صفحه 15 از 20 نخستنخست ... 567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 196

موضوع: معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

سلام
    من دانشجوی سال آخر فیزیک در دانشگاه های دولتی تهرانم
    قصد دارم بعد از گرفتن لیسانس و آزاد شدن مدارکم ( تقریبا دو سال دیگه ) برای تحصیل در دوره ی لیسانس طراحی صنعتی اقدام کنم. در حال حاضر هم دارم یه سری درس های پایه مثل طراحی و فرم و ... رو یاد میگیرم.
    میدونم که احتمالا آزمون عملی دارم چند تا سوال دارم، امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه که خیلی ممنونش میشم!
    کنکور عملی طراحی صنعتی چه مهارت ها و اطلاعاتی رو میسنجه ؟ و کلا ترجیحشون چیه؟
    اگر قرار باشه که پرتفولیو براشون بفرستم ( که فکر کنم باید بفرستم ) پیشنهاد میکنید حتما شامل چه کار هایی باشه؟ مثلا حجم؟ به عبارت دیگه بیشتر کدوم توانایی هامو نشونشون بدم؟
    بهترین دانشگاه های طراحی صنعتی کدوما هستن؟ البته برام مهم نیست حتما دانشگاه باشه، کلا کجا بهترین آموزش رو دارن؟ کجا این اطلاعات رو میتونم بگیرم.
    زبان آلمانی یا انگلیسی برام خیلی تفاوتی نداره اما ترجیح میدم هزینه ی دانشگاه نداشته باشم و شهر هم خیلی پر هزینه نباشه! پیشنهادتون چیه؟
    آیا مدرک لیسانس فیزیک هم براشون جلب توجه میکنه؟ معدلم 12 13 که میانگین معدل این رشتس.. منم چون نمیخواستم تو فیزیک بمونم خیلی بهش بها ندادم ولی کلا هم خیلی بد نیست چون جزو دانشگاه های مهم تهرانه..
    کسی هست مرا یاری کند؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط hastifa نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی سال آخر فیزیک در دانشگاه های دولتی تهرانم
    قصد دارم بعد از گرفتن لیسانس و آزاد شدن مدارکم ( تقریبا دو سال دیگه ) برای تحصیل در دوره ی لیسانس طراحی صنعتی اقدام کنم. در حال حاضر هم دارم یه سری درس های پایه مثل طراحی و فرم و ... رو یاد میگیرم.
    میدونم که احتمالا آزمون عملی دارم چند تا سوال دارم، امیدوارم کسی بتونه به من کمک کنه که خیلی ممنونش میشم!
    کنکور عملی طراحی صنعتی چه مهارت ها و اطلاعاتی رو میسنجه ؟ و کلا ترجیحشون چیه؟
    اگر قرار باشه که پرتفولیو براشون بفرستم ( که فکر کنم باید بفرستم ) پیشنهاد میکنید حتما شامل چه کار هایی باشه؟ مثلا حجم؟ به عبارت دیگه بیشتر کدوم توانایی هامو نشونشون بدم؟
    بهترین دانشگاه های طراحی صنعتی کدوما هستن؟ البته برام مهم نیست حتما دانشگاه باشه، کلا کجا بهترین آموزش رو دارن؟ کجا این اطلاعات رو میتونم بگیرم.
    زبان آلمانی یا انگلیسی برام خیلی تفاوتی نداره اما ترجیح میدم هزینه ی دانشگاه نداشته باشم و شهر هم خیلی پر هزینه نباشه! پیشنهادتون چیه؟
    آیا مدرک لیسانس فیزیک هم براشون جلب توجه میکنه؟ معدلم 12 13 که میانگین معدل این رشتس.. منم چون نمیخواستم تو فیزیک بمونم خیلی بهش بها ندادم ولی کلا هم خیلی بد نیست چون جزو دانشگاه های مهم تهرانه..
    کسی هست مرا یاری کند؟
    زبان تدریس برای دوره های لیسانس در آلمان اکثر مواقع آلمانیه. ولی برای شیوه پذیرش و ... دانشگاه به دانشگاه متفاوته. باید از قبل مکاتبه کرد باهاشون ببنین شرایطشون چیه. ولی معمولا چند مرحله داره مثل ارسال پورتفولیو، دعوت به مصاحبه که خودش میتونه شامل دو بخش عملی و تیوری باشه.
    شاید لازم باشه اونجا آزمون عملی هم بدین اصلا.
    نکته 1 : شما الان لیسانس داری، بعدش دو سال هم میذارین روش. بعد بخواین برای لیسانس دوباره اقدام کنین، سفارت ممکنه گیر بده برای سنتون.
    نکته 2 : این جور رشته ها بازار کار مناسبی در آلمان ندارند. البته اگه برای تحصیل صرف هست که هیچی، در غیراینصورت اگه قصد اقامت بعد از تحصیل رو دارین. رشته خودتون رو ادامه بدین بازدهی بهتری خواهد داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    زبان تدریس برای دوره های لیسانس در آلمان اکثر مواقع آلمانیه. ولی برای شیوه پذیرش و ... دانشگاه به دانشگاه متفاوته. باید از قبل مکاتبه کرد باهاشون ببنین شرایطشون چیه. ولی معمولا چند مرحله داره مثل ارسال پورتفولیو، دعوت به مصاحبه که خودش میتونه شامل دو بخش عملی و تیوری باشه.
    نکته 1 : شما الان لیسانس داری، بعدش دو سال هم میذارین روش. بعد بخواین برای لیسانس دوباره اقدام کنین، سفارت ممکنه گیر بده برای سنتون.
    نکته 2 : این جور رشته ها بازار کار مناسبی در آلمان ندارند. البته اگه برای تحصیل صرف هست که هیچی، در غیراینصورت اگه قصد اقامت بعد از تحصیل رو دارین. رشته خودتون رو ادامه بدین بازدهی بهتری خواهد داشت.
    ممنون از پاسختون
    من الان تازه 23 سالم شروع شده با دو سال آینده میشه 25 ، سفارت ممکنه گیر بده؟
    ولی من خیلی علاقه دارم و مشتاقم که تو این زمینه فعالیت و کار کنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_03 نمایش پست ها
    اتفاقا به نظر من رشته خیلی خوبی هست در آلمان. با وجود این همه صنایع پیشرفته مخصوصا اتومبیل سازی چطور می کین طراحی صنعتی تو آلمان طالب نداره؟!! من خودم معماری خوندم اما اگر می دونستم یه روز قراره بیام آلمان طراحی صنعتی رو انتخاب می کردم.

سلام دوستان . کسی میدونه برای رشته طراحی دکاراسیون شهری کدوم دانشگاه در آلمان مناسبه ؟ کدوم دانشگاه ها این رشته را دارند؟

Junior Member

باسلام دوستان.
    من کل فروم رو هوندم اما به سوالام نرسیدم
    من کاردانی دانشگاه فنی دختران کرج بودم با رتبه 200 کنکور روزانه این دانشگاه رو قبول شدم و گذروندم با معدل 14.5 بهد از اون کارشناسیم رو غیرانتفاعی شهر اراک زدم و با معدل 15.5 فارغ التحصیل شدم.نمرلت دبیرستانم هم خوبه ومعدل بالای 17 دارم توی 3سالش.
    مدرک زبان انگلیسی ندارم
    مدرک زبان آلمانی هم ندارم
    عموی همسرم استاد دانشگاه تویکی از دانشگاه های آلمان هستن اما فکر نمیکنم بتونم کمکی ازشون دریافت کنم ولی اگر راهی داره که از طریق ایشون بشه اقدام کرد خوشحال میشم بگین
    چطوری میتونم تو یکی از دانشگاه های رایگان آلمان ادامه تحصیل بدم.
    رشته ام هم مهندسی معماری هست
    سنم هم در حال حاظر 25
    مقاله داخلی خارجیم ندارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط Naghme1 نمایش پست ها
    باسلام دوستان.
    من کل فروم رو هوندم اما به سوالام نرسیدم
    من کاردانی دانشگاه فنی دختران کرج بودم با رتبه 200 کنکور روزانه این دانشگاه رو قبول شدم و گذروندم با معدل 14.5 بهد از اون کارشناسیم رو غیرانتفاعی شهر اراک زدم و با معدل 15.5 فارغ التحصیل شدم.نمرلت دبیرستانم هم خوبه ومعدل بالای 17 دارم توی 3سالش.
    مدرک زبان انگلیسی ندارم
    مدرک زبان آلمانی هم ندارم
    عموی همسرم استاد دانشگاه تویکی از دانشگاه های آلمان هستن اما فکر نمیکنم بتونم کمکی ازشون دریافت کنم ولی اگر راهی داره که از طریق ایشون بشه اقدام کرد خوشحال میشم بگین
    چطوری میتونم تو یکی از دانشگاه های رایگان آلمان ادامه تحصیل بدم.
    رشته ام هم مهندسی معماری هست
    سنم هم در حال حاظر 25
    مقاله داخلی خارجیم ندارم.
    سلام.
    اکثر دانشگاه های آلمان(غیر از بعضی دانشگاه های خصوصی) تقریبا رایگان هستن و فقط شهریه ای حدود 250 یورو در ترم می گیرن که اون هم در واقع هزینه های جانبی مثل بلیط قطار هستش. اکثر دانشگاه ها برای فوق لیسانس شرط معدل حداقل 2.5 رو دارن که تقریبا می شه معدل 15 ما. حالا معدل شما لب مرزه اما برای دانشگا های درجه 2 و 3 شانس دارین. اما مدرک زبان حتما لازمه. اول باید تصمیم بگیرین به انگلیسی می خواین ادامه تحصیل بدین یا آلمانی. در مورد انگلیسی دقیق نمی دونم اما در مورد زبان آلمانی برای شروع به تحصیل مدرک زبان TestDaf 4*4 برای دانشگاه ها(universität) و جمع نمره 16 برای fachhochschule لازم دارین یا مدرک dsh2.
    موفق باشین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسي معماري در المان

سلام دوستان محترم
    من میخوام برای ادامه تحصیل توی آلمان اقدام کنم
    شرایطم به این صورت هست
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    خیلی برام مهمه که اگه بشه زودتر برم
    در حقیقت میخوام اگه بشه تابستون توی یه سامراسکول شرکت کنم توی آلمان که همونجا مقدمات پذیرشم رو انجام بدم
    ولی خب شرایطم به این صورت هست:

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: معماری منظر

معدل لیسانس: 16.57
    رشته لیسانس: معماری داخلی
    دانشگاه لیسانس:غیرانتفایی
    رشته فوق لیسانس: طراحی محیط زیست
    دانشگاه فوق لیسانس: دانشگاه تهران
    مدرک زبان انگلیسی: مدرک ندارم ولی کلاسای آیتلس رو دارم میرم
    مدرک زبان آلمانی:الان در سطح آ2 هستم و دارم ادامه میدم
    مقالات خارجی: -
    مقالات داخلی: یه مقاله کنفرانسی داخلی دارم و یکی دیگه هم توی راهه
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:-
    سایر افتخارات و مدارک: ریکامند از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران در گروه طراحی محیط

دانشگاه مورد نظر در آلمان:

Technische Universität Dresden یا KIT, Karlsruhe Institute of Technology

Junior Member

سلام

1. اگه لیسانس و فوق نامرتبط باشه هزینه در پی داره؟ (معماری به طراحی صنعتی)
    2. اگه برای لیسانس طراحی صنعتی اقدام کنم مدرک لیسانس معماریم (شبانه - شریعتی) برام امتیاز محسوب میشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Galorna نمایش پست ها
    سلام

1. اگه لیسانس و فوق نامرتبط باشه هزینه در پی داره؟ (معماری به طراحی صنعتی)
    2. اگه برای لیسانس طراحی صنعتی اقدام کنم مدرک لیسانس معماریم (شبانه - شریعتی) برام امتیاز محسوب میشه؟

سلام
    هزینه که نداره فقط باید ببینید دانشگاه مقصد قبول میکنه یا نه.
    که البته چون فیلد مشترک زیاد دارند مشکلی نیست معمولا.
    و اگر بخوایید برای لیسانس اقدام کنید که بله مدرک اینجا از نظر دانشگاههای آلمان پوئن مثبت به حساب میاد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)