صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 282

موضوع: Technische Universität Kaiserslautern

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Kaiserslautern

نقل قول نوشته اصلی توسط parsha نمایش پست ها
    سلام. خواهش می کنم

دوست من چرا باید وجود یه پایگاه نظامی امریکایی واسه دانشجوی ایرانیی که ممکن خیلی مفید باشه واسه آلمان، مشکل ساز باشه؟
    از طرف دیگه شما اصلا زیاد گذرت به پایگاه اونا و در واقع شهرکشون نمی خوره چون داخل خود شهر نیست.
    سلام Parsha عزیز . ممنون از پاسخت
    یه سوال دیگه داشتم.

من تقویم آموزشی دانشگاه را نگاه کردم و متوجه یک مساله نشدم. تعطیلات تابستانی در این دانشگاه واسه دانشجویان ارشد چه زمانی است؟ البته از مسئول آموزش هم پرسیدم ولی جواب مشخصی نگرفتم.
    من برای summer 2015 پذیرش دارم و می خواستم بدونم که کی تموم می شه این ترم که بتونم برگردم برای یه مدت کوتاه.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science/TU KL

نقل قول نوشته اصلی توسط dude1370 نمایش پست ها
    سلام Parsha عزیز . ممنون از پاسخت
    یه سوال دیگه داشتم.

من تقویم آموزشی دانشگاه را نگاه کردم و متوجه یک مساله نشدم. تعطیلات تابستانی در این دانشگاه واسه دانشجویان ارشد چه زمانی است؟ البته از مسئول آموزش هم پرسیدم ولی جواب مشخصی نگرفتم.
    من برای summer 2015 پذیرش دارم و می خواستم بدونم که کی تموم می شه این ترم که بتونم برگردم برای یه مدت کوتاه.
    ممنون
    والا یک نکته جالب توجه را که شاید به درد خیلی ها بخوره باید بگم:
    تو این دانشگاه عملا تعطیلات تابستانی مفهومی نداره، چراکه عملا مدت زمان بین دو ترم و یا حتی ترم بعد را شما درگیر امتحانات، مگر اینکه شما اینقدر دانشجوی زرنگی باشی که کل امتحاناتتو تو طول 1 ماه بدی.
    و این به دلیل اینه که در دانشگاه کایزرسلاترن در رشته هایی مثه کامپیوتر و برق، اکثر امتحانا بصورت شفاهی برگزار میشه، شما، استاد و دستیارش! پس اساتید واسه امتحاناتشون 2-3-4 تا تاریخ مشخص می کنند که شما یکیشو انتخاب و امتحان بدی.
    با همه این تفاسیر امکان باز کردن یک تعطیلات کوتاه مدت 2 تا 4 هفته ای هم واسه نوروز خودمون و هم واسه تعطیلات کریسمس می تونه وجود داشته باشه، البته اگه حضورتون سر کلاس واسه 2-3 جلسه مهم نباشه.

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

دوستان میشه بگید شما با چه معدل و نمره زبان و فارغ التحصیل چه دانشگاهی بودید و الان پذبرش شما در چه زمینه هست؟؟؟
    چون اون زمان ما برای این دانشگاه اقدام کردیم و 50 یورو به باد فنا رفت و کلی نفرین کردیم! خوشحال شدم تنبی چند از دوستان اونجا مشغول تحصیلند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science/TU KL

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    دوستان میشه بگید شما با چه معدل و نمره زبان و فارغ التحصیل چه دانشگاهی بودید و الان پذبرش شما در چه زمینه هست؟؟؟
    چون اون زمان ما برای این دانشگاه اقدام کردیم و 50 یورو به باد فنا رفت و کلی نفرین کردیم! خوشحال شدم تنبی چند از دوستان اونجا مشغول تحصیلند
    دوست من کافیه توی بخش پذیرش ها اسم این دانشگاه را سرچ بکنی که بدونید چه کسایی با چه پیشینه ای اینجا پذیرش دارند.
    در ضمن این مواردی که شما خواستید ذکر بشه، فقط بخشی از روند پذیرش هستش، بخش مهمتر نامه انگیزه، رزومه و حتی توصیه نامه هاست.

Junior Member

دوستان توصیه نامه های استاد باید signed and sealed باشه و توی پاکت با آرم دانشگاه بزارم؟ یا پاکت سفید هم قبوله؟اصلا پاکت احتیاج هست؟
    آخه توی فروم recom دوستان خیلی روی این موضوع بحث کردند ولی من نمی دونم واسه آلمان(یا این دانشگاه خاص) هم نیاز هست یه نه؟
    ممنونم از وقتی که میزارید.
    با تشکر

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

دوست من کافیه توی بخش پذیرش ها اسم این دانشگاه را سرچ بکنی که بدونید چه کسایی با چه پیشینه ای اینجا پذیرش دارند.
    در ضمن این مواردی که شما خواستید ذکر بشه، فقط بخشی از روند پذیرش هستش، بخش مهمتر نامه انگیزه، رزومه و حتی توصیه نامه هاست.
    درود بر شما ! سوال من واضح بود و جوابش می تونست مشخصات پذبرش شما باشه! از راهنمایی شما هم ممنونم ولی من اطلاعات کافی از سایت دارم و قبلا اون قسمت چک کرده بودم .عده کمی در مورد TU KL از خودشون در اون قسمت اطلاعات ثبت کردن !!

دوستان من دنبال رشته آی تی بودم توی این دانشگاه که پیدا نکردم. در قسمتcommunication systems , computer science رو پیدا کردم که احساس میکنم به قسمت security آی تی نزدیک باشه. کسی هست اینجا بتونه کمک کنه وبگه این فیلد چه قدرمیتونه به آی تی نزدیک باشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science/TU KL

نقل قول نوشته اصلی توسط sagh نمایش پست ها
    دوستان من دنبال رشته آی تی بودم توی این دانشگاه که پیدا نکردم. در قسمتcommunication systems , computer science رو پیدا کردم که احساس میکنم به قسمت security آی تی نزدیک باشه. کسی هست اینجا بتونه کمک کنه وبگه این فیلد چه قدرمیتونه به آی تی نزدیک باشه؟
    سلام

این دانشگاه آی تی نداره اما اگه شما دنبال امنیت می گردید فکر می کنم باید Computer Science را انتخاب کنید و اینجا تخصصتون را شبکه بر دارید. ضمن اینکه یه تخصص دیگه هم هست به نام information system.

اطلاعات کامل specialization ها با توجه به اساتید کامپیوتر را می تونید اینجا پیدا کنید:
    http://www.cs.uni-kl.de/en/organisation/ags/

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط sagh نمایش پست ها
    درود
    شما به سادگی همون ارشد Informatik رو ببینید و در قسمت اطلاعات رشته دنبال گرایش مورد نظرتون بگردید.
    خیلی از دانشگاه ها چند تا Vertiefung ارائه میدن. دقیقترین گرایشی که به شما بخوره IT Sicherheit هست.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

سلام

این دانشگاه آی تی نداره اما اگه شما دنبال امنیت می گردید فکر می کنم باید Computer Science را انتخاب کنید و اینجا تخصصتون را شبکه بر دارید. ضمن اینکه یه تخصص دیگه هم هست به نام information system.

اطلاعات کامل specialization ها با توجه به اساتید کامپیوتر را می تونید اینجا پیدا کنید:
    http://www.cs.uni-kl.de/en/organisation/ags/
    من از این لینک / communication systems , http://www.cs.uni-kl.de/en/studium/studiengaenge/bm-ai رو پیدا کرده بودم. با لینکی که شما دادین الان نمیدونم چه قدر جستجوی خودم توی لینکی که الان گفتم درست بوده باشه؟

منظورتون ازگرایش شبکه، Networked Systems هست؟ واینکه من information system نتونستم به طورخاص جز تخصصا در لینکی که داده بودین پیدا کنم. ولی Database and Information Systems بود که نمیدونم منظورتون همین بوده یا نه؟