صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 20

موضوع: انواع پذیرش گرفتن ها

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

پیش فرض انواع پذیرش گرفتن ها

سلام. توی سایت دانشگاهی واسه مینیمم نمرات تافل این طوری نوشته:

REQUIREMENTS FOR FULL ADMISSION WITH NO PROVISION = 100
    REQUIREMENTS FOR PROVISIONAL ADMISSION = 84-99

میشه یه نفر فرق FOR FULL ADMISSION WITH NO PROVISION و PROVISIONAL ADMISSION را به من بگه تا از جهالت در بیام. سوال دومم اینه که چرا برای دومی یه بازه مشخص کرده؟ مگه مینیمم نباید یه نمره باشه (نه یه بازه)؟

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : انواع پذیرش گرفتن ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. توی سایت دانشگاهی واسه مینیمم نمرات تافل این طوری نوشته:

REQUIREMENTS FOR FULL ADMISSION WITH NO PROVISION = 100
    REQUIREMENTS FOR PROVISIONAL ADMISSION = 84-99

میشه یه نفر فرق FOR FULL ADMISSION WITH NO PROVISION و PROVISIONAL ADMISSION را به من بگه تا از جهالت در بیام. سوال دومم اینه که چرا برای دومی یه بازه مشخص کرده؟ مگه مینیمم نباید یه نمره باشه (نه یه بازه)؟
    اولی پذیرش بدون قید و شرط است و دومی پذیرش مشروط به زبان. معنی اش اینست که در این دانشگاه برای پذیرش شما باید تافل 100 بیاورید و اگر نمره تافل تون بین 84 تا 99 باشد به شما پذیرش مشروط به زبان میدهند یعنی پس از شروع دوره باید کلاسهای زبان را هم بگذرانید و ظرف یک ترم نمره تان را به 100 برسانید. اگر تافل شما زیر 84 باشد کلا ریجکت میشوید.

Member tesoke آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer & Information Sciences at the University of Delaware

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    اولی پذیرش بدون قید و شرط است و دومی پذیرش مشروط به زبان. معنی اش اینست که در این دانشگاه برای پذیرش شما باید تافل 100 بیاورید و اگر نمره تافل تون بین 84 تا 99 باشد به شما پذیرش مشروط به زبان میدهند یعنی پس از شروع دوره باید کلاسهای زبان را هم بگذرانید و ظرف یک ترم نمره تان را به 100 برسانید. اگر تافل شما زیر 84 باشد کلا ریجکت میشوید.
    این خیلی برای من خوب میشه به دلیل این که من عمرا تافلم به 100 برسه. اما خب هزینه ی این کلاسها را من خودم باید بدم؟ در ضمن اگر تو فاصله ی پذیرش و رفتن به آمریکا این نمره ی 100 را اکی کنم که لابد دیگه لازم نیست کلاس برم دیگه، درسته؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    PSYc-NSR University of Columbia

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    این خیلی برای من خوب میشه به دلیل این که من عمرا تافلم به 100 برسه. اما خب هزینه ی این کلاسها را من خودم باید بدم؟ در ضمن اگر تو فاصله ی پذیرش و رفتن به آمریکا این نمره ی 100 را اکی کنم که لابد دیگه لازم نیست کلاس برم دیگه، درسته؟
    سلام.بله هزينه كلاس هاي زبان بر عهده دانشجو مي باشد و در اين خصوص دانشگاه مسئوليت و وظيفه اي ندارد.نهايت لطف دانشگاه را مي توان اعمال درصدي به عنوان تخفيف در نظر بگيرند(من كه جايي نديدم دارم خوشبينانه نگاه ميكنم).در هر صورتي كه شما بتونيد آن نمره مد نظر رو كسب نماييد نيازي به حضور در كلاس هاي زبان نيست.
    از پاسخ به سوالات عمومی در بخش پیغام خصوصی معدوزم

Junior Member

دوستان من یک سوال در مورد پذیرش بصورت انتقالی یا exchange دارم. در این حالت شانس پذیرش چقدره در مقایسه با حالت معمولی چقدره؟ مثلا دوره مستر رو یک ترم در یک دانشگاه باشیم و 3 ترم بعدش رو در دانشگاه دیگه ای بصورت exchange پذیرش بگیریم

Junior Member

سلام دوستان
    می خواستم ببینم برای تحصیل تو ایتالیا در مقطع دکترا باید زبان ایتالیایی دونست یا نه؟
    در ضمن شرایط دیگش برا کسیکه رزومه خیلی خوب داشته باشه چطوره؟

سلام، ببخشید واسه apply مستر انتخاب research base و course base بودن دوره کجا ذکر شده؟ یا باید خودمون انتخاب کنیم؟! من کمی گیج شدم...

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    هرچند بستگی به دانشگاه و رشته داره
    اما معمولا در رشته های مهندسی و علوم پایه، هیچ نیازی به دونستن زبان ایتالیایی نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط anlge0207 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می خواستم ببینم برای تحصیل تو ایتالیا در مقطع دکترا باید زبان ایتالیایی دونست یا نه؟
    در ضمن شرایط دیگش برا کسیکه رزومه خیلی خوب داشته باشه چطوره؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    ای کاش کشوری رو که مورد نظرتون هست رو ذکر می کردین.
    این سوال معمولا به نظام آموزشی و دانشگاهی اون کشور برکی گرده، اما در حالت کلی باید فرض رو بر این گذاشت که کارشناسی ارشدها Course-Base هستن.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza204 نمایش پست ها
    سلام، ببخشید واسه apply مستر انتخاب research base و course base بودن دوره کجا ذکر شده؟ یا باید خودمون انتخاب کنیم؟! من کمی گیج شدم...

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    سلام
    ای کاش کشوری رو که مورد نظرتون هست رو ذکر می کردین.
    این سوال معمولا به نظام آموزشی و دانشگاهی اون کشور برکی گرده، اما در حالت کلی باید فرض رو بر این گذاشت که کارشناسی ارشدها Course-Base هستن.
    کشور مورد نظرم اول آمریکا و بعد کانادا است، رشته مهندسی شیمی، ممنون از پاسختون

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)