صفحه 7 از 29 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 282

موضوع: Technische Universität Kaiserslautern

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science/TU KL

پیش فرض پاسخ : Technische Universität Kaiserslautern

نقل قول نوشته اصلی توسط sagh نمایش پست ها
    من از این لینک / communication systems , http://www.cs.uni-kl.de/en/studium/studiengaenge/bm-ai رو پیدا کرده بودم. با لینکی که شما دادین الان نمیدونم چه قدر جستجوی خودم توی لینکی که الان گفتم درست بوده باشه؟
    این لینکی که من دادم گرایش های رشته کامپیوتر با توجه به لیست اساتیده. در این لینکی که شما گذاشتید، در واقع گرایش های اصلی در حوزه اپلیکیشن و یکم کلی تر گذاشته شده. اما در لینک بنده می تونید مباحث و موضوعاتی که تو این دانشگاه در حال تحقیقه را بسته به استاد مربوطه پیدا کنید.

منظورتون ازگرایش شبکه، Networked Systems هست؟ واینکه من information system نتونستم به طورخاص جز تخصصا در لینکی که داده بودین پیدا کنم. ولی Database and Information Systems بود که نمیدونم منظورتون همین بوده یا نه؟
    بله درو مورد هر دو سئوال منظورم همینه. Network Systems (شبکه) و Database and information systems.

Junior Member

parsha شما که رشته کامپیوتر در کایزرسلاترن میخونی ، میتونم بپرسم در چه مقطعی تحصیل می کنید و لیسانس و احیانا ارشدتون رو کدوم دانشگاه بودید؟
    من هم کامپیوتر خوندم و برای ارشد دارم اقدام میکنمT منتهی تا الان دو تا دانشگاه (بن و اشتوتگارت) به خاطر واحدهای پاس کرده ام در دوران لیسانس من رو ریجکت کردند!
    به همین خاطر برای من سوال پیش اومد که نکنه واحدها بهانه است و دانشگاه من رو قبول ندارند؟
    لیسانس نرم افزار از دانشگاه غیرانتفاعی خیام، معدل 16.17، آیلتس 6 و 7 تا مقاله IEEE و springer

Junior Member

پیرو پست قبلی این رو هم اضافه کنم که من کارشناسی ناپیوسته دارم و دیشب در جواب ایمیلی که به اشتوتگارت داده بودم و پرسیده بودم که جزءیات ریجکت من چیه . گفتن که شما از 120 امتیاز ممکن برای پذیرش 54 امتیاز کسب کردی و باید حداقل به 99 امتیاز برسی!!
    الان چیزی که ذهن منو درگیر کرده اینه که نکنه مدرک و واحدهای پاس شده من رو در کاردانی کلا جزء لیسانس به حساب نیاوردن!!!!
    نمونه شبیه این مشکل دیده بودید؟ اگه بوده راه حلش چیه؟ اگه آلمانی ها دو سال کاردانی رو کلا قبول نکنن پس کلا همه بچه هایی که کارشناسی ناپیوسته دارن باید کلا از ادامه تحصیل برای ارشد در آلمان صرفه نظر کنن!!
    چه راه حلی به ذهنتون میرسه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science/TU KL

نقل قول نوشته اصلی توسط peterson نمایش پست ها
    parsha شما که رشته کامپیوتر در کایزرسلاترن میخونی ، میتونم بپرسم در چه مقطعی تحصیل می کنید و لیسانس و احیانا ارشدتون رو کدوم دانشگاه بودید؟
    من هم کامپیوتر خوندم و برای ارشد دارم اقدام میکنمT منتهی تا الان دو تا دانشگاه (بن و اشتوتگارت) به خاطر واحدهای پاس کرده ام در دوران لیسانس من رو ریجکت کردند!
    به همین خاطر برای من سوال پیش اومد که نکنه واحدها بهانه است و دانشگاه من رو قبول ندارند؟
    لیسانس نرم افزار از دانشگاه غیرانتفاعی خیام، معدل 16.17، آیلتس 6 و 7 تا مقاله IEEE و springer
    سلام
    من در فوق لسانس دارم می خونم. لیسانسم از دانشگاه آزاد نجف آباد بود.

در مورد دانشگاهی که لیسانس را گرفتی باید بگم که آلمان اینطور که من فهمیدم یکم رو اسم دانشگاه حساسه، یعنی با یک تحقیق مختصر اگه چیز بدرد بخوری پیدا نکنن فورا مدرکشو نا معتبر محسوب می کنن.
    مخصوصا که خود من یک بار با یکی از مسئولین بخش اینترنشنال اینجا صحبت می کردم خیلی با این شناخته نبودن دانشگاه های ایران مشکل داشت.
    از این جهت شناخته شده بودن دانشگاه لیسانس مهمه. اما یه راه حل که شاید بتونه کارساز باشه تایید کردن مدرکتون توسط سفارت آلمان در ایرانه.

در مورد کارشناسی ناپیوسته فکر نمی کنم مشکلی باهاش داشته باشن، چون کسی میشناسم که اونم ناپیوسته بود و الان داره دارمشتات تحصیل می کنه.

از طرف دیگه اسم واحد هایی که پاس کردید هم مهمه که مثلا اگه بیشتر از 50 درصد با واحد های رشته/مقطع مشابه در آلمان اختلاف داشته باشه ایراد می گیرند (50% که می گم مثاله)

پس در کل مشکلی با 2 سال کاردانی وجود نخواهد داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parsha نمایش پست ها
    سلام
    من در فوق لسانس دارم می خونم. لیسانسم از دانشگاه آزاد نجف آباد بود.

در مورد دانشگاهی که لیسانس را گرفتی باید بگم که آلمان اینطور که من فهمیدم یکم رو اسم دانشگاه حساسه، یعنی با یک تحقیق مختصر اگه چیز بدرد بخوری پیدا نکنن فورا مدرکشو نا معتبر محسوب می کنن.
    مخصوصا که خود من یک بار با یکی از مسئولین بخش اینترنشنال اینجا صحبت می کردم خیلی با این شناخته نبودن دانشگاه های ایران مشکل داشت.
    از این جهت شناخته شده بودن دانشگاه لیسانس مهمه. اما یه راه حل که شاید بتونه کارساز باشه تایید کردن مدرکتون توسط سفارت آلمان در ایرانه.

در مورد کارشناسی ناپیوسته فکر نمی کنم مشکلی باهاش داشته باشن، چون کسی میشناسم که اونم ناپیوسته بود و الان داره دارمشتات تحصیل می کنه.

از طرف دیگه اسم واحد هایی که پاس کردید هم مهمه که مثلا اگه بیشتر از 50 درصد با واحد های رشته/مقطع مشابه در آلمان اختلاف داشته باشه ایراد می گیرند (50% که می گم مثاله)

پس در کل مشکلی با 2 سال کاردانی وجود نخواهد داشت.
    مرسی که حداقل خیالم رو راحت کردید که بچه های کارشناسی ناپیوسته هم میتونن پذیرش بگیرن.
    فقط یه چیزی که من جا انداختم اینکه مدرک قبولی کنکور رو میخاستن و من فقط قبولی کنکور کارشناسی ناپیوسته رو از سازمان سنجش گرفتم و قبولی کاردانی رو که از دانشگاه آزاد بود رو نه!
    البته بن هم که به همین شکل تقریبا ریجکت کرد اصلا مدرک قبولی کنکور نمیخواست. حالا نمدونم چه قدر این موضوع تاثیر داشته در کل.
    فقط سوال اینه که راه حل کلی و کاربردی رو از کجا پیدا کنم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science/TU KL

نقل قول نوشته اصلی توسط peterson نمایش پست ها
    مرسی که حداقل خیالم رو راحت کردید که بچه های کارشناسی ناپیوسته هم میتونن پذیرش بگیرن.
    فقط یه چیزی که من جا انداختم اینکه مدرک قبولی کنکور رو میخاستن و من فقط قبولی کنکور کارشناسی ناپیوسته رو از سازمان سنجش گرفتم و قبولی کاردانی رو که از دانشگاه آزاد بود رو نه!
    البته بن هم که به همین شکل تقریبا ریجکت کرد اصلا مدرک قبولی کنکور نمیخواست. حالا نمدونم چه قدر این موضوع تاثیر داشته در کل.
    فقط سوال اینه که راه حل کلی و کاربردی رو از کجا پیدا کنم ؟
    در مورد دانشگاه بن، مشکل اینجاست که (اگه شما هم کامپیوتر هستید) اکثر ما در ایران مدرک لیسانسمون عنوانش Computer Engineering هست، در حالیکه بن میگه باید لیسانستون حتما Computer Science باشه.

والا من در مورد دانشگاه غیرانتفاعی اطلاعی ندارم اما حدثم اینه که چون عنوان دانشگاه را نمی شناسن نمی تونن اعتماد کنند.
    از این جهت تنها راهی که به ذهنم میرسه همون تایید مدارک توسط سفارت آلمانه!

موفق باشید...

دوستان کسی میدونه دپارتمان computer science این دانشگاه اپلیکنتی که رشته ش برق باشه احتمال پذیرش داره یا نه؟؟ چون اکثر دانشگاه های آلمان این شرط رو برای computer science دارن که رشته لیسانس باید علوم کامپیوتر یا مهندسی کامپیوتر باشه و اگر نباشه ریجکت میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science/TU KL

سلام

توی پستای قبلی هم گفتم، دانشگاه های آلمان یکم روی درسهای پاس شده در لیسانس سختگیر هستند. مثلا همین دانشگاه به خیلی از بچه های رشته کامپیوتر حتی پیش نیاز می ده!
    واسه همین بهترین کار اینه که به مدیر اپلیکیشن دانشکده کامپیوتر ایمیل بزنید و ازش بپرسید.
    اگه جوابی نگرفتید از بخش ISGS پیگیری کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط parsha نمایش پست ها
    سلام

توی پستای قبلی هم گفتم، دانشگاه های آلمان یکم روی درسهای پاس شده در لیسانس سختگیر هستند. مثلا همین دانشگاه به خیلی از بچه های رشته کامپیوتر حتی پیش نیاز می ده!
    واسه همین بهترین کار اینه که به مدیر اپلیکیشن دانشکده کامپیوتر ایمیل بزنید و ازش بپرسید.
    اگه جوابی نگرفتید از بخش ISGS پیگیری کنید.
    متاسفانه نتونستم ایمیل مدیر اپلیکیشن دانشکده کامپیوتر رو پیدا کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science/TU KL

متاسفانه نتونستم ایمیل مدیر اپلیکیشن دانشکده کامپیوتر رو پیدا کنم
    از طریق همون ISGS پی گیری کنید زودتر به نتیجه می رسید.