صفحه 6 از 76 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

سکرتر دپارتمان بهم ایمیل زده میگه هنوز برات سوپروایزر پیدا نشده یه مدت کوتاهی وایمیستیم اگه استادی پیدا نشد باید فایلتو ببندیم بنظرتون من چیکار کنم؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

سلام

به نظر من خودت تو اين فاصله به استادا ايميل بزن نظرشون رو جلب كن

'وفق باشي.

Advisor عزيز، Memorial چه جور دانشگاهی هست؟ اصلا ارزش اين همه دردسر را دارد؟ چون من همزمان می خواهم برای US و چهار دانشگاه تاپ کانادا apply کنم ولی تو سایت اين دانشگاه رفتم و به نظرم جالب آمد اما مطمئن نيستم خیلی جای تاپی باشد. اين دانشگاه را توصيه می کنيد؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من به یکی از اساتید برق این دانشگاه ایمیل زدم و چون بعد از Nov. بهش ایمیل زده بودم گفت که اگر پذیرش بگیرم بهم Full Fund میده اونجا هم خودش پیگیری کرد که درخواستم رو بررسی کنند و به من خبر داد که از دپارتمان موافقتشون رو فرستادن و تا رسیدن نامه نهایی به دستم مقدمات ویزا رو انجام بدهم. در حال حاضر من هیچ نامه ای از دانشگاه(جز همونی که می فرستن که مدارک رو دریافت کردن) نگرفتم و واقعا نمی دونم که رویش حساب کنم ممنون می شم اگر کسی تجربه ای داره کمک کنه.
    یک سوال دیگه هم داشتم راجع به اسکان (که البته شاید اینجا جایش نبود!!!) می شه کسانی که اقدام کردن واسه اسکان بگن کجا بهتره و از کی درخواست فرستادن که جای خالی هنوز بود چون من هنوز نامه رسمی ندارم می ترسم بی جا و مکان بمونم.

Junior Member

سلام دوستان.
    من سوالی ندارم
    فقط بگم که برای دکترای ریاضی سپتامبر پذیرش گرفتم با فاند کامل. من اول با استادا تماس گرفتم (فکر کنم اوایل مهر بود). دوتا از اونا ساپورتم کردن. البته یکی از اون دوتا خیلی خوب جواب داد از اول و باعث شد این دانشگاه رو به عنوان شانس اولم در نظر بگیرم. اواسط اسفند به همون استاده ایمیل زدم و پرسیدم نتیجه چی شد؟ گفت شرمنده! امسال دانشگاه فاند نمیده اصلا! 1 هفته بعد (و البته بعد از اینکه یه ایمیل دیگه زدم بهش و دوباره محسناتم رو یاداوری کردم از قبیل سابقه تدریس و زبان خوب ...) بهم ایمیل زد که با دانشکده صحبت و جدل کرده و تونسته برام پول جور کنه. حالا نمیدونم بخاطر ایمیل من بود یا اگر نمیزدم هم دنبال کارمو میگرفت. 1 ماه بعدش هم خود استاد بهم خبر داد که پذیرشم قطعی شده و اسکن نامه پذیرش و فاند رو فرستاد. حدود 20 روز بعد هم اصل نامه پذیرش و ... با پست اومد در خونه.
    منم تماسهایی که میگرفتم بیشتر با Andrew Kim بود.
    یکی رو هم میشناسم که واسه DBA (دکترای مدیریت هست فکر کنم) پذیرش گرفته با فول فاند و اصلا با استادی هم تماس نگرفته.
    خلاصه خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد.

شاد و موفق باشید

سلام bumzy
    من خیلی خوشحالم که پذيرش گرفتی و تبريک می گویم. مشتاقم که هر وقت مستقر شدی و تجربه ای راجع به اين دانشگاه کسب کردی نظرت را در خصوص اين دانشگاه برای ما بگویید. ممنون

سلام به همه.
    من امسال از اين دانشگاه در دكتراي مديريت عمليات پذيرش گرفتم با فول فاند، البته چند پذيرش ديگه هم دارم از اروپا و امريكا. با يكي از استادهاي مطرح دانشكده مديريت كه زمينه كاري مشتركي داشتيم چند ايميل رد و بدل كردم. بهم گفت اگه نمرات تافل و جي آر اي مورد نظر دانشگاه رو بياري مشكلي نيست كه من هم بهش بلافاصله اطلاع دادم كه نمراتم خيلي بالاتر از نمرات درخواستي دانشگاه شما هست. خلاصه، بعد از اينكه مداركم رو فرستادم دوباره بهش اصلاع دادم و اونم گفت كه حواسش هست. وسطاي تعطيلات نوروز بود كه ايميلي بهش زدم و ازش در باره نتايج بررسي هاشون پرسيدم كه بهم گفت در جلسه اي كه در دانشكده برگزار كردن، همه اعضاء رو اسم من به توافق رسيدن و احتمالا تا چند روز آينده خبرش رو به من ميدهند. چند روز بعد هم به من ايميل زدند و نامه پذيرش كه اطلاعات فاند هم در اون هست هفته قبل رسيد در خونه. خوشحال ميشم دوستاني كه براي سپتامبر پذيرش گرفتند رو بيشتر بشناسم و علي الخصوص براي موفقيت در گرفتن ويزا با هم همفكري داشته باشيم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Asal Thelper نمایش پست ها
    سلام bumzy
    من خیلی خوشحالم که پذيرش گرفتی و تبريک می گویم. مشتاقم که هر وقت مستقر شدی و تجربه ای راجع به اين دانشگاه کسب کردی نظرت را در خصوص اين دانشگاه برای ما بگویید. ممنون
    ممنون.
    حتما. اگرم سوال خاصی داری میتونی ایمیل بزنی
    ویرایش توسط shahabkh : November 21st, 2010 در ساعت 08:40 AM

Junior Member

سلام دوستان؛
    من برای سپتامبر پذیرش گرفتم ولی هنوز برای اسکان اقدامی نکردم ظاهرا باید واسه اون هم درخواست داد می شه یک نفر که در این زمینه تجربه داره به من کمک کنه لطفا.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanatdoost نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    من برای سپتامبر پذیرش گرفتم ولی هنوز برای اسکان اقدامی نکردم ظاهرا باید واسه اون هم درخواست داد می شه یک نفر که در این زمینه تجربه داره به من کمک کنه لطفا.
    سلام. در خصوص اسکان باید به موضوع زندگی در کانادا برید و یه موضوع مخصوص همین داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)