صفحه 2 از 20 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 196

موضوع: معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معماري در المان

من کارشناسی و کارشناسی ارشدمو معماری-معماری خوندم. برای دکتری می خواستم واس آلمان اقدام کنم. معدل کارشناسیم 17.89 و معدل ارشدم 17.73. جفتشو دانشگاه آزاد خوندم. آیلتس 6 هم دارم. می خواستم بدونم دانشگاه های انگلیسی زبان آلمان که دکتری معماری داشته باشه کدومه

پیش فرض پاسخ : مهندسي معماري در المان

سلام
    برای مستر طراحی شهری دانشگاه که انگلیسی زبان باشه
    IBT 90 دارم-معدل 15.80-
    میشه معرفی کنید

سلام مجدد
    برای رشته طراحی شهری یا منظر با معدل 15.80 و زبان 90 میشه دانشگاه معرفی کنید فقط به زبان انگلیسی باشه
    هر دانشگاهی میبینم برای بهار ارایه نمیده

Member ariyana90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Architecture-SUT

سلام.
    من یک می خواستم بدونم رنکینگ این دانشگاه در معماری در جهان و در آلمان چه جوریه چون خودم پیدا نکردم!
    HafenCity University Hamburg

نظرتون در مورد این رشته چیه دوستان:
    من یک رشته ای می خام که به تکنولوژی معماری یا پایدار نزدیک باشه و از طرفی هم می ترسم چون نوشته که این رشته دیگه معماری نیست .می ترسم از اینکه یهو از معماری برم یک رشته کاملا تئوری بخونم و شوکه بشم با اینکه مباحث اونو دوست دارم ولی سیستم ما معماریارو که می دونید چه جوریه 100% تئوری دوست ندارم.کسی اطلاعی در مورد این رشته داره؟
    Resource Efficiency in Architecture and Planning

با توجه به اینکه باید یکم زبان آلمانی هم بخونم می خام بدونم رشته و دانشگاه ارزششو داره یا نه؟
    Fear is not real. The only place that fear can exist is in our thoughts of the future. It is a product of our imagination, causing us to fear things that do not at present and may not ever exist. That is near insanity. Do not misunderstand me danger is very real but fear is a choice

سلام دوستان
    دانشگاه های برتر آلمان برای رشته معماری را میشه نام ببرید؟ آلمانی یا انگلیسی بودن کورس هم خیلی مهم نیست برام.
    ارشد معماری در آلمان چند ترمه هست؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دانشگاه های برتر آلمان برای رشته معماری را میشه نام ببرید؟ آلمانی یا انگلیسی بودن کورس هم خیلی مهم نیست برام.
    ارشد معماری در آلمان چند ترمه هست؟
    سلام

بین دانشکده های معماری در دانشگاههای آلمان من به یک اولویت برای خودم رسیدم که به ترتیب می نویسم:
    Karlsruhe Institute of Technology (KIT)
    Technische Universität Berlin
    Technische Universität München

البته باوهاوس هم که جایگاه ممتازی داره
    .................................................. ..........

رتبه بندی مشخصی در زمینه دانشکده های معماری آلمان پیدا نکردم و این اولویتها صرفا شخصی و با جمع بندی از مطالب در دسترسم بوده
    مطمئنا دانشگاههایی از قلم افتاده اند که می تونند دوستان در این زمینه کمک کنند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

در مورد دانشگاه های فنی حرفه ای که یکی هم در آخن داره اطلاعی دارید؟اعتبار مدرک و مدت دوره و هزینه ها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosseinsh نمایش پست ها
    سلام

بین دانشکده های معماری در دانشگاههای آلمان من به یک اولویت برای خودم رسیدم که به ترتیب می نویسم:

رتبه بندی مشخصی در زمینه دانشکده های معماری آلمان پیدا نکردم و این اولویتها صرفا شخصی و با جمع بندی از مطالب در دسترسم بوده
    مطمئنا دانشگاههایی از قلم افتاده اند که می تونند دوستان در این زمینه کمک کنند
    سلام. به نظر من این دانشگاه هم خیلی خوبه و مطرحه البته اگر به گرایشش علاقمند باشید چون خیلی نرم افزار محور هست خیلی شبیه ه دانشگاه های پیشرو آمریکایی است در ضمن Ben Van Berkel هم رئیس دانشگاه است که دیگه جایی واسه تعریف نداره
    SAC: SAC - Städelschule

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری- دانشگاه آزاد

سلام دوستان . من برای فوق لیسانس میخوام از دانشگاه ها ی آلمان پذیرش بگیرم . امروز از یکی از دوستانم که توی آلمان شرکت ساختمانی داره پیشنهادی به من شد که در موردش نشنیده بودم . گفتم اینجا مطرح کنم ببینم کسی اطلاعاتی داره ؟!
    پیشنهاد این بود که به جای دانشگاه معماری سعی کنم از مدرسه های عالی معماری آلمان پذیرش بگیرم . به گفته ی این دوستم مدرک مدرسه های عالی معماری برای بازار کار خیلی مناسب تره ...
    سوالی که برام پیش اومد اینه که اولا با پذیرش از مدرسه ی عالی معماری میشه ویزای تحصیلی گرفت ؟ و دوم اینکه میشه با مدرک این مدارس در مقطع دکترا هم ادامه تحصیل داد ؟ ممنون .موفق باشید .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architectur-tehran university

[QUOTE=hosseinsh;1462096]سلام

دوست عزیز میشه یه توضیحی بدین که از چه طریق میشه رتبه بندی دانشگاه های آلمانو تو رشته معماری درآورد؟اینکه بطور مثال کدوماشون از لحاظ سطح کیفی بهترن،کدوما شرایط تحصیلی بهتری دارن و ... .من حتی نمی دونم از چه طریق میشه فهمید کدوما آلمانی طبانن کدومها انگلیسی.ممنون میشم راهنمایی کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)