صفحه 4 از 76 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

سلام من و دوتا از دوستام می خویم سه نفری واسه این دانشگاه اقدام کنیم شانسی داریم سه تایی تو یه رشته اونجا قبولمون کنن؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

برای چی اپلای میکنید؟course based or thesis based
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

برای Course base
    شرایطه جفتشون چجوریه؟

اگه برای course based اقدام میکنید با توجه به این که رنک خیلی بالایی نداره این دانشگاه ،اگه مینیم ها رو داشته باشید و حتی بالاتر از مینیمم ها باشید شانس این هست که سه تا تون قبول شید،ولی باز هم نمیشه نظر قطعی داد ،هر چیزی امکان داره پیش بیاد.موفق باشید
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

تا اونجايي که فهميدم اين دانشگاه به عنوان دانشگاه خيلي تاپ مطرح نيست ولي جالبه که حداقل نمره زبان را زده 600 براي PBT. اين هم آدرسش:
    http://www.mun.ca/computerscience/graduate/grad_app.php

Member
    رشته و دانشگاه
    M. Eng. Oil and Gas, MUN

نقل قول نوشته اصلی توسط bijanh_2006 نمایش پست ها
    اگه برای course based اقدام میکنید با توجه به این که رنک خیلی بالایی نداره این دانشگاه ،اگه مینیم ها رو داشته باشید و حتی بالاتر از مینیمم ها باشید شانس این هست که سه تا تون قبول شید،ولی باز هم نمیشه نظر قطعی داد ،هر چیزی امکان داره پیش بیاد.موفق باشید
    اینجا من ندیدم کسی از ایرانی ها corse beased باشه
    وقتی به بیشترین نا امیدی رسیدم ,به هدفم هم رسیده بودم
    t

كسي مي دونه ددلاين اين دانشگاه برا ارسال مدارك چه وقته؟ يا تو چه سايتي ميشه پيدا كرد؟
    من هرچي تو سايتش مي گردم چيزي پيدا نمي كنم جز يه اول نوامبر!!!!!!!!!!!!!!!

1 نوامبر بود و تموم شد

نقل قول نوشته اصلی توسط INFO نمایش پست ها
    1 نوامبر بود و تموم شد
    شما مطمئن هستيد اين تاريخ براي پاييز 2010 هستش؟
    آخه يه استادي تو اين دانشگاه تازه هفته پيش به من ايميل زده كه اگه تا حالا اقدام نكردم اقدام كنم!!!!!!

ممنون... مشكلم حل شد ايميل زدم به منشيش گفت اگه استاد قبول كرده بفرست.. البته اسم استاد رو هم بنويس...
    حالا يه سوال از اونايي كه apply كردن:
    تو سايتش نوشته بايد استادايي كه ازشون recomm ميگيري ايميل آكادميك داشته باشن و مستقيما از دانشگاه ارسال بشن. شما براي نامه recomm دقيقا چيكار كرديد؟ كسي مي تونه step by step بگه چجوري apply كرديد؟
    ممنون ميشم اگه جواب بديد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)