با عرض معذرت

Junior Member ergerg آواتار ها

سلام عرض ادب علل خصوص هایزنبرگ
    من این TAL لامروت رو به دقت مطالعه کردم و امیدوارم نگارندش و از نوک همون موشکایی که حماس میسازه بفرستن فضا شاید از شرش راحت شیم
    بگذریم من یه سوال دارم
    یه دانشگاهی (نپرسید چون میدونم بعدش میگید بهت عمرا پذیرش نمیده) یکی از گرایشاتش در زمینه هوافضا هست Human In Aerospace و صرفا به برسی تعاملات انسان و مشکلات فیزویولوژی پرواز میپردازه و اصلا با تکنولوژی کاری نداره من هرچی تو این لیسترو نگاه کردم هیچ جوره تو موارد نام برده شده نمیگنجه راستی برای درک بهتر قضیه به این متن توجه کن مستقیم کپیش کردم
    Physiology of Humans in Aerospace: Understanding how specific operating
    conditions in aerospace environments affect the health, comfort and efficiency of human
    operators and passengers. This area encompasses the study of human visual perception,
    orientation, the effects of weightlessness and partial gravity on the human physiology as
    well as specialized effects such as spatial disorientation. Applications include life support
    systems and crew protective devices, ranging from ejection seats to EVA suits
    حالا بنظر شما و دوستان خبره امیدی به اخذ کلیرنس هست با این Tal خاک بر سر؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام من لیسانس مهندسی شیمی گرایش طراحی فرایند نفت خوندم، برای فوق ، امریکا میخوام اپلای کنم . همون مهندسی شیمی اپلای کنم یا environmet یا MBA اینا هم میشه اپلای کرد؟ جزو رشته های حساس نیست؟

سلام دوستان
    من فرصت زیادی ندارم لطفا راهنماییم بفرمایید. من از استادی اکی گرفتم که کلا مهندسی انرژی هسته ای خونده. اما من می خوام در گروه مکانیک اپلای کنم. البته منبع فاند استاد هم اینجاس:
    Institute for Space and Nuclear Power Studies (ISNPS),

میدونم که با این اوصاف قطعا ریجکت میشم. اما میشه بگین آیا راهی و امیدی وجود داره یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من فرصت زیادی ندارم لطفا راهنماییم بفرمایید. من از استادی اکی گرفتم که کلا مهندسی انرژی هسته ای خونده. اما من می خوام در گروه مکانیک اپلای کنم. البته منبع فاند استاد هم اینجاس:
    Institute for Space and Nuclear Power Studies (ISNPS),

میدونم که با این اوصاف قطعا ریجکت میشم. اما میشه بگین آیا راهی و امیدی وجود داره یا نه؟
    In my opinion, things are very clear here. Do not go for this choice or you will be disappointed at the end.

Junior Member

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)