صفحه 2 از 29 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 282

موضوع: Technische Universität Kaiserslautern

Member
    رشته و دانشگاه
    LUT - Lappeenranta - Finland

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Kaiserslautern

با سلام. دانشجوی فتلاند هستم و این تابستون برای کارآموزی به این دانشگاه میام. کسی اینجا هست که کایزرسلاترن درس خونده باشه؟ یه چندتا سوال داشتم. یا اگه ممکنه، ممنون میشم لینک فیسبوک گروه ایرانی های این شهر یا دانشگاه (در صورت وجود همچین گروهی!) رو برام پیغام خصوصی کنید. مرسی.
    دوستان من نمی تونم مدام به همه تاپیکا سر بزنم، پس اگه مشخصا از من سوالی داشتین یا جایی جواب سوالی رو دادم و خواستین بحث رو ادامه بدین، تو همون فروم بپرسین، ولی لطفا لینک صفحه رو برام پیغام خصوصی کنید تا بدونم کجا باهام کار دارند. ممنون.

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

نقل قول نوشته اصلی توسط Saasaan نمایش پست ها
    سلام دوستان،من برای مستر رشته برق در این دانشگاه اقدام کردم،الان همه مدارکمو آپلود کردم و سابمیت کردم،کسی میدونه الان باید چی کار کنم؟ چون تو سایتش نوشته که ۵۰ یورو application fee داره اما من سابمیت کردم و کلاً چیزی ازم نخواست!
    منم اقدام كردم همين رشته ٢ روز بعد ايميل ميزنن ميخوان 50€

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    منم اقدام كردم همين رشته ٢ روز بعد ايميل ميزنن ميخوان 50€
    دوستان مستر برق گرایش Automation and Control این دانشگاه گفته ی تعداد کورس آلمانی هست اما نیاز به مدرک آلمانی نیست
    و اگه دوره PreCourse دانشگاه رو بیاید مشکلی نخواهد بود و درسای آلمانی رو میتونید ترمای 3 4 بردارید
    اما من نگران ویزا هستم
    به نظرتون مشکلی واسه ویزا پیش نمیاد؟؟؟؟؟؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science/TU KL

با سلام خدمت دوستان

خواستم اعلام آمادگی کنم واسه راهنمایی دوستانی که در مورد این دانشگاه سئوال دارند و راهنمایی نیاز دارند (البته تا جایی که بتونم و اطلاعات داشته باشم)

Junior Member

سلام. در مورد دانشگاه کایزرسلاوترن ازتون راهنمایی می خواستم:
    من کاردانی معماری از دانشگاه جامع علمی کاربردی با معدل بالای 18 و کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی معماری از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 16.96 هستم....
    مدرک A2 از گوته دارم و در حال گذراندن دوره B1هستم.....
    مدرک بین المللی طراحی داخلی تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد و همینطور مدرک مربیگری اوریگامی و خلاقیت تحت نظر سازمان آموزش پرورش دارم.....
    سابقه کار رسمی ندارم فقط چند ماه اوریگامی تدریس کردم و گاهی به صورت دستی ماکت دانشجویی درست میکردم....
    همسر من مقیم همون شهر هستن اما بهترین راه برای من گرفتن پذیرش از دانشگاه همون شهره..
    سوال من از شما :
    در مورد پذیرش دادن یا ندادن به دانشگاه آزادی ها حرف های زیادی زده شده. می خواستم بدونم شما چه نظری در مورد وضعیت من برای اخذ پذیرش از دانشگاه کایزرسلاوترن برای فوق لیسانس دارید؟ آیا راهی برای ادامه لیسانس یا حداقل از اواسط لیسانس هست؟
    در مورد لیسانس چطور؟ آیا براحتی پذیرش میدن؟ و آیا با پایین بودن معدل دیپلم کار دارند و ایجاد مشکل میکنه یا خیر؟.. .. ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsha نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان

خواستم اعلام آمادگی کنم واسه راهنمایی دوستانی که در مورد این دانشگاه سئوال دارند و راهنمایی نیاز دارند (البته تا جایی که بتونم و اطلاعات داشته باشم)

سلام. در مورد دانشگاه کایزرسلاوترن ازتون راهنمایی می خواستم:
    من کاردانی معماری از دانشگاه جامع علمی کاربردی با معدل بالای 18 و کارشناسی ناپیوسته مهندسی تکنولوژی معماری از دانشگاه آزاد تهران جنوب با معدل 16.96 هستم....
    مدرک A2 از گوته دارم و در حال گذراندن دوره B1هستم.....
    مدرک بین المللی طراحی داخلی تحت نظر وزارت فرهنگ و ارشاد و همینطور مدرک مربیگری اوریگامی و خلاقیت تحت نظر سازمان آموزش پرورش دارم.....
    سابقه کار رسمی ندارم فقط چند ماه اوریگامی تدریس کردم و گاهی به صورت دستی ماکت دانشجویی درست میکردم....
    همسر من مقیم همون شهر هستن اما بهترین راه برای من گرفتن پذیرش از دانشگاه همون شهره..
    سوال من از شما :
    در مورد پذیرش دادن یا ندادن به دانشگاه آزادی ها حرف های زیادی زده شده. می خواستم بدونم شما چه نظری در مورد وضعیت من برای اخذ پذیرش از دانشگاه کایزرسلاوترن برای فوق لیسانس دارید؟ آیا راهی برای ادامه لیسانس یا حداقل از اواسط لیسانس هست؟
    در مورد لیسانس چطور؟ آیا براحتی پذیرش میدن؟ و آیا با پایین بودن معدل دیپلم کار دارند و ایجاد مشکل میکنه یا خیر؟.. .. ممنونم

Junior Member

موسسات اعزام دانشجو می گن اینکه مدرک از کدوم دانشگاه آزاد و با چه معدلی هست بسیار مهمه. به همه دانشگاه آزادا نه اما به بعضی ها و خصوصا دانشگا آزادای تهران و معدل 16 به بالا ایرادی نمیگیرن. می خواستم بدونم این صحت داره ؟ در مورد کایزرسلاوترن هم همینطوره؟ ممنونم از راهنماییتون

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

با سلام
    یه سوال دیگه دارم توی سایت این دانشگاه نوشته شده که باید معدلمون در حد B و یا بالاتر باشه ، چطور میشه فهمید که آیا من با معدل 14/99 تو چه سطحی هستم.
    مرسی

ApplyAbroad Senior Veteran
    le-ciel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    American Literature

نقل قول نوشته اصلی توسط gandoms2h3 نمایش پست ها
    با سلام
    یه سوال دیگه دارم توی سایت این دانشگاه نوشته شده که باید معدلمون در حد B و یا بالاتر باشه ، چطور میشه فهمید که آیا من با معدل 14/99 تو چه سطحی هستم.
    مرسی

سلام.
    دوست عزیز لطفا قبل از هر ارسالی جستجو کنید و اگر جوابتون رو پیدا نکردید، سوالتون رو در مرتبط ترین انجمن مطرح کنید.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام، من خیلی دیر واسه این دانشگاه رشته ی برق و کامپیوترش اقدام کردم و گفته که 1 august شروع می شه. در صورتی که پذیرش بگیرم کسی می دونه که می تونم به summer semester پذیرشو defer کنم یا نه؟ مشکل اینجاست که بعیده تو 2 ماه (jund and july) کارهای ویزا تموم بشه و ویزا بیاد. (خودشون گفتن تا اخر می میگن که accept شدم یا نه)