صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 196

موضوع: معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

Member
    رشته و دانشگاه
    Postdoc - UBC - Mechanical Eng

پیش فرض پاسخ : معماري در المان

نقل قول نوشته اصلی توسط nsha نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد با معدل 16.63 هستم و میخوام برای مستر پذیرش بگیرم و اینکه یه مقدار مشکل هزینه دارم و میخوام حتما فاند بگیرم دانشگاه های آلمان شهریه هاشون چطوره؟ دانشگاه های انگلیسی زبان مد نظرمه چون آلمانی هم اصلا بلد نیستم! از الان اگه شروع به خوندن کنم نمیدونم تا چه سطحی میتونم خودمو برسونم و اینکه باید مطمئن شده باشم از اینکه میخوام بیان آلمان
    سوال دیگه اینکه مدارس معماری هم فاند میدن؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید
    دوست عزیز ، متاسفناه آلمان در مقطع کارشناسی ارشد فاند نمیده چون اکثر دانشگاه هاش مجانی هست!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی معماری دانشگاه سراسری شیراز

پیش فرض پاسخ : مهندسي معماري در المان

بچه ها سلام
    من لیسانس معماری از دانشگاه سراسری شیراز با معدل 16.89 هستم و میخوام برای مستر پذیرش بگیرم و اینکه یه مقدار مشکل هزینه دارم و میخوام حتما فاند بگیرم دانشگاه های آلمان شهریه هاشون چطوره؟ دانشگاه های انگلیسی زبان مد نظرمه چون آلمانی هم خیلی کم بلد هستم !
    سوال دیگه اینکه مدارس معماری هم فاند میدن؟ ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید.
    1 مقاله بین المللی و 1 همایشی هم دارم

دوستان میشه یه لینک از دااد لطف کنید که تمام کورس های مستر معماری آلمان رو بده؟
    خیلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم.

Member keinman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    دوستان میشه یه لینک از دااد لطف کنید که تمام کورس های مستر معماری آلمان رو بده؟
    خیلی گشتم اما چیزی پیدا نکردم.
    دوست عزیز توی قسمت سرچ سایت DAAD به این آدرس وارد بشید، مقطع و فیلد مربوط به رشته مورد نظرتون رو انتخاب کنید، اگر شهر یا دانشگاه خاصی مدنظر دارید انتخاب کنید و سرچ کنید. میتونید توی قسمت keyword هم کلمه هایی مثل architecture و اینها رو بزنید تا نتایج دقیقتری براتون بیاد.
    موفق باشید
    کمی مهربان باشیم و با دادن امتیاز از دوستانی که وقت می‌گذارند و به پرسش‌هایمان پاسخ می‌دهند، تشکر کنیم.
    ** به دلیل مشغله زیاد، از پاسخ دادن به پیامهای خصوصی که به صورت عمومی قابل مطرح شدن در فرومها هستند، معذورم **

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

لطفا در خصوص سوال در مورد شانس پذیرش یکی از سه الگوی زیر را رعایت کنید

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی یا کالج
    رشته مورد نظر:

معدل پیش دانشگاهی:
    معدل دیپلم:
    رشته تحصیلی دوران دبیرستان:
    قبولی کنکور سراسری در رشته ی:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:

تحصیلات دانشگاهی: (مثلا ترم 6 رشته X با معدل N)
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان:
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر:

معدل لیسانس:
    رشته لیسانس:
    دانشگاه لیسانس:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر:

معدل ارشد:
    رشته ارشد:
    دانشگاه ارشد:
    معدل لیسانس:
    رشته لیسانس:
    دانشگاه لیسانس:
    مدرک زبان انگلیسی:
    مدرک زبان آلمانی:
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار:
    سایر افتخارات و مدارک:

ویرایش توسط sepidehreg : March 12th, 2015 در ساعت 02:21 PM

Junior Member

من دومین باره دارم پست میزارم، ممنون میشم راهنماییم کنین
    رشتم معماری-معماری بوده هم کارشناسی هم ارشد. دانشگاه آزاد درس خوندم، معدل هر دو مقطع هم حدودا 17/80 بوده. سه ساله تو دانشگاه آزاد دارم تدریس می کنم، واسه دکتری اقدام کردم، دانشکده فنی دارمشتات مدارکمو قبول کرد ولی استادی که به رشته ی مدنظرم بخوره نداشت، برای چندتا دانشگاه دیگه مدارکمو فرستادم و همه رد شد.
    الان به سرم زده برای ارشد اقدام کنم
    1- این ایده ی خوبیه یا اشتباهه؟
    2- یک ماه دیگه امتحان آیلتس میدم و نمره ی 6.5 مد نظرمه
    خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط golmah نمایش پست ها
    من دومین باره دارم پست میزارم، ممنون میشم راهنماییم کنین
    رشتم معماری-معماری بوده هم کارشناسی هم ارشد. دانشگاه آزاد درس خوندم، معدل هر دو مقطع هم حدودا 17/80 بوده. سه ساله تو دانشگاه آزاد دارم تدریس می کنم، واسه دکتری اقدام کردم، دانشکده فنی دارمشتات مدارکمو قبول کرد ولی استادی که به رشته ی مدنظرم بخوره نداشت، برای چندتا دانشگاه دیگه مدارکمو فرستادم و همه رد شد.
    الان به سرم زده برای ارشد اقدام کنم
    1- این ایده ی خوبیه یا اشتباهه؟
    2- یک ماه دیگه امتحان آیلتس میدم و نمره ی 6.5 مد نظرمه
    خواهش میکنم یکی راهنماییم کنه
    پاسخ این سوال که مقطع دکترا یا کارشناسی ارشد را انتخاب کنید کاملا شخصی محسوب میشه و بر میگرده به هدف شما از ادامه تحصیل در آلمان

ولی بر اساس موارد ذکر شده، در ابتدا میشه گفت که اگر آلمانی را مسلط نباشید شرایط برای ادامه تحصیل کارشناسی ارشد سخت تر از دکترا است.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

سلام، من تازه کارشناسی تموم کردم (معماری معدل 16/35 - سراسری) فعالیت جانبی ثبت شده ای هم تو این دوره نداشتم متاسفانه (کار/ مقاله و ...)، برای ارشد می خوام گرایش انرژی معماری ادامه بدم -دانشگاه تهران- و بعدش برای دکتری آلمان یا انگلستان یکی دو تا سوال داشتم برا شروع کار، خیلی ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

من با اینکه شنیدم آلمان کشور مهمیه تو این رشته (انرژی معماری - معماری پایدار - ...) وقتی سایتای معرفی شده یا حتی گوگل رو سرچ می کنم اصلا دانشگاه خاصی نمی تونم پیدا کنم که این رشته هارو داشته باشه در حالی که برا دانشگاهای انگلستانو راحت می تونم پیدا کنم و تقریبا آشنایی خوبی با رشته ها و دانشگاهای مختلفش دارم ولی آلمان دریغ از یه ذره اطلاعات، برا پیدا کردنش باید آلمانی بلد باشم؟!

امسال کنکور دادم با اینکه احتمال زیاد دو رقمی می شم ولی متاسفانه نمی تونم قبول شم و مجبورم دوباره کنکور بدم، خلاصه تا مهر سال بعد حدود 1.5 سال فرصت دارم... حالا می خوام ببینم تو این مدت چه کارای مفیدی می تونم انجام بدم که به ازای 1 سال عقب افتادن اقلا اون سمت (بعد ارشد) کارم آسونتر شه؟ تا الان با توجه به خوندن تاپیکا این چند تا کار تو ذهنمه: مدرک لیسانسمو آزاد کنم| زبان آلمانی بخونم| برا آیلتز کار کنم | مقالات روز رو بررسی کنم... کار خاص دیگه ای هست که الان بشه انجام داد؟

و یک سوال دیگه هم باز به خاطر همین پشت کنکور موندنه دارم. از شهریور 93 که فارغ التحصیل شدم تا مهر 95 که بخوام ارشد شروع کنم دو سال فاصله میفته، این بعدا مشکلی ایجاد نمی کنه؟ دلایلی مثل کنکور یا خوندن زبان براشون قابل قبوله؟!

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی / رشته مورد نظر: طراحی دکوراسیون داخلی / معدل پیش دانشگاهی: 18.98 / معدل دیپلم: 19.48 / رشته تحصیلی دوران دبیرستان: ریاضی / قبولی کنکور سراسری در رشته ی: کارشناسی نرم افزار / مدرک زبان انگلیسی: IELTS 8 / مدرک زبان آلمانی: B2 / تحصیلات دانشگاهی: ترم 6 با معدل 15.06 / سایر افتخارات و مدارک: - / دانشگاه مورد نظر در آلمان: هر دانشگاهی که این رشته رو داشته باشه.
    ویرایش توسط mahboobet : March 31st, 2015 در ساعت 07:10 PM

پیش فرض پاسخ : سوالات و شرایط اولیه جهت گرفتن پذیرش از دانشگاه های آلمان (پست اول خوانده شود)

سلام .من دانشجوی دانشگاه آزاد در رشته معماریم و میخوام بعد از گرفتن لیسانس برای پذیرش از آلمان اقدام کنم.تا پایان شهریور فارق التحصیل میشم.معدلمم حدود 17 باید بشه چون همیشه همین بوده عددش.شنیدم آلمان دانشجویان لیسانسه ی دانشگاه آزاد را برای فوق قبول نمیکنه مگر با معدل بالای 17 تازه اونم معلوم نیست چ دانشگاهی پذیرش بده.خیلی دوست دارم از دانشگاه های وایمار .آخن .برلین یا دارمشتات برای مستر پذیرش بگیرم.
    حاضر به گذروندن دوره فشرده زبان آلمانی هم هستم و زبان انگلیسیمم قویه و همین الانشم آیلتس 7 رو میتئنم بگیرم اما ترجیهم به دانشگاه های آلمانی زبانه چون رایگان هستن اما انگلیسی زبان ها معمولا رایگان نیستند.شهری زندگی هم برام اهمیت دراه.سابقه کاری ندارم ولی میتونم بعد از شهریور که فارق التحصیل میشم شروع بکار کنم.به نظر شما چقد شانس پذیرش و از این دانشگاه های که گفتم دارم؟و با این اوصاف چه موقع اقدام کنم بهتره؟
    خیلی ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)