صفحه 7 از 76 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

سلام به همه دوستان

من هم از اين دانشگاه براي phd پذيرش گرفتم با فاند 12500 ( البته استادم مي گفت اين فاصله تا فول فاند 16000 به علت اينه كه دير اقدام كردم و از سال بعد پرداخت ميشه... ميخواستم بدونم اين مبلغ براي زندگي اونجا كم نيست؟ استادم مي گفت شهريه اين دانشگاه خيلي كمتر از دانشگاههاي ديگه تو كاناداست... به نظر شما منظورش از شهريه چيه؟

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

نقل قول نوشته اصلی توسط sanatdoost نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    من برای سپتامبر پذیرش گرفتم ولی هنوز برای اسکان اقدامی نکردم ظاهرا باید واسه اون هم درخواست داد می شه یک نفر که در این زمینه تجربه داره به من کمک کنه لطفا.
    اين سايت هم اطلاعاتش خوبه
    http://www.mun.ca/isa/new/

Junior Member

سلام دوستان
    راستش من چند وقت پیش به یه استادی (دانشکده کامپیوتر) ایمیل زدم و اون منو به یه دکتر محقق توی دانشگاشون معرفی کرد. اون دکتره هم نسبتا جواب مناسب داد و البته همین اولش از من ایمیل دوتا از استادام رو خواست(واسه ریکام) گفت میخوام مستقیم صحبت کنم!
    من میخوام واسه مستر اپلای کنم و یه چند تا سوال برام پیش اومده!
    اول اینکه طریقه پذیرشون به چه ترتیب هست؟ میشینن میبینن کسی حاضر میشه سوپروایزور من بشه یا نه؟ یعنی اگه از قبل استادراهنما داشته باشم همه چی حله؟ چون این دکتره (با اینکه بنظر میرسه استاد نیست) گفت خوشحال میشه که سوپروایزر بشه (البته به صورت تعارف ایرانی )!
    دوم اینکه برای فاند باید با همین استاده الان صحبت کنم یا اینکه توی فرم اپلای بعد پذیرش خودش وضعیت فاند مشخص میشه؟
    و در آخر اینکه کسایی که تا حالا پذیرش گرفتن(توی دپارتمان مربوطه)، من رشتم کامپیوتر نیست(کارشناسی آمار دارم میگیرم و معدل کلم تا الان 15.6 هست) شانس پذیرش واسه رشته علوم کامپیوتر بیشتره یا علوم محاسبات؟
    راستی من می خوام واسه پاییز 2011 اقدام کنم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

سلام.کسی در مورد دپارتمان پزشکی این دانشگاه چیزی می دونه؟ راحت پذیرش میدن یا نه؟من پزشکی خوندم .می خوام ژنتیک انسانی بخونم.
    من رو کجا بهتر میپذیرن؟ phd یا Msc ؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

من یه نگاهی به سایت این دانشگاه کردم و توش نوشته هر کی یک بار درسی رو بیفته از تحصیل محروم میشه!!!و فقط یک بار اون هم تحت شرایط خاصی(از جمله موافقت رئیس) اجازه تکرار اون درس داده میشه.ضمنا اگه دفاع از پایان نامه مورد قبول نباشه اجازه تکرار تز یا دفاع وجود نداره و مثلا بعد از 5 سال دانشجوی دکتری بودن، باید بدون مدرک دانشگاه رو ترک کنید.
    کسایی که اونجا هستن می تونن بگن که این موارد درسته یا نه؟
    اگه اره ، چه خاکی باید بر سر کرد؟

سلام دوستان این دانشگاه کی جواب می ده ؟ پاییز 2011
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

Junior Member

سلام.
    deadline با فاند اين دانشگاه واقعا تا 1 نوامبر بود و ديگه به كسي فاند نمي دن؟؟؟ يعني اگه تاحالا اقدام نكرديم براي اينجا ديگه بايد بي خيال شد؟

Junior Member piper آواتار ها

اين Memorial خيلي دانشگاه جالبيه..من تجربه ي سال گذشته رو دارم ازش.من واسه يكي از دوستان كه مي خواست ارشد فلسفه بخونه تو ماه May اقدام كردم..مدارك پستي رو هم تا قبل از 30 May پست رسوند دانشگاه..حالا نكته داستان اينجاست:ايشون پذيرش به همراه فول فاند گرفت.در حاليكه در اون تاريخ، فاند كه هيچي كلا ددلاين اپلاي گذشته بود.
    حالا اين كه دپارتمانهاي مختلف چه قدر مختلف رفتار مي كنن رو مطمئن نيستم.

با شرایط زیر چقدر شانس برای پذیرش بدون فاند در مقطع فوق از دانشگاه مموریال کانادا رشته کشتی سازی داریم ؟

لیسانس امیر کبیر 13.5
    فوق شریف 15.76
    امقاله کنفرانس خارجی
    ایلتس 6.5 آکادمیک
    چند تامقاله داخلی
    2سال سابقه کار مرتبط و 3سال هیات علمی دانشگاه دولتی
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

Junior Member

من از این دانشگاه پذیرش بدون فاند گرفتم، به نظرتون الان میشه کاری کرد برای فاند یا اسکولارشیپ یا آر ای یا تی ای؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)