صفحه 3 از 76 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

از memorial بم ایمیل زدن که مدارکتو بررسی کردیم و مناسبی و اینکه دو تا استاد علاقه مندی نشون دادن که supervisior تو بشن. برو وب پیجشون رو بخون و ببین به کدوم بیشتر علاقه داری...
    یان یعنی کار تمومه و قبول شدم ....
    جالبه بدونین که خیلی سریع جواب میده این memorial (من برای علوم محاسبات اقدام کردم)...

حالا من موندم که برم مستر برق در کلگری(که فول فاند بم پذیرش داده) یا رشته محاسبات در همین دانشگاه memorial (که این هم اینجور که به نظر میاد فول فاند میخواد بم پذیرش بده) ؟

به نظرم آب و هوای Newfoundland باید بهتر باشه چون کلگری که خیلی سرده ولی خب رنک calgary خیلی بالاتره....

If you fail to plan,you plan to fail

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

استاده تو مموریال بام قراره مصاحبه گذاشت خودش رفته بود اختلاف ساعت با تهران رو در اورده بود و می خواست من براش شبیه سازی و ... انجام بدم ولی از اونچایی که پذیرش من از کلگری قطعی شد و نامه پذیرشش هم رسید بش ایمیل زدم که:

Thank you for your time and consideration. I appreciate your interest in me, but several days ago I received an offer of admission from the University of Calgary and I regret to inform you that I'm planning to accept their offer.

Junior Member

دانشکده کامپیوتر این دانشگاه یه استاد فوق العاده کاردرست و معروف داره به نام Banzhaf
    http://www.cs.mun.ca/~banzhaf/
    که زمینه تحقیقاتیش الگوریتمهای تکاملی و ... هست

Junior Member

کسی در مورد مقدار فاند دانشگاه Memorial برای PhD و هزینه زندگی در St. John's اطلاعاتی دقیقی داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط shabnam m
    کسی در مورد مقدار فاند دانشگاه Memorial برای PhD و هزینه زندگی در St. John's اطلاعاتی دقیقی داره؟
    شیدم شهر خیلی ارزونیه...یه جا توی همین فروم گفته بود حدود 14،000 یا 16،000 دلار هستش...

Junior Member

سلام

اگه کسی از دوستان اطلاعاتی در مورد هزینه زندگی در St. John's داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    همسرم از دانشگاه Memorial پذیرش داره با فاند16000 $ در سال.
    هزینه مسکن و غذا تو St. John's تقریباً چقدره؟

سلام. من از دانشگاه مموریال برای فوق بیوشیمی پذیرش با فاند 17000 دارم، برای سپتامبر. برای مکگیل هم اقدام کرده بودم و دانشگاه پذیرش کاندیشنال داد( Condition on finding a supervisor)و فرصت داد تا سوپروایزر پیدا کنم ولی متاسفانه جوابی از استادایی که فرستادم نگرفتم و زمانی که برای ترم پاییز باید سوپروایزر پیدا میکردم گذشت. اپلیکیشن مکگیل رو تغییر دادم به ترم زمستون(به پیشنهاد آفیسر خود مکگیل) تا شاید برای این ترم بتونم سوپروایزر پیدا کنم.
    من سال آخر زیست سلولی مولکولی دانشگاه تهرانم و برای اپلای ترم زمستون وضع رزومه ام بهتر میشه (حداقل یه مقاله اضافه میشه) الان گیر افتادم بین اینکه دانشگاه مموریال رو برم یا صبر کنم ببینم برای ترم زمستون توی مکگیل استاد پیدا میکنم یا نه. توی فکر دیفر کردن مموریال بودم ولی هم تضمینی نیست دانشگاه بپذیره هم نمیدونم چه بهانه ای بیارم و هم! فکر میکنم در حق استاده نامردیه چون خیلی پایه بوده تا الان. ولی از یه طرف دیگه چون دانشگاه تهرانیا مرض دانشگاه تاپ رفتن دارن نمیدونم باید چه تصمیمی بگیرم.
    میشه لطفا همفکری کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

مه زاد جان: تا اونجایی که من اطلاع دارم برخی دانشگاه ها سیستمشون اینجوریه که بایستی سوپروایزرت پیدا بشه... با این چیزهایی که گفتی فکر کنم در واقع پذیرفته نشده اید در مک گیل چون مثلا دانشگاه مکمستر هم سیستم مشابهی دارد. به نظر میرسه شما صرفا از ***** اول پذیرش تو مک گیل به سلامتی رد شدی. ;D

به نظر من دانشگاه مموریال رو سفت بچسبید برای همین ترم. البته دعا میکنم سیستم مک گیل با مکمکستری که من اپلای کرده بودم فرق داشته باشه.
    موفق باشی.
    به جای اینکه به من بگید مُخ-Ø بگید مُخ-$.

سوال:
    برای master روش اپلای مثل \PHD؟
    من واسه دکتری اقدام میکنم اما میخوام بدونم واسه مستر روش چطوره؟
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط kbigdelysh
    شیدم شهر خیلی ارزونیه...یه جا توی همین فروم گفته بود حدود 14،000 یا 16،000 دلار هستش...
    همچنین چیزی نیست. کلا 4 استان آتلانتیک که در شرق کانادا هستن دارای مالیات های بالا از 15 تا 22% هستن! و بقیه جاها گرونترن ولی به دلیل پایین بودن هزینه دانشگاهه که فاند کم میده فقط 3800 در سال
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)