صفحه 2 از 76 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

نقل قول نوشته اصلی توسط A_242
    سلام
    من یه مقدار اطلاعات در مورد این دانشگاه میخوام. Newfoundland آب و هواش خوبه؟چه جور دانشگاهیه؟تو هر رنکیگی که من گشم این دانشگاه را پیدا نکردم.اصلا فاند میدند؟...
    ممنون میشم هر کی اطلاعاتی داره بگه
    سلام
    این دانشگاه رنک بالایی نداره و در رنکینگ ARWU تو لیست دانشگاههای TOP500 نیست .

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

تو یه رنکینگ 300 بود ، ایرانی 20 نفر داره . شهرش با اینکه از نظر موقعیت جغرافیایی بالاست و انتظار میره خیلی سرد باشه اما چون نزدیک دریا یا دریاچه هست خیلی تو زمستونا سرد نمیشه. یعنی در مقایسه با کبک و جاهای دیگه بهتره.
    میگن مردمش هم مهربون هستند. و شهرش حالت ساحلی داره همراه با بارانهای متوالی و مه. زیبا هم هست. من شنیدم فاندی که میدن چون اونجا ارزونی هست کاملا مناسبه.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

نتایج این دانشگاه هنوز اعلام نشده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

برا منو که تو جریانی... نه!
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    نتایج این دانشگاه هنوز اعلام نشده؟
    مثل اینکه جواب نهایی رو پست می کنه.
    مال من هم نیومده

ببخشید ! میشه لطفا موقعیت دقیق جغرافیایی این دانشگاه رو واسم بنویسد . من نمیتونم پیداش کنم !
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

یعنی تصمیم گیری تموم شده؟

ApplyAbroad Champion

سلام
    به نظر من دانشگاه پرتی نیست، اولا که جزو دانشگاه های ممتاز وزارت علومه و ثانیا رنک پائینی نداره و از خیلی از دانشگاه های کانادا بالاتره تو کانادا خیلی بیشتر از این دانشگاه هایی که داره تو این زیرگروه بحث میشه دانشگاه داره که دانشگاه خوبی هم هستند اونا
    یکیش مثلا دانشگاه Lakehead تو انتاریوست و ...
    لوکیشن فیلم تایتانیک هم تو سواحله St. John's ، الان که دارم این پست رو می نویسم دماش 12 درجه بالای صفر و گرم ترین شهر کاناداست در حال حاضر.

لیست دانشگاه های کانادایی عضو انجمن کالج ها و دانشگاهه ای کانادا:
    http://www.aucc.ca/can_uni/our_unive...s/index_e.html

ApplyAbroad Champion

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    ببخشید ! میشه لطفا موقعیت دقیق جغرافیایی این دانشگاه رو واسم بنویسد . من نمیتونم پیداش کنم !
    این دانشگاه چند تا Campus داره هم تو انگلستان و هم تو کانادا که که campus اصلیش تو St. John's ایالت نیوفانلند کاناداست.
    موقعیت جغرافیایی شهر St. John's :

http://en.wikipedia.org/wiki/St._Joh...d_and_Labrador

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

برای اطلاع دوستانی که پخ کردن ما رو :
    به آدرس زیر بفرستید:
    School of Graduate Studies
    Memorial University of Newfoundland
    St. John’s, Newfoundland, Canada
    A1C 5S7
    این هم جوابیه که یکی از شونصت (!) منشی در رابطه با ددلاین عجیب این دانشگاه (6 ماه قبل از شروع ترم ??? که میشه فبریه اییییینا!!!) به من داد:
    There is no real deadline for applications. Nevertheless, to make sure that the processing of it can take place and students can do their paperwork in their respective consulates, applicants should file their application at least 6 month before the date they intend to enter the program.
    الان هم مفتخر هستند که بسته های پر مدال و زرین ما رو بررسی کنند!
    خوش باشید.
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)