صفحه 68 از 76 نخستنخست ... 1858596061626364656667686970717273747576 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz67 نمایش پست ها
    دوستان من دوتا سوال کوچیک هم دارم. اگر دارالتجرمه رسمی باشه که دیگه نیازی نیس یکبار هم به تایید وزارت دادگستری برسه؟یادمه سره مدارک تو ایتالیا با اینکه رسمی بود دارالترجمه، یه بار هم خودمون باید میبردیم دادگستری تا تایید شه!!!مصیبتی شد!
    و دو اینکه من دوتا تافل دارم با این شرایط 86 (زیره 20 نیستن هیچکودوم) و 95 ( که متاسفانه اسپیکم 19 هست!! عوضش رایتینگم رو تا 26 بالا اوردم ) به نظرتون کودوم رو اراعه بدم؟

سلام

۱. همون دار ترجمه کافیه بیشتر از اون نمیخوان
    ۲. جوابش سخته ولی دانشکاه فکر کنم شرط مینیموم واسه اسکیل ها نداره
    به نظاره من 95 رو بفرستین. البته بهتره به Tina ایمیل بزنین و اینو بگین
    tdwyer@mun.ca

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع غذایی-آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

سلام و خسته نباشید خدمت دوستان

من از هنرستان در رشته ی صنایع غذایی تخصیل کردم ، مدرک کاردانی شیمی آزمایشگاهی گرایش غذایی از دانشگاه علمی کاربردی با معدل 19.25
    و مدرک کارشناسی مهندسی صنایع غذایی با معدل 17.17 از دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات دارم.
    من مقااله ندارم ولی ضمن اینکه معدل کارشناسیم 17.17 هست و میتونم آیلتس 6.5-7 بگیرم امکان فول فاند شدن در این دانشگاه برای من هست ؟

Junior Member

دوستان سلام و خسته نباشین
    کسی میدونه هزینه یکسال مستر مهندسی محیط زیست تو این دانشگاه چقدر میشه و چند سال برای اتمامش زمان لازمه؟

سلام دوستان

من قصد دارم برای تحصیل در این دانشگاه اقدام کنم. رشته علوم کامپیوتر مفطع ارشد. به نظرتون با معدل لیسانس 14 شانس پذیرش دارم؟ و اینکه مدرک فوق دیپلم هم باید ترجمه کنم؟
    طبق فرمایشات دوستان(در همین تاپیک) حتما قبلش باید با استاد هماهنگ بشه. آیا زمانی که حتی با هزینه خودم بخوام اقدام کنم باید با استاد هماهنگ کنم؟

ممنونم

نقل قول نوشته اصلی توسط Mreza195 نمایش پست ها
    دوستان سلام و خسته نباشین
    کسی میدونه هزینه یکسال مستر مهندسی محیط زیست تو این دانشگاه چقدر میشه و چند سال برای اتمامش زمان لازمه؟
    این شاید بتونه کمکتون کنه، ستون سمت راست صفحه رو ببینید

https://www.mun.ca/become/graduate/p...ngineering.php

دوستان ری کامندیشن این دانشگاه منو گیج کرده:/
    جریان اینه که پی دی اف های مربوطه باید از سمت استاد و یا حالا کارفرماعه جایی که براشون کار کردیم (مثلا من یک نشریه) باید پر شه و به ایمیل مربوطه فرستاده شه؟یا ما باید سربرگ پی دی اف رو پر کنیم و اسم استاد رو بفرستیم ایمیل دانشگاه، بعدا اونا خودشون به استاد ایمیل میزنن تا فرم رو پر کنه یا جریانش چطوریه؟

میکلانژ زندگی خودت باش

Junior Member

سلام دوستان، وقت بخیر.
    چند تا سوال کلی داشتم شاید کسی تونست کمک کنه.
    میزان فاندی که دانشگاه میده برای دکترا، مهندسی مکانیک، حدودا چقدره؟
    وقتی فاند میده دانشگاه،شهریه هم دوباره میگیره از ما؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط reza7293 نمایش پست ها
    سلام دوستان، وقت بخیر.
    چند تا سوال کلی داشتم شاید کسی تونست کمک کنه.
    میزان فاندی که دانشگاه میده برای دکترا، مهندسی مکانیک، حدودا چقدره؟
    وقتی فاند میده دانشگاه،شهریه هم دوباره میگیره از ما؟
    سلام

بستگی به استاد داره ولی از 20 هزارتا تا 24 هزارتا.

این فاند از 2 تا منبع میاد: استاد و graduate office که شهریه هر ترم از این مقدار کم میشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering Of Computer

سلام دوستان . چند تاسوال داشتم. ممنون میشم اگه جواب بدید
    1- من اول دنبال آیلتس 6.5 باشم و بعد برم گرفتن پذیرش (ارشد علوم کامپیوتر)؟
    2- محدودیت معدل وجود داره ؟. (معدل کارشناسی من 13.95)

Junior Member

سلام.
    کسی هست درمورد Plan های پرداختی دانشگاه مموریال اطلاع داشته باشه؟ برای رشته نفت (پلنA) نوشته که کلا هزینه 16000$ non refundable و باید توی ترم اول 10000 تا بدیم، و توی ترم دوم 6000 تا بدیم.
    از طرفی گفته که حداقل سالی 16000تا فاند میده.
    سوال اینجاس که من همون ترم یک 10000$ ندارم بدم. نمیشه ترم به ترم شهریه بدیم؟
    بعد اینکه نمیشه فاند یه سال رو " یه جا " بهمون بدن؟؟
    عکسش رو میفرستم:
    http://s9.picofile.com/file/83338950...emic_Year_.JPG

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من داروساز هستم و میتونم واسه هم مستر هم PHD اقدام کنم میخواستم بپرسم با توجه به رزومم پذیرش تو کدوم مقطع راحت تره و اینکه احتمال گرفتن فاند دارم یا اصن بهش فکر نکنم؟
    فارغ التحصیل دانشگاه سراسری (علوم پزشکی مازندران) با معدل 15.20
    ایلتس 6.5
    یه مقاله دارم که تو ژورنال های داخلی چاپ شده و گواهی شرکت در یک همایش بین المللی رو هم دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)