صفحه 6 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 196

موضوع: معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسي معماري در المان

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    کسی که وبزای دانشجویی داره، نمیتونه درسش رو ول کنه و ویزاش رو به ویزای کاری تبدیل کنه یا بلوکارد بگیره، برای اینکار باید برگرده دوباره درخواست ویزای کاری بده از سفارت خونه آلمان در تهران،
    یا باید درسش رو تموم کنه.
    شما که از نظر کاری مشکلی ندارید، دنبال قرارداد کاری بگردید و از همینجا اقدام به گرفتن ویزای کاری کنید. تابیک های مربوطه رو میتونید تو فروم دنبال کنید
    مرسی بابت جوابی که دادید، ولی گویا به دلیل قوانین موجود کسی که قرار من باهاش کار کنم، چون به دلیل سرمایه گذاری مهاجرت کرده نمیتونه فعلا از اینجا نیرو ببره و من باید اونجا مستقر باشم تا بتونم کار کنم.
    حالا اصلا امکان تحصیل من و یا همسرم با این سن و این شرایط وجود داره یا نه ؟!!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

سلام دوستان . تا اونجایی که من اطلاع دارم و تو سایت DAAD و خود دانشگاه ها گشتم دانشگاه اشتوتگارت واسه مستر چندتا گرایش معماری داره که به زبان انگلیسی هست . شهریه هم تقریبا نداره (نوشته با هزینه سفر های علمی و ... حداکثر 150 یورو هر ترم ) . حالا اگه کسی هست که اطلاعات دقیقتری داره و در مورد مدارک و نحوه بذیرش این دانشگاه و رنک اون چیزی میدونه عنوان کنه . اگه دانشگاه دیگه رو میشناسید که دوره اش انگلیسیه ممنون میشم راهنمایی کنید . تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط sora9h نمایش پست ها
    سلام دوستان . تا اونجایی که من اطلاع دارم و تو سایت DAAD و خود دانشگاه ها گشتم دانشگاه اشتوتگارت واسه مستر چندتا گرایش معماری داره که به زبان انگلیسی هست . شهریه هم تقریبا نداره (نوشته با هزینه سفر های علمی و ... حداکثر 150 یورو هر ترم ) . حالا اگه کسی هست که اطلاعات دقیقتری داره و در مورد مدارک و نحوه بذیرش این دانشگاه و رنک اون چیزی میدونه عنوان کنه . اگه دانشگاه دیگه رو میشناسید که دوره اش انگلیسیه ممنون میشم راهنمایی کنید . تشکر
    دوست عزیز
    پذیرشش مستقیمه ینی مدارکو مستقیم واسه خود دانشگاه باید بفرستین
    دانشگاه معروفیه و در کل تو اون شهر کار زیاده به خاطره کارخونه های زیادی که اونجاست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری داخلی - دانشگاه آزاد

سلام
    کارشناسی معماری داخلی با معدل کل 16 دارم برا مستر میخوام اقدام کنم چه شهر و دانشگاهی بهترین هست برای رشته ی معماری داخلی؟اگر سایت دارید لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام به همه دوستان
    من اين شرايط زير رو دارو و ميخوام براي مقطع كارشناسي رشته طراحي صنعتي گرايش خودرو اقدام كنم اگه ميشه راهنماييم كنيد
    معدل ديپلم ١٤/٥٠
    معدل كارشناسي رشته مكانيك جامدات آزاد ١٤/٩٠
    معدل پيش دانشگاهي ١١/٥٠
    مدرك زبان ندارم اما ميخوام برم الماني ياد بگيرم
    ميتونم براي دانشگاه خوب كه آينده داشته باشه پذيرش بگيرم؟
    اسم دانشگاه ها هم بگين ممنون ميشم

Junior Member

سلام به همگی
    من سال 82 قبولی کاردانی سراسری دارم تو رشته معماری که البته نرفتم...و بعدها کاردانی غیرانتفاعی گرفتم..آیا میتونم از قبولی سراسری واسه پذیرش لیسانس معماری آلمان اقدام کنم.. با توجه به اینکه کاردانی بوده؟؟؟؟
    ضمناً من دیپلم کارودانش دارم و بدون پیش دانشگاهی... این مورد مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    کلا با توجه به شرایط من شانسی دارم؟ نظر شما چیه؟
    دیپلم کارودانش.. رشته نقشه کشی ساختمان.. معدل 18/5
    کاردانی غیرانتفاعی معماری معدل 14/90
    مسلط به نرم افزار های تری دی مکس، وی ری، اتوکد، پاور پوینت، اسکچاپ
    یک سال سابقه کار در دفتر مهندسین مشاور با بیمه +5سال سابقه کار غیر مرتبط با بیمه +تدریس خصوصی نرم افزار
    زبان آلمانی در حال آموزش
    و از همه مهمتر 30 سال سن.
    ویرایش توسط hani_2015 : September 8th, 2015 در ساعت 03:13 PM

Junior Member

سلام کسی می تونه چندتا دانشگاه برای مقطع کارشناسی ارشدکه معماری داخلی به زبان انگلیسی تدریس بشه معرفی کنه؟

Junior Member

سلام
    من دانشجوی ارشد ترم آخر رشته طراحی شهری دانشگاه آزاد با معدل تقربا 17 هستم.
    چند تا کتاب هم بااستادم تالیف کردم.خارجی و داخلی.مقاله هم دارم.مدرک آیلتس و B1 آلمانی هم دارم.
    کارشماسیمو ی رشته ی دیگه بودم.
    میخاستم ببینم واسه دکترا در آلمان شانس گرفتن بورس فاند دارم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Elizi نمایش پست ها
    سلام کسی می تونه چندتا دانشگاه برای مقطع کارشناسی ارشدکه معماری داخلی به زبان انگلیسی تدریس بشه معرفی کنه؟

سلام
    برین تو سایت study-in.de تمامی رشته ها و دانشگاه هارو زده.

Junior Member

سلام دوستان.
    من مدت خیلی کوتاهیه که به فکر کار و زندگی توو کشور آلمان هستم (بخاطر اینکه یکی از اقوام نزدیکم اونجا زندگی می کنه) منتها با توجه به رشته ام که معماریه،یکم توو فروم چرخیدم،متوجه شدم این رشته برای پذیرش مقطع ارشد توو این کشور یکم سخته (؟) همینطور هزینه ها و بودجه هایی که باید برای زندگی اونجا داشته باشیم...مثلا من ماهی حداکثر 1.5 تا 2 میلیون می تونم بودجه داشته باشم....
    من نمیخوام طوری شه که دائما پیش آشنام زندکی کنم،بیشتر دوست دارم برا کار برم ولی ازونجایی که برای اقامت باید پذیرش تحصیلی بگیرم،قصد و هدفم اینه که بعد یه مدت با رشته ای که توش تخصص دارم کار کنم و خودم بتونم رو پام وایسم،ولی ظاهرا برای پذیرش توو مقطع ارشد در رشته معماری،توو دانشگاه های انگلیسی زبان سخته؟!
    من کارشناسیم رو از موسسه غیر انتفاعی با معدل 15 گرفتم...
    توو نرم افزارای مختلف مثه 3d mx و مایا مدرک مجتمع فنی دارم(افتر افکت هم بلدم ولی مدرک ندارم) نمی دونم بدرد بخور هستن یا نه...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)