صفحه 8 از 76 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 753

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

سلام می شه در مورد دو سئوال فرم آنلاین راهنمایی کنید:
    a. Please indicate your reasons for wanting to enter the School of Graduate Studies at Memorial University, and make sure to emphasize your research interests and objectives.
    آیا sop کامل را بگذارم یا دقیقا به همین سئوالها جواب بدهم

e. Indicate your sub-specialty area (e.g., Language and Literacy Studies, Canadian Literature, Manufacturing and Robotics, Life-Span Developmental Psychology Include any other relevant information you feel necessary to your application.
    منظور از این سئوال چیه؟

ممنون

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از Memorial University of Newfoundland

کسی online application ، دانشگاه memorial را پر کرده؟
    آیا sop کامل را برای دلایل ادامه تحصیل در این دانشگاه گذاشت؟

Junior Member piper آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sunlady نمایش پست ها
    کسی online application ، دانشگاه memorial را پر کرده؟
    آیا sop کامل را برای دلایل ادامه تحصیل در این دانشگاه گذاشت؟
    والا ما پارسال اين رو پر كرديم و پذيرش فول فاند هم دوستم تونست بگيره.
    تا اونجايي كه يادم مياد ما قبل از پر كردن اين فرم SOP آماده نكرده بوديم. در نتيجه سوالات رو دقيقا همونجوري كه خواسته شده بود جواب داديم. ولي در نهايت جواب هارو كه بگذارين كنار هم، مثل تيكه هاي پازل، SOP اتون رو مي سازه.
    راستي رشته ي متقاضي ارشد فلسفه بود.

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alpacino نمایش پست ها
    ...

1. اول شما باید فارسی تایپ میکردی
    2. برای پذیرش دانشگاه برای هر کشور نوشته چه مدارکی می خواهم
    3. برای زبان که اونجا بخوانی سفارت کانادا در ایران خیلی بد برای این موضوع ویزا می دهد.
    4. باید آنلاین اقدام کنی.
    5. در خود سایت دانشگاه نوشته تا کی فرصت داری.
    ویرایش توسط shahabkh : January 21st, 2011 در ساعت 09:41 PM

Junior Member

1.ببخشید فارسی را پاس نداشتم.
    2.برای اینکه از پذیرشم مطمئن بشم باید به چه مواردی توجه کنم؟
    3.من قصد اپلای برای مموریال رو دارم اگر پذیرش نشم application feeبنده فرت می شه؟
    4.ددلاینش 1 مارس است،برای پاییز سال دیگه می تونم عازم بشم؟
    باتشکر

کسی از هزینه های این دانشگاه خبر داره ؟ چیزی که من تو سایت دیدم خیلی ارزون بودالبته برای بعضی رشته ها یعنی این درسته ؟
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

سلام دوستان ما در سایت وضعیتمون مشخص شده ولی هنوز نامه ای به دستمون نرسیده که جواب مثبت یا منفی
    رسیدن مدارک به سیدنی 2010/3/22 دریافت فایل نامبردوم 28/9/2010, اینپراسس 29/2/2012 ،
    کد 4131 ،امتیاز 73،نمره زبان 6.5 آکادمیک ،مدیکال 28 قوریه 2014 پاسریکوست 1 اگوست 2014
    جدول

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

سلام.کسی در مورد رنک این دانشگاه چیزی میدونه؟ هیچ جا خبری ازش نیس.
    ضمنا اینجا حداقل معدل چند میخواد؟
    تو مقطع مستر چه جوری پذیرش میدن؟ سخت گیرن؟

سلام دوستان من دو روز پیش به یه استاد توی دپارتمان زیست شناسی ایمیل زدم و گفتم که میخوام برای دکترای 2012 درخواست بدم. فردای اون روز استاد جوابم رو داد که از علاقه مندی شما به کارم ممنونم اما فاندی ندارم که به شما بدم. اگه با خرج خودت بیای دانشگاه میتونم درخواست شما رو بررسی کنم. خوب من هم توی سایت استاد دیده بودم که فاندی نداره اما مگه خود دانشگاه فاند نداره؟ من مگه من نمیتونم برای فاند دانشگاه درخواست بدم؟ میشه هر چه سریع تر منو راهنمایی کنید آخه هنوز به استاد جابی ندادم.

ApplyAbroad Senior Veteran
    erfan1985 آواتار ها

سلام دوستان
    برای تائید ترجمه دانشنامه و ریزنمرات جهت ارسال به این دانشگاه، کدوم مهرها لازمه؟ وزارت خارجه یا دادگستری؟ هردو یا هیچ کدام؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)