صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 196

موضوع: معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

Banned

پیش فرض پاسخ : معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط homa_m نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشجوی ترم 6 کارشناسیه شهرسازیم ، دانشگاه بین الملل امام خمینی قزوین
    جدیدا برای ارشد به حمل و نقل دارم فکر میکنم ، اما خب نمیخوام از عمران واردش بشم !
    تحقیق کردم دیدم کشورهایی مثل آلمان و آمریکا از زمینه ی planning هم حمل و نقل رو دارن
    امریکا هزینه ی تحصیلش بالاست اما خب فاند هم مثل اینکه به مراتب راحت تر از المانه
    میخواستم بدونم که اصلا توی المان کمک هزینه ی درسی میدن ؟ میشه TA یا RA شد ؟
    معدل کارشناسیم هم تا الان 18.36 هست و نمره ی طرح هام همه بالای 18.5 بوده . تجربه ی کاراموزی توی بافت فرسوده و تسهیل گری دارم ،که یکی از دوستان که امریکا تحصی کرده بود میگفت این میتونه نقطه ی قوتی باشه برام و کمک کنه به گرفتن فاند !!
    مقاله نداشتم اما خب میتونم روی پایان نامم کار کنم
    به احتمال خیلی زیاد هم قصد برگشتن دارم ، اما خب معلوم نیست کی باشه
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنین
    چرا از عمران هم میشه واردش شد.
    حمل و نقل یا به قول اینا mobilität تو آلمان بدک نیست بیای بخونی.
    شما مثل اینکه نمیدونی آلمان فاند نمیده برا مستر. پستهای قبل رو هم بخونی بد نیستا !
    یه سری کارهایی هست تحت عنوان همکار علمی یا HIWI یا Wissenschaftliche Hilfskraft که میری با یه گروه مثلا کار میکنی، ساعتی پول میگیری. توی انیستیتوهای رشته خودت مثلا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    اینکه میگی برمیگردی خیلی خوبه ! آفرین.
    چون بازار کار هر رشته ای سکه باشه تو آلمان، این یه فقره بازار کارش اصلا خوب نیست.
    میتونی ببینی هر دانشگاهی چی درس میدن، ولی کیفیت رو اصلا با ایران مقایسه نکن.
    یعنی کیفیتش بهتره یا بدتره ؟

Junior Member

پست های قبل و کامل خوندم
    درمورد حمل و نقل که گرایشی از planning باشه که هیچ توضیحی نبود که دارن چنین چیزیو یا نه !! اگر از پایه عمران بخواد باشه که ایران هم میشه خوند !
    درموردفاند هم ، من دوستانی و سراغ دارم که رشتشون عمران بوده و دانشگاه هایی رو سال 2015 در همین المان پیدا کردن که فاند میدادن ! اما مثل اینکه اطلاعی ندارین
    همکاری علمی هم که توی همه ی کشورا هست ، حالا کم یا زیادش :/
    ممنون بابت راهنماییتون

سلام دوستان ... میخواستم بدونم برای کسی که لیسانس و فوق لیسانسش معماری بوده و سابقه کار هم داره، امکانش هست که مستر دوم طراحی لباس یا رشته هایی اینجوری قبول بشه؟ اصلا میشه؟ کدام کشور یا دانشگاه امکانش هست؟ کسی تجربه ای مشابه داشته؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام دوستان ... میخواستم بدونم برای کسی که لیسانس و فوق لیسانسش معماری بوده و سابقه کار هم داره، امکانش هست که مستر دوم طراحی لباس یا رشته هایی اینجوری قبول بشه؟ اصلا میشه؟ کدام کشور یا دانشگاه امکانش هست؟ کسی تجربه ای مشابه داشته؟
    ممنون میشم راهنماییم کنید.
    بستگی به دانشگاه مقصد داره که قبول کنه یا نه. قبلا باید ازشون بپرسی.
    ضمن اینکه برای مستر دوم گپ تحصیلی بهت میخوره برای ویزا، که اونم باید درنظر بگیری. سفارت میاد همین تغییر رشته رو میکنه بهانه و ریجکت میکنه یه موقع.
    سایت چندتا دانشگاه رو نگاه بنداز، ببین پیش نیازهاشون چیه. هم Universität و هم Hochschule ها.

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاه مقصد داره که قبول کنه یا نه. قبلا باید ازشون بپرسی.
    ضمن اینکه برای مستر دوم گپ تحصیلی بهت میخوره برای ویزا، که اونم باید درنظر بگیری. سفارت میاد همین تغییر رشته رو میکنه بهانه و ریجکت میکنه یه موقع.
    سایت چندتا دانشگاه رو نگاه بنداز، ببین پیش نیازهاشون چیه. هم Universität و هم Hochschule ها.
    این گپ تحصیلی رو فقط وقتی برای یه مستر متفاوت اقدام کنیم بهش گیر میدن یا اینکه کلا به هر مستر دومی ممکنه گیر بده سفارت؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    این گپ تحصیلی رو فقط وقتی برای یه مستر متفاوت اقدام کنیم بهش گیر میدن یا اینکه کلا به هر مستر دومی ممکنه گیر بده سفارت؟
    کلا گپ نباید داشته باشی. حالا هر مقطعی.میتونی مسترت رو رو کنی برای سفارت، ولی گپ میخوری که باید سابقه کار نشون بدی مثلا بهشون. یه چیزی که نشون بدی علاف و بیکار نبودی.
    باید روی نوشتن Motivation که به سفارت میدی خوب وقتی بذاری و بگی اصلا برا چی میخوای رشته ات رو عوض کنی. چون ممکنه بعدا به اون هم گیر بدن.

Junior Member

دوستان کسی نظر میده راجع به شرایطم؟
    معدل ارشد : 16.52

رشته ارشد : برنامه ریزی شهری ( شهرسازی )

دانشگاه ارشد : دانشگاه شیراز

معدل لیسانس : 12.76

رشته لیسانس : مهندسی صنایع

دانشگاه لیسانس : دانشگاه غیرانتفاعی شمال ( آمل )

مدرک زبان انگلیسی : آیلتس 6.5

مدرک زبان آلمانی : ندارم

مقالات خارجی :2 مقاله

مقالات داخلی :0 مقاله

تالیف کتاب : ندارم

سابقه کار : در حال حاضر با شورای شهر و شهرداری همکاری میکنم.
    دوستان بنده میخوام واسه مستر شهرسازی در باوهاوس و دورتموند اقدام کنم، به نظرتون شانس پذیرشم چقدره؟ اینکه مدرک کارشناسیم غیرمرتبط و معدل پایینی داره چقدر میتونه اثرگذار باشه؟

Junior Member

با سلام خدمت تمامي دوستان گرامي
    مشخصات تحصيلي اينجانب به اين شرح است:
    معدل ليسانس: ١٥
    رشته ليسانس: معماري
    دانشگاه: آزاد
    مدرك زبان: B2 آلماني (در حال اخذ)
    مقالات داخلي و خارجي: -
    سابقه كار: با بيمه ٢ سال - بدون بيمه ٤ سال

سوال:
    ١. براي ادامه تحصيل در رشته مديريت املاك مستغلات در مقطع ارشد آيا ميتونم اقدام كنم و ميزان درصد پذيرش با شرايط اعلام شده در دانشگاه هاي كم هزينه آلمان چقدره؟
    ٢. آيا ميتونم در صورت كم بودن شانس پذيرش در اين رشته، از طريق رشته معماري وارد بشم و بعدا در آنجا در آزمون رشته مورد نظرم شركت كنم و قبول بشم؟ يعني به عبارتي تغيير رشته بدم؟
    ٣. با توجه به اينكه موضوع پايان نامه و طرح نهاييم در مقطع كارشناسي تا حدود زيادي مرتبط با رشته مورد نظرم براي ادامه تحصيل بوده، و ضمن اينكه شغلم در ايران در سازمان ها و شركت هاي معتبر كاملا مرتبط با همين موضوع بوده، تاثيري در ميزان بالا رفتن درصد پذيرش داره؟
    ٤. و در نهايت پيدا كردن شغل مرتبط با توجه به توانمندي هاي مطلوب حداقل چقدر زمان ميبره؟ (پس از اخذ اقامت و پايان تحصيل و...)

اميدوارم كه سوالاتم رو در صفحه مرتبط مطرح كرده باشم.
    ممنون از همگي دوستان.

سلام وقت خوش دوستان خسته نباشید.من سپهر هستم اواخر هفده سالگیمه 31 شهریور وارد 18 سالگی میشم.معدل دیپلم بنده 12 هست.ده روز دیگه کنکور دارم.رشته ی تجربی اهستم.امتحان پیشدانشگاهی رو هم دادم.میخوام برای ادامه ی تحصیل و دانشگاه حتما به خارج از ایران سفر کنم.هر جا بهتر باشه.فقط میخوام برم.اول قصدم کانادا بود که هزینه ی تحصیل خیلی میشه اونجا.به من آلمان و مجارستان و لهستان رو پیشنهاد دادن.ولی بازم نمیتونم تصمیم بگیرم.رشته های مورد علاقه ی بنده مهندسی خودرو و دندانپزشکی و مهندسی عمران و معماری و فیزیوتراپی و رادیولوژی و دامپزشکی و موسیقی و رشته های مربوط به دیزاین و طراحی هستن.یعنی با هیچ کدوم از اینا مشکلی ندارم. 6 سالی هم میشه پیانو میزنم و علاقه دارم.کنکور هنر و تجربی رو با هم قراره امتحان بدم.ممنون میشم یاری کنید منو و بگید باید چیکار کنم.از بین مهندسی ها چه رشته ای آلمان و سایر کشور های اروپایی بیشتر توی بورس هست از بین رشته های مهندسی مورد علاقه ی بنده و کدوم بازار کار بهتری داره.دروس کدوم آسون تره و راحت تر میتونم مدرک بگیرم؟کدوم رشته ها کم هزینه ترن و کشور های دیگه از جمله ایران و سایر کشور های اروپایی و کانادا مدرکشون اعتبار داره؟یه سوال دیگه اینکه اصلا بنده میتونم با دیپلم تجربی مهندسی بخونم یا نه؟مراحل اقدام به مهاجرت تحصیلی به آلمان چیه؟آلمان رو به بنده توصیه میکنید؟اگر نه فکر میکنید چه کشوری مناسب تره واسم؟ممنون میشم منو یاری کنید و مطلع چون خیلی سر در گم هستم.واقعا گیج شدم.البته ممکنه سوالم تکراری باشه عذر میخوام ولی به خاطر درس ها وقت ندارم توی این همه صفحه بگردم دنبال سوالی که شبیه سوال منه.ممنون میشم پاسخ بدید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)