صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 196

موضوع: معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

پیش فرض معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

سلام دوستان
    من کاردانی معماری از دانشگاه غیرانتفاعی دارم و ترم 1 کارشناسی هستم ، اما دیگه نمیخوام اینجا ادامه بدم و میخوام برای کارشناسی معماری دانشگاه های برلین (زبان آلمانی رو دارم میخونم) اپلای کنم، سوالم اینه با توجه به اینکه از هنرستان فنی حرفه ای رفتم و پیش دانشگاهی نداشتیم میتونم مستقیم برای کارشناسی بخونم؟
    چون تا جایی که از تاپیک ها متوجه شدم اگه قبولی دانشگاه داشته باشیم یا چند ترم گذرونده باشیم دیگه نیازی به گذروندن دوره کالج نیست، درسته؟
    همچنین میتونم معماری داخلی بخونم؟
    نمرات دوره هنرستان و معدل خیلی مهمه؟
    و با توجه به اینکه به زبان آلمانی میخوام بخونم نیازی به نمره تافل هم دارم؟

درمورد خود رشته معماری و کار کردن تو برلین اطلاعاتی دارید؟؟ در کل گزینه مناسبی هست؟
    ویرایش توسط omid2015 : January 18th, 2016 در ساعت 01:30 PM دلیل: ترکیب پست ها

پیش فرض معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_ نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من کاردانی معماری از دانشگاه غیرانتفاعی دارم و ترم 1 کارشناسی هستم ، اما دیگه نمیخوام اینجا ادامه بدم و میخوام برای کارشناسی معماری دانشگاه های برلین (زبان آلمانی رو دارم میخونم) اپلای کنم، سوالم اینه با توجه به اینکه از هنرستان فنی حرفه ای رفتم و پیش دانشگاهی نداشتیم میتونم مستقیم برای کارشناسی بخونم؟
    چون تا جایی که از تاپیک ها متوجه شدم اگه قبولی دانشگاه داشته باشیم یا چند ترم گذرونده باشیم دیگه نیازی به گذروندن دوره کالج نیست، درسته؟
    همچنین میتونم معماری داخلی بخونم؟
    نمرات دوره هنرستان و معدل خیلی مهمه؟
    و با توجه به اینکه به زبان آلمانی میخوام بخونم نیازی به نمره تافل هم دارم؟
    با سلام.
    اگر کاردانی رو دارید مشکلی نداره و میتونید وارد دانشگاه بشید.
    بله معماری داخلی هم میتونید بدون هیچ مشکلی بخونید.
    نمرات هم که قاعدتا بخشی از رونده و در نظر گرفته میشه اما چون برای کارشناسی رقابت زیاد نیست میشه بهش امیدوار بود که مشکلی نداره.
    اگر آلمانی اقدام میکنید که نه به انگلیسی نیاز ندارید.
    کار هم بسته به شرایط داره و کاملا سو سو هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط shaghayegh_ نمایش پست ها
    درمورد خود رشته معماری و کار کردن تو برلین اطلاعاتی دارید؟؟ در کل گزینه مناسبی هست؟
    ببینید کلا هر جای دنیا باشید پیدا کردن شغل و داشتن درآمد به خود شخص و کمی شانس بستگی داره.شاید احتمال پیدا کردن شغل جایی بیشتر و جایی کمتر باشه.در کل شرایط کار و امید به آینده تو آلمان زیاده اما متاسفانه جو موجود در جامعه کاری معماری در آلمان برای خارجی ها مثل بقیه رشته ها نیست و شرایط کمی سخت تره.
    مثل همینجا که ما زیاد دوست نداریم با خارجی ها کار کنیم اونجا هم در زمینه معماری سیستم نظام مهندسی معماران آلمان یه همچین شرایط غالبی رو داره.اما باز هم همون طور که گفتم همه چیز برمیگرده به خود شخص.
    ویرایش توسط omid2015 : January 18th, 2016 در ساعت 01:38 PM دلیل: ترکیب پست ها

پیش فرض پاسخ : معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

سلام
    دوستان برای مستر معماری در آلمان دانشگاهی هست که رایگان باشه و یا حداقل میزان شهریه ش کم باشه؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام
    دوستان برای مستر معماری در آلمان دانشگاهی هست که رایگان باشه و یا حداقل میزان شهریه ش کم باشه؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز.
    بله.
    اکثرا دانشگاههای آلمان یا رایگان هستند و یا هزینه نهایت ترمی 200-300 یورویی دارند.
    خیلی محدود دانشگاههایی هستند که شهریه های بالاتری داشته باشند.

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز.
    بله.
    اکثرا دانشگاههای آلمان یا رایگان هستند و یا هزینه نهایت ترمی 200-300 یورویی دارند.
    خیلی محدود دانشگاههایی هستند که شهریه های بالاتری داشته باشند.
    ممنونم
    لیست دانشگاههای آلمان یا وب سایتشون رو از کجا میتونم پیدا کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام.
    اگر کاردانی رو دارید مشکلی نداره و میتونید وارد دانشگاه بشید.
    بله معماری داخلی هم میتونید بدون هیچ مشکلی بخونید.
    نمرات هم که قاعدتا بخشی از رونده و در نظر گرفته میشه اما چون برای کارشناسی رقابت زیاد نیست میشه بهش امیدوار بود که مشکلی نداره.
    اگر آلمانی اقدام میکنید که نه به انگلیسی نیاز ندارید.
    کار هم بسته به شرایط داره و کاملا سو سو هست.
    ممنون از پاسختون
    اما من تا جایی که سرچ کردم دانشگاه های برلین برای کارشناسی معماری داخلی ندارن، اگه اطلاعی تو این زمینه دارید یا سایتی که بتونم سرچ کنم ممنون میشم راهنماییم کنید
    آخه انگلیسم فوله اما امتحان تافل ندادم، خواستم ببینم اگه مورد مثبتی حساب میشه برای امتحان اقدام کنم؟
    برای کارشناسی هم نیاز به پورتفلیو هست؟ با توجه به اینکه کاردانی دارم

Junior Member

با سلام
    من لیسانس کامپیوتر نرم افزارم رو از دانشگاه سراسری گیلان گرفتم و سال گذشته فارغ التحصیل شدم و چون مایل به تغییر رشته و شروع دوباره در مقطع لیسانس در رشته معماری یا معماری داخلی هستم در این یکسال آلمانی خوندم B1 با نمره خیلی بالا گرفتم و B2 هم به زودی میدم و پرتوفیلیو هم از کارهای هنریم مثل نقاشی اینا دارم. می خواستم بدونم می تونم این پذیرش تو این شرایط بگیرم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_arch نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس کامپیوتر نرم افزارم رو از دانشگاه سراسری گیلان گرفتم و سال گذشته فارغ التحصیل شدم و چون مایل به تغییر رشته و شروع دوباره در مقطع لیسانس در رشته معماری یا معماری داخلی هستم در این یکسال آلمانی خوندم B1 با نمره خیلی بالا گرفتم و B2 هم به زودی میدم و پرتوفیلیو هم از کارهای هنریم مثل نقاشی اینا دارم. می خواستم بدونم می تونم این پذیرش تو این شرایط بگیرم؟
    با سلام.
    دوست عزیز برای پذیرش کارشناسی معماری فکر نمیکنم مشکلی داشته باشید هرچند شاید به سنتون گیر بده دانشگاه اما اگر پذیرش هم داشته باشید و برید سفارت مطمئنا سفارت آلمان به این قضیه ایراد میگیره و باید به فکر سناریو و دلیل محکمی باشید که چرا دارید دوباره برای کارشناسی میخونید.و چرا تغییر رشته و هزار جور مو از ماست کشیدنهای از این دست که سفارت آلمان درش زبانزده و به راحتی رجکت میکنه.
    درضمن فکر میکنم شما هنوز شناخت درستی به این رشته ندارید و معماری رو نهایت در تخته شاسی و رسم خطوط خلاصه دید.پورتفولیو معماری نقاشی نیست.این پورتفولیو شامل نقشه های فنی و دایمنشنال بسیار دقیق و درگیر رسوم فنیه و همچنین حجم های طراحی شده با مبانی نظری محکم.شاید در کنار این موارد هنرجو چند نمونه از کارهای هنری خارج از طراحی بنا رو هم برای نشون دادن ذوق هنری و توانمندیهاش بزاره اما فقط به عنوان مکمل.اما نقاشی اینا هرگز پیکره اصلی یه پورتفولیو معماری رو تشکیل نمیده هرچند نسخه اصلی نقاشی های پابلو پیکاسو و وینسنت ونگوگ توش باشه.
    البته برای پذبرش کارشناسی فکر نمیکنم پورتولیو بخوان.

Junior Member

سلام
    آیا دانشگاهی توی آلمان لیسانس معماری به زبان انگلیسی ارائه میده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirtolta نمایش پست ها
    سلام
    آیا دانشگاهی توی آلمان لیسانس معماری به زبان انگلیسی ارائه میده؟
    سلام.
    نه دوست عزیز.
    حتی در مقطع ارشد هم معدود دانشگاهایی هستند که این رشته رو به انگلیسی ارائه میکنند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)