صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 25

موضوع: اوضاع واقعي كار براي رشته مديريت (تمام گرايش ها)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اوضاع واقعي كار براي رشته مديريت (تمام گرايش ها)

دکترای مدیریت یا دکترای مهندسی؟ مخصوصا در آمریکا

http://www.applyabroad.org/forum/sho...8C%DA%A9%D8%A7

Junior Member

سلام دوستان

بازار کار در رشته مدیریت شهری - مدیریت فرهنگی - مدیریت بین المللی در اروپا چطوری هست ؟
    من فوق لیسانس مدیریت شهری هستم ، میخوام برای دکترا از اروپا پذیرش بگیرم ولی وضعیت بازار کار توی رشته ام رو در اروپا نمیدونم ، یا اینکه چه کشورهایی تو اروپا در رشته من مطرح تر هستند .
    ممنون میشم راهنمایی کنید .

Junior Member

سلام. به نظر شما بهترین گرایشهای رشته مدیریت در دوره دکترا از نظر بازار کار و میزان درآمد در آمریکا و کانادا کدام گرایشها هستند؟( البته بعد از گرایش finance که بر اساس اطلاعات موجود بهترین گرایش از نظر میزان درآمد و بازار کار است). با سپاس از راهنمایی شما...

Junior Member

من امسال کنکور دادم و داخل انتخاب رشته مرددم.بنظرتون بهتره کارشناسی رو مدیریت بخوم واارشد mba و یا کارشناسیرو مهندسی بخونم؟خصوصا علاقه زیادی به تحصیل توی دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس دارمدارم لطفا کمکم کنید حتما.مرسی...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط amir4088 نمایش پست ها
    من امسال کنکور دادم و داخل انتخاب رشته مرددم.بنظرتون بهتره کارشناسی رو مدیریت بخوم واارشد mba و یا کارشناسیرو مهندسی بخونم؟خصوصا علاقه زیادی به تحصیل توی دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس دارمدارم لطفا کمکم کنید حتما.مرسی...
    کارشناسی را مهندسی بخونید و ارشد را نیز هم!
    inactive account

Junior Member

سلام دوستان
    میخواستم بدونم بین mba مالی و زنجیره تامین و مجموعه مدیریت شامل مدیریت کارافرینی ،مدیریت تکنولوژی ،مدیریت صنعتی و مدیریت فناوری اطلاعات کدوم از لحاظ بازارکار و ادامه تحصیل در خارج از ایران بهتره؟ با توجه به اینکه بنده درگیر انتخاب رشته ارشد هستم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره یا زمینه کاری خودش یکی از این گرایش هاست ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنه تا تصمیم درستتری رو برای انتخاب یکی از این گرایشها داشته باشم.
    بازم ممنون

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab888 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    میخواستم بدونم بین mba مالی و زنجیره تامین و مجموعه مدیریت شامل مدیریت کارافرینی ،مدیریت تکنولوژی ،مدیریت صنعتی و مدیریت فناوری اطلاعات کدوم از لحاظ بازارکار و ادامه تحصیل در خارج از ایران بهتره؟ با توجه به اینکه بنده درگیر انتخاب رشته ارشد هستم اگه کسی اطلاعاتی در این زمینه داره یا زمینه کاری خودش یکی از این گرایش هاست ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنه تا تصمیم درستتری رو برای انتخاب یکی از این گرایشها داشته باشم.
    بازم ممنون

گرایش مالی و گرایش استراتژیک از بقیه محبوب تر هستن. کارآفرینی و تکنولوژی و صنعتی که بعید میدونم ! فناوری اطلاعات بدک نیست اگه لیسانس کامپیوتر داشته باشین.
    همه اینها وقتی خارج از ایران ارزش دارن که تو دانشگاه همون کشور MBA گرفته باشین. شما اگه از یه دانشگاه تو اتریش MBA بگیرین ، خیلی بعیده که بتونین راحت تو مثلا انگلستان کار پیدا کنین. تنها استثنا این هست که تو اتریش توی یه موسسه خیلی معروف بین المللی کار کرده باشین که افراد تو انگلستان خوب بشناسن.
    پس MBA گرفتن تو ایران چندان کمکی نمیکنه که تو آمریکا کار بگیرین !
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

Banned
    رشته و دانشگاه
    shiraz uni

سلام
    اگر میشه اقای کاوه و هر کس دیگری اطلاعات مفیدی داره ما را بی نصیب نزاره.
    در مورد رشته فایننس سوال داشتم.
    میشه با حزییات بگین کسانی که مستر فایننس تمام میکنند در کجاها کار میکنند و کلا زیرشاخه job های این رشته کجاست؟
    بعد به نظر شما مستر کافیه واسه کار یا دکترا هم باید خواند؟

Senior Member KavehKaveh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA - University of Toronto

نقل قول نوشته اصلی توسط Rana20868 نمایش پست ها
    سلام
    اگر میشه اقای کاوه و هر کس دیگری اطلاعات مفیدی داره ما را بی نصیب نزاره.
    در مورد رشته فایننس سوال داشتم.
    میشه با حزییات بگین کسانی که مستر فایننس تمام میکنند در کجاها کار میکنند و کلا زیرشاخه job های این رشته کجاست؟
    بعد به نظر شما مستر کافیه واسه کار یا دکترا هم باید خواند؟
    یادمه آقای MAHAN زحمت کشیدن و یه بار تو فروم مطلب بسیار جامعی رو نوشتن ، لطفا اونو پیدا کنین. تو همین تاپیک هاس. خیلی مبحث گسترده ای هست و نمیشه ظرف 5 دقیقه نوشتش. ایشون خیلی وقت گذاشتن و کامل و جامعه نوشتن
    تازه تصمیم گرفتین -کانادا- اپلای کنین؟ دوست دارین ببینین رشته شما در کدوم دانشگاه های -کانادا- ارائه میشه؟
    1. این پست برای شروع
    2. این سایت برای جستجو بین تمام دانشگاه ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahtab888 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بازم ممنون
    تو امریکای شمالی اول فایننسه بعدش مارکتینگ بعدش مدیریت با شاخه هاش
    ولی بسیار بسیار بعیده کسی در حوزه بیزینس بتونه با مدرک ایران کار بکنه مگراینکه غولی باشه از لحاظ مهارت و سطح سواد کارش
    بهتره مدیریت یا ام بی ای بخونین هر رشته ای دوس دارین و بعد بیاین دکترا. لزومی نداره همون رشته دکترا بیاین من میشناسم خیلی ک مثلا از اچ ار رفته مارکتینگ یا مدیریت ب فایننس

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)