صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 196

موضوع: معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

پیش فرض پاسخ : معماری، طراحی داخلی، طراحی صنعتی، مهندسی شهرسازی و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_j نمایش پست ها
    با عرض سلام
    من الان مکانیک روزانه میخونم (کارشناسی) قصد دارم برای طراحی صنعتی اپلای کنم
    برای ثبت نام نمونه کار میخوان من که زیاد طراحی بلد نیستم باید چه کار کنم
    آیا طراحی های ساده میخوان یا پیشرفته
    ممنون
    سلام دوست عزیز.
    طراحی صنعتی یه رشته ی بسیار استراتژیک تو آلمان و حتی اروپا یه حساب میاد و بسیار بسیار زیاد برای انتخاب دانشجو در این رشته دقت موشکافانه میکنند.
    من خودم کارشناسی معماری و دانشجوی ارشد طراحی صنعتی دانشگاه هنر تهران و رتبه 24 کنکور با جنگیدن های بسیار زیاد و کانال زدن و رکامنت داشتن عالی از هرمیداس(طراح لامبورگینی گالاردو و دهها مدل از اتومبیل های حال حاضر اروپا و کره) تازه موافقت گرفتم برای اینترویو و نه پذیرش!!!(اما ما میتوانیم ) در صورتی که برای معماری با شرایط راحت تری پذیرش گرفتم.
    نمیخوام ته دل شمارو خالی کنم اما رشته طراحی صنعتی سر دراز دارد!
    نمونه طراحی هم نمونه های بسیار تکنیکال و دایمنشنال میخوان و علاوه بر این هند اسکتچ قوی
    یا علی
    ویرایش توسط AMin_AM : November 26th, 2015 در ساعت 11:35 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط safahei نمایش پست ها
    برای مستر اقدام کردم
    دارمشتادت ریجکتم کرد البته به یکی با شرایط تقربا مشابه من پذیرش داد. یکم نگرانم واسه این ترم می خوام بیشتر دقت کنم که چه دانشگاه هایی رو اقدام می کنم
    شما پیشنهادی ندارید؟
    عجب!
    مطمئنید نقطه منفی تو CV و Resume و Portfolio و غیره ندارید؟!
    با این شرایط رجکت کمتر از 5 درصده!اصلا مگه میشه!اونم کورس Dutch.
    وقتی دارمشتادت رجکتتون کرد من چطور میتونم دانشگاهای دیگه ای رو نام ببرم!
    دانشگاه باهاوس آغوشش برای شما کاملا بازه!
    RWH Aachen خوبه و اقدام کنید براش.مخصوصا معماریش که دختر عمه ام اونجا مشغوله خیلی راضیه.
    یه مقدار بیشتر دست و دل بازی کنید و چند مورد بیشتر رو در نظر بگیرید و اپلای کنید.
    به tu Munich هم فکر کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmokhtari نمایش پست ها
    با سلام خدمت اساتید گرامی
    لطفا برای رشته طراحی شهری ( شهرسازی ) با معدل 15.60 دانشگاهی معرفی کنین مقطع کارشناسی ارشد ( به زبان آلمانی )
    ممنونم
    با سلام خدمت شما.
    bauhaus university of weimar تو انواع گرایشات urban science and technology چیزای خوبی داره.شاید حداقل 6-7 گرایش از Urban رو داشته باشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط moustapha نمایش پست ها
    با سلام
    من لیسانس معماری دارم که ناپیوسته هست و سال 91 گرفتم با معدل 15.5 سوال اول ایا فاصله تحصیلی مهم هست ؟
    سوال دوم ایا میتونم برم اونجا عمران بخونم؟
    با تشکر
    درباره ی گپ تحصیلی فکر کنم برای سفارت معمولا گیر میدن و تو اون بخش سوالتون رو مطرح کنید جواب دقیق میگیرید.
    اما درباره سوال دومتون باید بگم در حالت کلی ایراد نمیگیرند اما به نظر خودتون با عقبه ی معماری که دارید میتونید واحدهای ریاضیات عمرانیها رو پاس کنید؟!
    مخصوصا این اواخر که دانشگاها سر پاس کردن دروس بسیار سختگیری میکنند و به قولی پوست بچه هارو دارن میکنن.
    اگر این توانایی رو در خودتون میبینید بسم الله.

Junior Member

سلام. روز بخیر. من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد فسا با معدل 15.11 هستم. مدرک اتوکد از موسسه فنی دیبا گران تهران، مدرک عکاسی از آموزشگاه عکاسی و سینما و مدرک قالی بافی دارم و امتحان ب1 رو هم تا ماه آینده می دم. ضمنا من توی یک شرکت هم در طراحی معماری یکی دوتا پروژه همکاری داشتم اما نیم دونم بهم نامه سابقه کار بدن یا نه.

اول می خواستم بدونم با این معدل، جایی می شه اپلای کرد؟ من خیلی برام مهم نیست الان چه رشته ای پذیرش بگیرم. فعلا قصد دارم یکی دوتا پذیرش بگیرم که خیالم راحت باشه و اونجا زبان رو تموم کمک. بعدش رشته های جدیدشون رو بررسی کنم و انتخاب کنم.

سوال دیگرم این هست که به جز اتوکد، فتوشاپ، تریدی مکس، (این ها رو بلدم) چه نرم افزار های دیگه ای خوب هست که یاد بگیرم و توی رزومه ام تاثیر خوب داشته باشه؟

ضمنا دانشگاه ما اصلا استاد های مطرحی نداشت، آیا برای این رشته هم توصیه نامه لازم هست؟!

پیشاپیش ممنونم از راهنمایی شما

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_Fl نمایش پست ها
    سلام. روز بخیر. من لیسانس معماری از دانشگاه آزاد فسا با معدل 15.11 هستم. مدرک اتوکد از موسسه فنی دیبا گران تهران، مدرک عکاسی از آموزشگاه عکاسی و سینما و مدرک قالی بافی دارم و امتحان ب1 رو هم تا ماه آینده می دم. ضمنا من توی یک شرکت هم در طراحی معماری یکی دوتا پروژه همکاری داشتم اما نیم دونم بهم نامه سابقه کار بدن یا نه.

اول می خواستم بدونم با این معدل، جایی می شه اپلای کرد؟ من خیلی برام مهم نیست الان چه رشته ای پذیرش بگیرم. فعلا قصد دارم یکی دوتا پذیرش بگیرم که خیالم راحت باشه و اونجا زبان رو تموم کمک. بعدش رشته های جدیدشون رو بررسی کنم و انتخاب کنم.

سوال دیگرم این هست که به جز اتوکد، فتوشاپ، تریدی مکس، (این ها رو بلدم) چه نرم افزار های دیگه ای خوب هست که یاد بگیرم و توی رزومه ام تاثیر خوب داشته باشه؟

ضمنا دانشگاه ما اصلا استاد های مطرحی نداشت، آیا برای این رشته هم توصیه نامه لازم هست؟!

با سلام مدارکتون مطمئنا کمک کننده هستند.من خودم مدرک قالی بافی نداشتم اما نمونه کار تابلوفرش با امضام و چندتا نمایشگاه عکس داشتم و چندتا عکس ضمیمه پورتوفولیو کرده بودم که علاوه بر مدرک اگر بتونید هنرتون رو تو زمینه های مختلف اثبات کنید خیلی خوششون میاد.
    درباره سابقه کار کلا اصل بر اساس اعتماده و بعیده سفارت یا دانشگاه بخواد پیگیری کنه و فقط ذکر حضور در پروژه کافیه(منظور از بعید 0% از سوی سفارت و کمتر از 0.1% از سوی دانشگاه و سوپروایزر)
    معدل که زیاد بد نیست اما باید با چیزای دیگه مثل همین مدارکی که دارید و پورتفولیو خوب ساپورتش کنید. ب1 هم که داشته باشید که خیلی خوب میشه.پذیرش کاندیشنال میگیرید بعد میرید زبان رو تکمیل میکنید و ادامه ماجرا.
    درباره نرم افزار هم هرچی تکنیکال تر تو هر نرم افزار باشید موثرتره یعنی تو نمونه کاراتون یه کار قوی از اون نرم افزار ارائه بدید و نه اینکه به اسم و مدرک بلد باشید اما از من میشنوید برید سراغ نرم افزار های پارامتریک که برای اونور هم جذابیت داره.مثل راینو و پلاگین گرس هاپرش که به شخصه به من خیلی کمک کرد.
    رکامنتشن که یه چیز فراگیره.بودنش خیلی کمک میکنه.اگرم نشد زیاد مهم نیست چون پورتوفولیو خوب خودش بیانگر همه چیز هست.

Member
    رشته و دانشگاه
    Management und Marketing

نقل قول نوشته اصلی توسط AMin_AM نمایش پست ها
    با سلام مدارکتون مطمئنا کمک کننده هستند.من خودم مدرک قالی بافی نداشتم اما نمونه کار تابلوفرش با امضام و چندتا نمایشگاه عکس داشتم و چندتا عکس ضمیمه پورتوفولیو کرده بودم که علاوه بر مدرک اگر بتونید هنرتون رو تو زمینه های مختلف اثبات کنید خیلی خوششون میاد.
    درباره سابقه کار کلا اصل بر اساس اعتماده و بعیده سفارت یا دانشگاه بخواد پیگیری کنه و فقط ذکر حضور در پروژه کافیه(منظور از بعید 0% از سوی سفارت و کمتر از 0.1% از سوی دانشگاه و سوپروایزر)
    معدل که زیاد بد نیست اما باید با چیزای دیگه مثل همین مدارکی که دارید و پورتفولیو خوب ساپورتش کنید. ب1 هم که داشته باشید که خیلی خوب میشه.پذیرش کاندیشنال میگیرید بعد میرید زبان رو تکمیل میکنید و ادامه ماجرا.
    درباره نرم افزار هم هرچی تکنیکال تر تو هر نرم افزار باشید موثرتره یعنی تو نمونه کاراتون یه کار قوی از اون نرم افزار ارائه بدید و نه اینکه به اسم و مدرک بلد باشید اما از من میشنوید برید سراغ نرم افزار های پارامتریک که برای اونور هم جذابیت داره.مثل راینو و پلاگین گرس هاپرش که به شخصه به من خیلی کمک کرد.
    رکامنتشن که یه چیز فراگیره.بودنش خیلی کمک میکنه.اگرم نشد زیاد مهم نیست چون پورتوفولیو خوب خودش بیانگر همه چیز هست.

ممنون دوست عزیز. می شه بپرسم بین دانشگاه هایی که شما بررسی کردین، شرایط کدوم ها ساده تر بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arefe_th نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز. می شه بپرسم بین دانشگاه هایی که شما بررسی کردین، شرایط کدوم ها ساده تر بوده؟

این که کدوم دانشگاه شرایط راحتتری داره که تقریبا یه چیز غیر ممکنه گفتنش.
    چون هر دانشگاهی شرایط متفاوتی رو برای پذیرش دانشجو داره.شاید یه چیزی که برای یه دانشگاهی مهمه رو شما داشته باشید و من نداشته باشم و برای یه دانشگاه دیگه بلعکس.
    مثل همبن جا که تو همین رشته معماری خودمون مثلا دانشگاه تهران بیشتر به سیاست های کلان این رشته(شهردار پرور) دانشگاه امیرکبیر مهندس پرور و دانشگاه هنر آرتیست پروره.
    بچون واقعا ما خبر نداریم سباست اون دانشگاه ها از چه قراره باید سعی کرد رزوممون رو تو همه زمینه ها تقویت کنیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_Fl نمایش پست ها
    سلام.

پیامتون اومد اما نمیدونم چرا بهتون پیام که میدم میگه صندق پیامتون پر شده و تا خالیش نکنید امکان دریافت پیام ندارید.

با عرض سلام وخسته نباشید.
    دوستان من ۲۵ سالمه و می خواستم واسه کارشناسی ارشد در آلمان در رشته ی اول منظر و یا بعدی طراحی شهری اقدام کنم. اول منظر مد نظرم هست بعدی طراحی شهری
    معدل دیپلم:۱۷:۵۰
    معدل پیش دانشگاهی:۱۶:۵۰
    لیسانس از دانشگاه پیام نور واحد پرند گرفتم در رشته ی معماری با معدل:۱۶
    من الان کارشناسی ارشد می خونم یعنی فقط ۲ ترم خوندم از ارشد رو در واحد تهران جنوب رشته ی معماری و معدل هر ۲ ترمم هم بالای ۱۸ هست البته همچنان در حال خواندن هستم
    زبان آلمانی مدرک B1 دارم ولی تا موقع پذیرش TestDaf رو می گیرم
    زبان انگلیسی در حد متوسط هستم ولی مدرک زبانی ندارم
    Autocad,Revit,Pcs,3dmax,Photoshop این نرم افزار ها رو مسلط هستم
    حالا سوالم اینو دوستان. ۱: من اصلا چقدر شانس پذیرش دارم ۲:آیا اگر پذیرش گرفتم می تونم تطبیق بزنم دروسی که تو ارشد گذروندم ۳:کدوم دانشگاهها می تونم پذیرش بگیرم؟ ( واسم مهمه که دانشگاههای شمال آلمان هست یا جنوب آلمان) یعنی چه دانشگاههایی رشته ی منو دارن؟
    اگه محبت کنید کمکم کنید ممنونتون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط pgghamkhar نمایش پست ها
    با عرض سلام وخسته نباشید.
    دوستان من ۲۵ سالمه و می خواستم واسه کارشناسی ارشد در آلمان در رشته ی اول منظر و یا بعدی طراحی شهری اقدام کنم. اول منظر مد نظرم هست بعدی طراحی شهری
    معدل دیپلم:۱۷:۵۰
    معدل پیش دانشگاهی:۱۶:۵۰
    لیسانس از دانشگاه پیام نور واحد پرند گرفتم در رشته ی معماری با معدل:۱۶
    من الان کارشناسی ارشد می خونم یعنی فقط ۲ ترم خوندم از ارشد رو در واحد تهران جنوب رشته ی معماری و معدل هر ۲ ترمم هم بالای ۱۸ هست البته همچنان در حال خواندن هستم
    زبان آلمانی مدرک B1 دارم ولی تا موقع پذیرش TestDaf رو می گیرم
    زبان انگلیسی در حد متوسط هستم ولی مدرک زبانی ندارم
    Autocad,Revit,Pcs,3dmax,Photoshop این نرم افزار ها رو مسلط هستم
    حالا سوالم اینو دوستان. ۱: من اصلا چقدر شانس پذیرش دارم ۲:آیا اگر پذیرش گرفتم می تونم تطبیق بزنم دروسی که تو ارشد گذروندم ۳:کدوم دانشگاهها می تونم پذیرش بگیرم؟ ( واسم مهمه که دانشگاههای شمال آلمان هست یا جنوب آلمان) یعنی چه دانشگاههایی رشته ی منو دارن؟
    اگه محبت کنید کمکم کنید ممنونتون میشم.
    با سلام دوست عزيز.
    معدل ديپلم و پيش كه زياد تاثير نداره در روند كار.
    واحد ها كه اگر عنوان واحدى كه اينجا پاس كرديد با واحدهاى دانشگاه مقصد يكى باشه به احتمال زياد امكان پذيره و ميشه.
    برگ برندتون اينه كه ميخوايد آلمانى ادامه تحصيل بديد و اين شانس پذيرشتون رو زياد ميكنه و دايره انتخاباتون رو وسيع.و همچنين گرايشاتى هم كه ميخوايد اقدام كنيد به اونصورت طرفدار نداره و هركى اپلاى كنه موافقت ميشه.
    تقريبا اكثر دانشگاههاى آلمان رو شانس پذيرش داريد.اما پذيرش كانديشن و بايد حتما بريد و امتحان DSH رو بديد و بعد از موفقيت وارد كورس تحصيلى اصلى ميشيد.
    جنوب يا شمال؟!
    معمولا همه براشون شرق يا غرب آلمان مهمه و همه ميخوان كه شرق باشن.برا شما شمال جنوب مهمه؟!هرچند ميتونه دليل شخصى و يا خانوادگى داشته باشه.
    و توصيه اين كه پورتوفوليوى خوبى جمع كنيد.
    يا على.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)