صفحه 75 از 76 نخستنخست ... 25656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 741 تا 750 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

سلام دوستان عزیز . من 39 سالمه و ارشد مترجمی ربان دارم .در سال 95 ارشدمو گرفتم معدل لیسانسم 12/50 و ارشدم 16/55 هست . ضمنا مدرک ایلتس و ب دو زبان فرانسه هم دارم که اکسپایر شده . به نظر شما با توجه به شرایطم ایا شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه مموریال دارم؟ و به نظرتون برای ارشد اقدام کنم بهتره یا دکترا ؟ و از کجا باید شروع کنم ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    urban desgin

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

نقل قول نوشته اصلی توسط eli1981 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز . من 39 سالمه و ارشد مترجمی ربان دارم .در سال 95 ارشدمو گرفتم معدل لیسانسم 12/50 و ارشدم 16/55 هست . ضمنا مدرک ایلتس و ب دو زبان فرانسه هم دارم که اکسپایر شده . به نظر شما با توجه به شرایطم ایا شانسی برای گرفتن پذیرش از دانشگاه مموریال دارم؟ و به نظرتون برای ارشد اقدام کنم بهتره یا دکترا ؟ و از کجا باید شروع کنم ؟
    بله دارین ولی نها در صورتی که سلف فاند باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    من به یکی از اساتید این دانشگاه ایمیل زدم و ایشون استقبال کردن و گفتن حتما اپلای کنم برای روانشناسی کاربردی و نوامبر هم دوباره بهشون ایمیل بزنم تا تو اسکایپ حرف بزنیم. اما در نهایت به من گفتن پذیرش کمیته ای هست و استاد تنها نمی تونه تصمیمی بگیره در مقطع ارشد.
    من سال ۹۶ فارغ التحصیل شدم رشته روانشناسی دانشگاه تهران
    معدلم ۱۷.۱۷ هست
    یه مقاله داخلی دارم و الان دارم به عنوان ریسرچ اسیستنس یه دانشجو دکتری کار میکنم
    تافل ۱۰۵ هست و جی ار ای هنوز ندادم ولی امید دارم نمره خوبی بگیرم چون کلی وقت گذاشتم روش
    با این حساب به نظرتون تو بررسی کمیته شانسی برای گرفتن پذیرش و فاند دارم؟

Junior Member

سلام و درود
    لیسانس عمران با معدل 13.90 از دانشگاه تبریز
    ارشد سازه با معدل 19.80 از استانبول(پروگرم کاملا انگلیسی که این دانشگاه هم به عنوان مدرک زبان قبولش داره)
    آیلتس 6.5 (پارسال) - امسال میتونم راحت 7 بیارم ولی همونطور که بالا گفتم نیازی نیست کلا !
    یه مقاله کنفرانسی در لیسانس دارم
    دارم رو دوتا مقاله کار میکنم الان ( ترم دو ارشد رو تموم کردم تازه)
    میخوام برای دکتری سازه اپلای کنم
    آیا شانسی دارم که پذیرش بگیرم ؟

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم

شانسم برای ارشد مجدد در یه گرایش کاملا متفاوت با ارشد فعلیم در رشته خودم اپلای کنم چقدر شانس دارم ؟

Junior Member

یه سوال دیگه :

چون ددلاین این دانشگاه دسامبر هست، بهترین زمان برای مکاتبه با اساتید کی هست ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mirnikolas نمایش پست ها
    سلام و درود
    لیسانس عمران با معدل 13.90 از دانشگاه تبریز
    ارشد سازه با معدل 19.80 از استانبول(پروگرم کاملا انگلیسی که این دانشگاه هم به عنوان مدرک زبان قبولش داره)
    آیلتس 6.5 (پارسال) - امسال میتونم راحت 7 بیارم ولی همونطور که بالا گفتم نیازی نیست کلا !
    یه مقاله کنفرانسی در لیسانس دارم
    دارم رو دوتا مقاله کار میکنم الان ( ترم دو ارشد رو تموم کردم تازه)
    میخوام برای دکتری سازه اپلای کنم
    آیا شانسی دارم که پذیرش بگیرم ؟
    یه سوال دیگه هم دارم

شانسم برای ارشد مجدد در یه گرایش کاملا متفاوت با ارشد فعلیم در رشته خودم اپلای کنم چقدر شانس دارم ؟
    یه سوال دیگه :

چون ددلاین این دانشگاه دسامبر هست، بهترین زمان برای مکاتبه با اساتید کی هست ؟
    سلام. اگر استاد پیدا کنید و minimum requirement دانشگاه از نظر معدل داشته باشید میتونید پذیرش بگیرید. برای ارشد مجدد در رشته متفاوت تاثیر معدل لیسانس بیشتر میشود. از الان میتونید با اساتید مکاتبه داشته باشید. فروم تماس با استادان برای راهنمایی بیشتر بخونید.
    هر فکری و از هر ماهیتی که داشته باشیم همان فکر با همان ماهیت در زندگی ما وارد شده و در آن جای می گیرد

Junior Member

ازشون پرسیدم که آیا الیجیبل هستم برای اپلای ؟ گفتن بله

من شنیدم برای کسی که میخواد ارشد مجدد بخونه، معدل دوسال ارشد و دو سال آخر لیسانس رو در نظر میگیرن . درسته ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات فرانسه دانشگاه فردوسی

سلام دوستان عزیزی که برای فال 2020 پذیرش دارن از مموریال؟کسی تونسته ویزا بگیره؟من 6 جون اپلای کردم ولی هنوز موفق نشدم پروازی پیدا کنم واسه انجام فینگرپرینت. چه باید کرد برای ثبت نام دانشگاه؟
    ارز دانشجویی قطع (می شود)/(نمی شود):فعل جمله به عمل ما بستگی داره!
    http://www.bina.ir/news/index.php?op...10-28&Itemid=1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc-Industrial engineer at azad najafabad university

فعلا پروازای قطر هست که خیلی هم گرونه... باید منتظر پروازای مستقیم به ترکیه باشیم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)