صفحه 71 از 76 نخستنخست ... 2161626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 701 تا 710 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

سلام یه سوال دارم در مورد مدرک لیسانسی که قبول میکنند برای پذیرش
    من مدرکم مهندسی صنایع هست با معدل 14 - دانشگاه غیرانتفاعی
    برای مستر مهندسی کامپیوتر میخوام اقدام کنم زده a second class (B) degree in appropriate area of study
    هرچی تو سایتش گشتم معدل 0-20 گیر نیاوردم فقط به این رسیدم
    B class 65-79%

میخواستم ببینم با این مدرک من پذیرش میدن ؟ به امتحانش میارزه؟ از بچه ها کسی با معدل پایین و دانشگاه غیرانتفاعی سابقه پذیرش شدن داشتن؟
    و اینکه رو تغییر رشته خیلی حساس هستند ؟ من صنایع خوندم ولی علاقم کامپیوتر ! البته دوسال سابقه کار تو زمینه کامپیوتر و چندتا سرتیفیکیت داخلی دارم

ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

سلام ، وقت همه دوستان به خیر
    من میخوام برای مقطع کارشناسی اپلای کنم و کل بودجه ای که دارم نزدیک 20 هزار دلار کانادا هست . از یک مشاور کمک گرفتم و ایشون گفتند که میتونم با این بودجه برای کانادا اقدام کنم و هزینه سال اول رو کافیه داشته باشم . در ادامه با کار دانشجویی ، و کمک هزینه های دانشگاه یا وام - به شرط خوب بودن معدل ام در سال اول - میتونم از پسر هزینه هاش بر بیام . من گشتم این دانشگاه جزو دانشگاه های ارزون بود .
    میخواستم نظر شما دوستان هم بپرسم که آیا واقعا همچین کاری میشه کرد ؟ چون به نظر خودم خیلی ریسکِ خطرناکی هست و کلی اما و اگر داره .
    ضمنا برای مهندسی کامپیوتر میخوام اقدام کنم
    پیشاپیش ممنون بابت کمک هاتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSC chemical engineering- Sharif university of technology

با سلام،
    من پذیرش رشته MBA دانشگاه مموریال دارم. کسی هست که امسال پذیرش گرفته باشه و بخواد هم اتاقی بشه؟ من 30 سالمه و رشته اصلیم مهندسی شیمی، گرایش مدلسازی، شبیه سازی و کنترل از دانشگاه شریفه.

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من یک سری سوال در مورد دانشگاه Memorial داشتم، ممنون میشم اگر اطلاعی دارین به من کمک کنید.
    لیسانس: مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی دانشگاه آزاد (معدل 16.97) فارغ التحصیل سال 90
    ارشد: مهندسی شیمی دانشگاه سراسری (معدل 15.42) فارغ التحصیل سال 93
    مقالات ISI: تعداد 4 مقاله چاپ شده در ژورنال های معتبر
    سابقه کار: 14 ماه سابقه کار مرتبط
    نمره زبان: تافل 80

من چندین بار با نمرات زبان مختلف برای دانشگاه های مختلف برای phd اقدام کردم و هر بار ریجکت شدم (قبلا هم یک برای برای این دانشگاه برای مقطع phd مدارک هم پست کردم). الان میخوام برای Master of Applied Science چند رشته که همگی بدون تز هستند اپلای کنم.

1- مشکلی پیش نمیاد اگر برای چند رشته با هم در یک دپارتمان اپلای کنم و application fee پرداخت کنم؟
    2-میشه مدرک ارشد رو برای دانشگاه ارایه نکرد و فقط بگیم لیسانس داریم؟ (چون تجربه ارایه مدرک ارشد برای یکی از دانشگاه های کانادایی داشتم و بخاطر کم بودن معدل، ریجکت شدم که باز هم برای مستر مجدد بود).
    3- recommender های من همگی از اساتید مقطع ارشد بودن. الان نمیتونم از اونا بخوام که برام recommendation بفرستن؟

Junior Member

سلام وقت همگی بخیر
    برای ارسال مدرک تافل به دانشگاه مموریال از طریق سایت ets باید سفارش رو order online انتخاب کنیم یا order by mail که بفرسته ذانشگاه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط hadis_32 نمایش پست ها
    سلام وقت بخیر
    من یک سری سوال در مورد دانشگاه Memorial داشتم، ممنون میشم اگر اطلاعی دارین به من کمک کنید.
    لیسانس: مهندسی شیمی گرایش صنایع غذایی دانشگاه آزاد (معدل 16.97) فارغ التحصیل سال 90
    ارشد: مهندسی شیمی دانشگاه سراسری (معدل 15.42) فارغ التحصیل سال 93
    مقالات ISI: تعداد 4 مقاله چاپ شده در ژورنال های معتبر
    سابقه کار: 14 ماه سابقه کار مرتبط
    نمره زبان: تافل 80

من چندین بار با نمرات زبان مختلف برای دانشگاه های مختلف برای phd اقدام کردم و هر بار ریجکت شدم (قبلا هم یک برای برای این دانشگاه برای مقطع phd مدارک هم پست کردم). الان میخوام برای Master of Applied Science چند رشته که همگی بدون تز هستند اپلای کنم.

1- مشکلی پیش نمیاد اگر برای چند رشته با هم در یک دپارتمان اپلای کنم و application fee پرداخت کنم؟
    2-میشه مدرک ارشد رو برای دانشگاه ارایه نکرد و فقط بگیم لیسانس داریم؟ (چون تجربه ارایه مدرک ارشد برای یکی از دانشگاه های کانادایی داشتم و بخاطر کم بودن معدل، ریجکت شدم که باز هم برای مستر مجدد بود).
    3- recommender های من همگی از اساتید مقطع ارشد بودن. الان نمیتونم از اونا بخوام که برام recommendation بفرستن؟
    دکترا رو بیخیال بشین اول ارشد بخونین بعد دکترا برای افزایش شانس اقامتی.ارشد راحت تر پذیرش میدن و رو سایر موارد مثل دکترا حساس نیستن .اپلی کیشن فی 120 دلاره. نه مشکلی نیست ولی تو رزومه بیارین ارشد خوندی مزیته.اما برای همون رشته مجدد اقدام نکن . رکامندیشن هم فرقی نداره اونا فقط میخوان توانایی های علمی و عملی شمار رو بدونن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناس ارشد مرمت آثار تاریخی- فرهنگی(تهران مرکز)

سلام دوستان
    از دوستانی که تجربه پذیرش گرفتن در مقطع دکترا ( دکتری برق) در این دانشگاه رو داشتن یه سوال داشتم و ممنون میشم اگه جوابمو بدید.
    اگر من قبل پیدا کردن استاد اپلیکیشن فی رو پرداخت کنم و مدارکم رو برای بررسی به این دانشگاه بفرستم شانس گرفتن پذیرشم چقدر است؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

نقل قول نوشته اصلی توسط rezaapesar نمایش پست ها
    سلام
    دیشب جواب پذیرش من اومد، امیدوارم جواب پذیرش شما هم زودتر بیاد
    میشه شرایطی رو که داشتین بزارین اینجا

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

سلام دوستان ایا این دانشگاه پذیرش مشروط میده؟ من نیم نمره زبان کم دارم فقط ولی بقیه مدارک ام فول کامل و در سطح بالایی هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط ramehdi نمایش پست ها
    سلام دوستان ایا این دانشگاه پذیرش مشروط میده؟ من نیم نمره زبان کم دارم فقط ولی بقیه مدارک ام فول کامل و در سطح بالایی هست.
    بله تو سایت دانشگاه نوشته شده دوره های ESL . اگه نیم نمره کم دارین اول ارتقا بدین بعد اپلای کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)