صفحه 16 از 20 نخستنخست ... 67891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 196

موضوع: معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

پیش فرض پاسخ : مهندسي معماري در المان

نقل قول نوشته اصلی توسط sr576790 نمایش پست ها
    سلام دوستان محترم
    من میخوام برای ادامه تحصیل توی آلمان اقدام کنم
    شرایطم به این صورت هست
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    خیلی برام مهمه که اگه بشه زودتر برم
    در حقیقت میخوام اگه بشه تابستون توی یه سامراسکول شرکت کنم توی آلمان که همونجا مقدمات پذیرشم رو انجام بدم
    ولی خب شرایطم به این صورت هست:

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: معماری منظر

معدل لیسانس: 16.57
    رشته لیسانس: معماری داخلی
    دانشگاه لیسانس:غیرانتفایی
    رشته فوق لیسانس: طراحی محیط زیست
    دانشگاه فوق لیسانس: دانشگاه تهران
    مدرک زبان انگلیسی: مدرک ندارم ولی کلاسای آیتلس رو دارم میرم
    مدرک زبان آلمانی:الان در سطح آ2 هستم و دارم ادامه میدم
    مقالات خارجی: -
    مقالات داخلی: یه مقاله کنفرانسی داخلی دارم و یکی دیگه هم توی راهه
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:-
    سایر افتخارات و مدارک: ریکامند از اعضای هیئت علمی دانشگاه تهران در گروه طراحی محیط

دانشگاه مورد نظر در آلمان:

Technische Universität Dresden یا KIT, Karlsruhe Institute of Technology
    سلام
    به شرط داشن حداقل های نمره های زبان به راحتی میتونید پذیرش بگیرید و مشکلی نیست.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    سلام
    هزینه که نداره فقط باید ببینید دانشگاه مقصد قبول میکنه یا نه.
    که البته چون فیلد مشترک زیاد دارند مشکلی نیست معمولا.
    و اگر بخوایید برای لیسانس اقدام کنید که بله مدرک اینجا از نظر دانشگاههای آلمان پوئن مثبت به حساب میاد.
    تشکر من به جهت این متن پرسیدم که فوق رایگان هست یا نه:
    Master’s degrees at German universities are usually free if they are classed as “consecutive” – i.e. following directly on from a related bachelor’s degree gained in Germany.

http://www.topuniversities.com/stude...-study-germany

Junior Member

من کاردانی عمران نقشه برداری از دانشگاهدغیر انتفاعی با معدل 12-5
    لیسانس ناپیوسته مهندسی عمران دانشگاه ازاد با معدل 12.5
    فوق لیسانس مهندسی معماری دانشگاه ازاد با معدل 18.5
    یک مقاله ISI
    چند مقاله همایش داخلی
    تافل ibt با نمره 51
    المانی با سطح b1
    میخوام واسه ارشد مجدد معماری اقدام کنم و پس از اون از طریق کار ، اقامت بگیرم

ایا همگن نبودن مقاطع تحصیلی مشکل ایجاد میکنه؟
    واسه معدل به معدل ارشدم توجه بیشتری میشه یا لیسانس؟
    و کلا وضعیت منو برای پذیرش چطور میبینید؟

درود،
    دوستان من از طرف یکی از دوستانم سوال میکنم. چون خودم بی اطلاع هستم ، خواستم اینجا بپرسم که اگر کسی مورد مشابهی دیده یا تجربه ای داره ، کمک کنه :

«
    من ۳۵ سالم هست و لیسانس معماری دارم و سایقه کار حدود ۲-۳ سال مرتبط با رشته ام دارم ولی بقیه اش مدیریتی بوده و غیرمرتبط.
    علاقمندی من طی این مدت عوض شد و دوست دارم در رابطه با تجارت و مدیریت درس بخونم. آیا شرایطی هست که بتونم به زبان انگلیسی برای مقطع فوق لیسانس مدیریت تحصیل کنم؟ MBA مثلا
    یعنی من که لیسانسم غیر مرتبط حساب میشه ، چه راهی دارم؟ »

. . . . . . Never give up

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود،
    دوستان من از طرف یکی از دوستانم سوال میکنم. چون خودم بی اطلاع هستم ، خواستم اینجا بپرسم که اگر کسی مورد مشابهی دیده یا تجربه ای داره ، کمک کنه :

«
    من ۳۵ سالم هست و لیسانس معماری دارم و سایقه کار حدود ۲-۳ سال مرتبط با رشته ام دارم ولی بقیه اش مدیریتی بوده و غیرمرتبط.
    علاقمندی من طی این مدت عوض شد و دوست دارم در رابطه با تجارت و مدیریت درس بخونم. آیا شرایطی هست که بتونم به زبان انگلیسی برای مقطع فوق لیسانس مدیریت تحصیل کنم؟ MBA مثلا

سلام.
    فکر میکنم اگر این سوال رو در بخش MBA مطرح بفرمایید دوستان بهتر بتونن راهنمایی کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط merlin96 نمایش پست ها
    من کاردانی عمران نقشه برداری از دانشگاهدغیر انتفاعی با معدل 12-5
    لیسانس ناپیوسته مهندسی عمران دانشگاه ازاد با معدل 12.5
    فوق لیسانس مهندسی معماری دانشگاه ازاد با معدل 18.5
    یک مقاله ISI
    چند مقاله همایش داخلی
    تافل ibt با نمره 51
    المانی با سطح b1
    میخوام واسه ارشد مجدد معماری اقدام کنم و پس از اون از طریق کار ، اقامت بگیرم

ایا همگن نبودن مقاطع تحصیلی مشکل ایجاد میکنه؟
    واسه معدل به معدل ارشدم توجه بیشتری میشه یا لیسانس؟
    و کلا وضعیت منو برای پذیرش چطور میبینید؟
    با سلام.
    ناهمگن بودن مدرک که زیاد جلب توجه نمیکنه چون تو مطقعی که میخوایید براش اپلای کنید رو قبلا خوندید.
    درباره زبان هم که B2 دارید که بسه و برای پذیرش کاندیشنال کافبه.اما تافل 51 زیاد چیزی نیست که بشه با داشتنش مانور داد.
    اما درباره معدل که مطمئنا تمام مقاطع و ریزنمرات رو در نظر میگیرند.اما شاید چون آخرین نمراتتون خوبه بشه امید داشت که این تفکر رو القا کنه که شما در سالهای آخر تحصیل تلاش زیادی کردید که تونستید نمراتتون رو اینقدر ارتقاء بدید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed-gh نمایش پست ها
    درود،

«

من در مورد رشته ی خاص MBA نمی دونم، اما می دونم که یه سری از رشته های مدیریت از رشته های مختلفی ورودی می گیرن، چون خیلی ها هستن که اول یه لیسانس مهندسی می گیرن، بعد برای اینکه بتونن بهتر مدیریت کنن یا سمت مدیریتی بگیرن، میرن یه ارشد مدیریتی هم می خونن. به نظر من اپلای کردنش ضرر نداره. یا اینکه حداقل یه ایمیل بزنین به مسئولای پذیرش دانشگاهای که می خواین اپلای کنین و بپرسین شرایطشون چطوریه. بعضی دانشگاها موقع اپلای یه فرم دارن که پر می کنین و توش می پرسن مثلا تو موضوع فلان، چند واحد پاس کردی و چند شدی؟ این جور دانشگاها یه حداقلی دارن. مثلا شما اگه می خواین رشته ی ایکس رو بخونین اونجا، باید حداقل 8 واحد موضوع الف پاس کرده باشین، 10 واحد موضوع ب. اما بعضی ها این طوری نیستن. به نظرم با یه ایمیل می تونین بپرسین، ببینین دانشگاهتون از کدوماس. ضمن اینکه اگه شما سابقه ی کار مدیریتی داشته باشین، می تونین انگیزه نامه ی خوبی بنویسین برای اینکه می خواین این رشته رو بخونین.
    از من بپرسید . من از اینکه بتونم به کسی کمک کنم خیلی خوشحال میشم .

Junior Member

درود به شما
    من ۲۵ سال سنمه
    لیسانس معماری از دانشگاه آزاد با معدل ۱۵.۶۰
    سابقه کارآموزی ۶ ماه
    زبان انگلیسیم خوبه و دارم میخونم که بالای ۷ بشم آیلتس.
    واسه ی مستر معماری داخلی به زبان انگلیسی آیا آلمان دانشگاه خوبی هست که پذیرشش زیاد سخت نباشه؟
    کلا واسه ی این رشته توی اروپا کجا شانس قبولی دارم به زبان انگلیسی و‌خوب هست.
    یک سوال دیگم دارم اینه آیا میشه با آیلتس بالا و یه سری راه ها هزینه دانشگاهو خیلی پایین آورد و فقط هزینه زندگی و پرداخت کرد؟!
    لطفا راهنماییم کنید واقعا نمیدونم کدام کشور خوبه واسم.
    بازار کار معماری و معماری و دکوراسیون داخلی در کدام کشور های اروپا خوبه؟! اگر با مدرک مستر معماری داخلی به ایران برگردم تا چه حد فرصت شغلی خواهم داشت.

سپاس

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی / رشته مورد نظر: طراحی دکوراسیون داخلی / معدل پیش دانشگاهی: 18.98 / معدل دیپلم: 19.48 / رشته تحصیلی دوران دبیرستان: ریاضی / قبولی کنکور سراسری در رشته ی: کارشناسی نرم افزار / مدرک زبان انگلیسی: IELTS 8 / مدرک زبان آلمانی: B2 / تحصیلات دانشگاهی: فارغ التحصیل نرم افزار با معدل 14.50 / سایر افتخارات و مدارک: - / دانشگاه مورد نظر در آلمان: هر دانشگاهی که این رشته رو داشته باشه، ترجیحا شهر کلن

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

با سلام این شرایط منه و می خوام برای دکترای معماری و یا شهرسازی پذیرش بگیرم راجب بورسیه صحبت نمیکنم چون میدونم پوزیشن ها رایگان و به همراه دریافت حقوقه
    ACHIEVMENTS &EXPERIENCE
    Third place of university sketch competition (AZAD UNIVERSITY)2013-2015
    2 semesters as an assistant professor teaching design/FUCTHLY OF ART&ARCHITECTURE/SISTAN &BULCHESTAN UNIVERSITY
    16month’ design experience of automobile body design competition (SHARIF UNIVERSITY)
    Participated in international Conference of Civil Engineering, Architecture and Cityscape (ISTANBUL UNIVERSITY) 28 JULY 2016
    Published in international conference about “Defining the criteria designing good form with emphasis, through passive approach (SHAHID BEHESHTI UNIVERSITY) 29 DECEMBER 2015

EDUCATION
    BFA IN FINE ART university of sistan &baluchestan –GRAD:3.66 OF 4
    MASTER OF URBAN DESIGN QAZVIN AZAD UNIVERSITY-GRAD:3.56 OF 4

CERTIFICATION
    ADOBE PHOTOSHOP/60 HRS/3 MONTH/2013/TEHRAN INSTITUTE OF TECHNOLOGY/WWW.MFT.INFO
    TRAINING COURSE/ARCHITECTURE AND URBAN DEVELOPMENT/SHAHID BEHESHTI UNIVERSITY/24 HRS/DECEMBER 2015
    TRAINING COURSE /INDUSTRIAL DESIGN 1/REZAEE CENTER /SHARIF UNIVERSITY/24 HRS/JUNE 2010
    HONOR&AWARD
    ADESIGN AWARD 2015/URBAN SPACE/NOMINATION STEP/COMPETITON/A DESIGN AWARD.COM
    LAGAL 2016/LANDARTGENERATOR.ORG/2016
    COMPETITON SKETCH URBAN DESIGN/3TH PLACE/QAZVIN AZDA UNIVERSITY/25 DECEMBER 2016
    2ND NATIONAL STREET FURNITURE DESIGN FESTIVAL/TEHRAN-IRAN/12 JANUARY 2016
    PROJECTS
    HYBRID CAR BODY DESIGN/SHARIF INDUSTRIAL UNIVERSITY/JUNE 2010
    SOFTWORD KNOWLEDGE
    AUTOCAD:GOOD
    RHINO CEROS:GOOD
    SKETCH UP:GOOD
    GIS:GOOD
    PHOTOSHOP:VERY GOOD
    EXPERT CHOICE:VERY GOOD

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)