صفحه 14 از 76 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

نقل قول نوشته اصلی توسط AsgharDoltkhah نمایش پست ها
    امیدوارم پذیرش بگیرید و کاراتون با موفقیت پیش بره.
    مطمعنید که فاند نداره؟ چون اگه فاند نداشته باشه هیچوقت نمیگه اپلای کن.
    راستی مموریال برای TOEFLشرط نمرات بالای 20 که نداره؟
    چرا نداره، speaking و listening بالاي 18 بقيه بالاي 20 مجموع هم بالاي 80. براي مهندسي كه اينطور نوشته.

اينطور كه از نتايج پذيرش پيداست به رشته شيمي خوب پذيرش ميدن. اما بعضي از رشته هاش زياد فعال نيست ، فقط همه رشته هاي دنيا رو ليست كردن كه 100 دلار application fee بگيرن. بعضي ها از دانشگاهاي خيلي معتبر پذيرش گرفتن اما از اينجا رد شدن. دليل ردشو ميگن there is no potential supervisor available
    ویرایش توسط hoseinr59 : January 29th, 2012 در ساعت 05:41 PM

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    چرا نداره، speaking و listening بالاي 18 بقيه بالاي 20 مجموع هم بالاي 80. براي مهندسي كه اينطور نوشته.

اينطور كه از نتايج پذيرش پيداست به رشته شيمي خوب پذيرش ميدن. اما بعضي از رشته هاش زياد فعال نيست ، فقط همه رشته هاي دنيا رو ليست كردن كه 100 دلار application fee بگيرن. بعضي ها از دانشگاهاي خيلي معتبر پذيرش گرفتن اما از اينجا رد شدن. دليل ردشو ميگن there is no potential supervisor available
    سلام آ؛قای حسین.
    مرسی از راهنماییتون.
    به نظرتون برا رشته شیمی هم شرط بالای 20 گذاشتن؟
    واقعا به شیمی ها خوب پذیرش میدن؟ چطور؟
    و سوال اخر اینکه مگه appl. fee مموریال برا شما 100 دلار بود؟

سلام. توي همين سايت هم نتايج پذيرش و هم تجربه بقيه تو صفحات ديگه نشون ميده كه به شيمي بهتر پذيرش ميدن.
    شرط نمره زبان براي undergraduate را اينطور گفته http://www.mun.ca/regoff/calendar/sectionNo=REGS-0279
    شما كه گفته بودي براي شيمي معدن پذيرش داري ديگه چرا نگران پذيرشي ؟ app fee رو اشتباه گفتم مثل اينكه 80 - 90 دلار بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinr59 نمایش پست ها
    سلام. توي همين سايت هم نتايج پذيرش و هم تجربه بقيه تو صفحات ديگه نشون ميده كه به شيمي بهتر پذيرش ميدن.
    شرط نمره زبان براي undergraduate را اينطور گفته http://www.mun.ca/regoff/calendar/sectionNo=REGS-0279
    شما كه گفته بودي براي شيمي معدن پذيرش داري ديگه چرا نگران پذيرشي ؟ app fee رو اشتباه گفتم مثل اينكه 80 - 90 دلار بود.
    بله اقای حسین
    درست میگین. شیمی خوب پذیرش میدن
    درمورد زبان هم شرط sub score نذاشته.
    چون من یکی از sub هام زیر 20 بود.
    ولی من هنوز نامه پذیرشم دستم نیومده. با استاد ومنشیه مکاتبه کردم که گفتن اوکی هست .
    من برا PhD اقدام کرده ام نه undergrad.

سلام
    به بچه هائی که پذیرش گرفته اند، تبریک می گویم.
    یه سوال: آیا در اکانتی هم که در دانشگاه درست کرده اید، نتیجه قبولی تون اعلام شده؟ یا صرفاً به صورت پستی اعلام می شود؟

Member

سلام دوستان میخواستم در مورد اپلای برای ترم زمستون 2012-2013 سوال کنم. برای رشته MSc biochemistry در memorial قصد اپلای دارم به fall 2012 نمیرسم.
    میخواستم بپرسم که بحث ددلاینو فاند برای پذیرش ترم زمستون چطوریه؟ ممنونم

سلام دوستان منم مدارکمو فرستادم برای ارشد computer science اقدام کردم، با یه استادم همین دیروز مصاحبه داشتم و تا الان به نسبت اوضاع خوب بوده، فقط استاده بهم گفت اگه یه درسی رو بیفتی از برنامه اخراج میشی... کسی چیزی می دونه در این زمینه؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط lithium_r نمایش پست ها
    سلام دوستان منم مدارکمو فرستادم برای ارشد computer science اقدام کردم، با یه استادم همین دیروز مصاحبه داشتم و تا الان به نسبت اوضاع خوب بوده، فقط استاده بهم گفت اگه یه درسی رو بیفتی از برنامه اخراج میشی... کسی چیزی می دونه در این زمینه؟
    طبق قانون حدود 2-3 تا درس هس که تو دوره مستر باید الزاما گذرونده شن. که مختص همون رشته هستن. اگه این درسها رو بیفتی اخراج میشی مگه اینکه رییس دانشگاه بهت یه فرصت دیگه بده. شخصا فکر نمیکنم خیلی موضوع حادی باشه! فکر میکنم پاس شدنش سخت نیس چون بیشترش نمره کار کلاس رو میگیری و ترمی هم بیشتر از یه درس نخواهی داشت!!!! باید 75 درصد نمره رو هم بیاری.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali-electronic نمایش پست ها
    سلام
    به بچه هائی که پذیرش گرفته اند، تبریک می گویم.
    یه سوال: آیا در اکانتی هم که در دانشگاه درست کرده اید، نتیجه قبولی تون اعلام شده؟ یا صرفاً به صورت پستی اعلام می شود؟
    دوستان اگه کسی در این مورد اطلاع داره بگه.
    کسی میدونه نتایج برق رو حدودا کی اعلام میکنن؟

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    PhD. ECE

نقل قول نوشته اصلی توسط s_maryam نمایش پست ها
    دوستان اگه کسی در این مورد اطلاع داره بگه.
    کسی میدونه نتایج برق رو حدودا کی اعلام میکنن؟
    منشی تحصیلات تکمیلی به من گفت به زودی اعلام می شه حالا این زودی کیه نمی دونم. می گفت هنوز نتایج رو از دپارتمان نگرفتیم ولی باید دیگه بدن. اگه استاد داری مستقیم ازش بپرس.
    Every thing is possible, because impossilbe says i-m possible.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)