صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 196

موضوع: معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

پیش فرض پاسخ : معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

سلام دوستان
    برای دکترا در رشته های مرتبط با معماری (معماری، طراحی، انرژی ....) دانشگاهی که به انگلیسی باشه چیزی هست معرفی کنید به من؟ ممنون میشم

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای دکترا در رشته های مرتبط با معماری (معماری، طراحی، انرژی ....) دانشگاهی که به انگلیسی باشه چیزی هست معرفی کنید به من؟ ممنون میشم
    سلام

می تونین از اینجا برای جستجو استفاده کنید.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط jesperkyd نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من مدت خیلی کوتاهیه که به فکر کار و زندگی توو کشور آلمان هستم (بخاطر اینکه یکی از اقوام نزدیکم اونجا زندگی می کنه) منتها با توجه به رشته ام که معماریه،یکم توو فروم چرخیدم،متوجه شدم این رشته برای پذیرش مقطع ارشد توو این کشور یکم سخته (؟) همینطور هزینه ها و بودجه هایی که باید برای زندگی اونجا داشته باشیم...مثلا من ماهی حداکثر 1.5 تا 2 میلیون می تونم بودجه داشته باشم....
    من نمیخوام طوری شه که دائما پیش آشنام زندکی کنم،بیشتر دوست دارم برا کار برم ولی ازونجایی که برای اقامت باید پذیرش تحصیلی بگیرم،قصد و هدفم اینه که بعد یه مدت با رشته ای که توش تخصص دارم کار کنم و خودم بتونم رو پام وایسم،ولی ظاهرا برای پذیرش توو مقطع ارشد در رشته معماری،توو دانشگاه های انگلیسی زبان سخته؟!
    من کارشناسیم رو از موسسه غیر انتفاعی با معدل 15 گرفتم...
    توو نرم افزارای مختلف مثه 3d mx و مایا مدرک مجتمع فنی دارم(افتر افکت هم بلدم ولی مدرک ندارم) نمی دونم بدرد بخور هستن یا نه...
    سلام

چند نکته کلی و مهم هست که بهتره قبل اقدام کردن بدونین. اول اینکه اگه هدفتون موندن در آلمان هست می شه گفت باید آلمانی رو یاد بگیرین. ضمنا با توجه به دانشگاه و معدل لیسانستون شاید شانس بالایی برای پذیرش از کورسهای انگلیسی زبان نداشته باشین.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member

سلام دوستان
    برای مقطع دکتری در رشته معماری یا گرایش هاش دانشگاه خوی با امکان فاند اگه معرفی کنید بسیار ممنون میشم
    معدل لیسانس: 17.36
    دانشگاه لیسانس: آزاد تهران
    معدل ارشد: 18.1
    دانشگاه ارشد: علم و صنعت ایران
    دو مقاله isi و پنج کنفرانس ملی
    مدرک زبان: آیلتس 6.5
    و اینکه چقدر احتمال دریافت فاند و یا پوزیشن با حقوق دارم، سپاس

Junior Member

سلام یحیی 23 سال هستم دیپلم گرافیک کامپیوتر با معدل 15.13 فنی وحرفه ای وکارت معافیت از خدمت (به دلیل قطع پای راست) را دارم.میخواهم درالمان در رشته طراحی صنعتی ادامه تحصیل کنم درچندین سایت اطلاعات کسب کردم که نوشته بود برای ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی باید علاوه بر مدرک زبان انگلیسی و المانی مدر پیش دانشگاهی (هنر) وقبولی در کنکورسراسری را داشته باشم .سوال :
    برای ادامه تحصلیل در این رشته باید معدل پیش دانشگاهی حدا اقل چه نمره ای باشد و نمره پیش دانشگاهی وریز نمرات چه قدر برای ادامه تحصیل مهم است؟
    درضمن سازمان بیمه تامین اجتماعی تایید کرده که من به دلیل اینکه پای راستم از بالای زانو قطع شده از کار افتادگی کلی 100 درصد هستم ایا این مسئله برای ادامه تحصیل مشگل ایجاد می کنه یانه ؟
    ویرایش توسط omid2015 : October 3rd, 2015 در ساعت 07:48 PM دلیل: عنوان

سلام دوستان یه سوال داشتم، در صورتیکه برای مستر دوم در آلمان اپلای کنم، آیا ذکر اینکه میخوام یه مستر دیگه بگیرم ضروری هست؟ امتیاز منفی حساب میشه یا مثبت؟ ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید.

سوال دیگه اینکه با داشتن مدرک کارشناسی ارشد ار دانشگاه پلی تکنیک میلان و معدل 106 از 110 و برنده شدن در 1-2 تا مسابقه معماری و داشتن نمره درسهای عملی بالا (اما بدون مقاله) ایا در مقطع دکترا میتونم پذیرش بگیرم در آلمان؟

ممنونم، موفق باشید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Ilaria نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم، در صورتیکه برای مستر دوم در آلمان اپلای کنم، آیا ذکر اینکه میخوام یه مستر دیگه بگیرم ضروری هست؟ امتیاز منفی حساب میشه یا مثبت؟ ممنون میشم اگر اطلاعی دارید راهنمایی کنید.

سوال دیگه اینکه با داشتن مدرک کارشناسی ارشد ار دانشگاه پلی تکنیک میلان و معدل 106 از 110 و برنده شدن در 1-2 تا مسابقه معماری و داشتن نمره درسهای عملی بالا (اما بدون مقاله) ایا در مقطع دکترا میتونم پذیرش بگیرم در آلمان؟

ممنونم، موفق باشید.
    برای پذیرش خیر.
    ولی برای ویزا، چنانچه از ایران اقدام کنین و باز هم برای مستر، میتونه نکته منفی حساب بشه.
    برای دکترا اقدام کنین، جواب نداد، برین سراغ مستر.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

کارشناسی
    معدل کاردانی ۱۴
    معماری
    مقالات داخلی: ۲
    مدرک زبان: ایلتس۷.۵
    مدارک 3d max,auto cad, revit,v ray, rhaino
    رشته مورد نظر دانشگاه: معماری

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: طراحی دکوراسیون داخلی - یا معماری پایدار و محیط زیست

معدل لیسانس: 17:86
    رشته لیسانس: معماری
    دانشگاه لیسانس:دانشگاه شریعتی / روزانه
    مدرک زبان انگلیسی: _________
    مدرک زبان آلمانی: b1
    مقالات خارجی:
    مقالات داخلی:
    تالیف کتاب:
    سابقه کار: 2 سال کار طراحی معماری بدون سابقه بیمه البته
    سایر افتخارات و مدارک:
    مدارک نرم افزار های مربوطه از مجتمع فنی
    دانشگاه مورد نظر در آلمان: دانشگاه خاصی مد نظرم نیست

دوستان اگه امکان داره رشته ای که بیشتر برای معمارا بازار کار داره و شهر و دانشگاه خوبی رو بهم معرفی کنید . در ضمن من شنیدم که بالای 30 سال باشی دیگه تحصیل توی المان رایگان نیست درسته این مطلب؟
    ممنون

سلام ميشه اگه كسي اطلاعي داره لطف كنيد بگيد شرايط كار رشته معماري توويه آلمان چه جوريه؟اوضاع كاريه مناسبي داره كلا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)