صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: انواع پذیرش گرفتن ها

Junior Member

Talking پاسخ : انواع پذیرش گرفتن ها

سلام.ببخشید که مزاحم میشم من 2 تا سوال خیلی مهم دارم.خواهش می کنم بهم نخندین و به من کمک کنین.من سوم دبیرستانم رشته ریاضی فرازنگان درس می خونم.هنوز نه دیپلم گرفتم نه تافل نه هیچی.الته با اینکه رشته ریاضی هستم می خوام با دیپلم ریاضی کنکور تجربی بدم.و زبانم رو هم تموم کردم.من می خوام بدونم کلا بورسیه شدن تو یه دانشگاه خوب یه کشور خوب باید چی کار کنم؟رتبه ی کنکورم مهمه یا معدل دیپلمم؟؟باید چی کار کنم که مثلا دانشگاه های خوب امریکا یا ایتالیا یا.. بورسیه م کنن؟
    یه سوال دیگه شما می دونین شرایط پذیرش در دانشگاه SNU در سئول (کره جنوبی) چیه؟
    ***من می خوام تمام تلاشمو برای رشته ی پزشکی بکنم.
    ممنون.

Senior Member zahraaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : انواع پذیرش گرفتن ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahta97 نمایش پست ها
    سلام.ببخشید که مزاحم میشم من 2 تا سوال خیلی مهم دارم.خواهش می کنم بهم نخندین و به من کمک کنین.من سوم دبیرستانم رشته ریاضی فرازنگان درس می خونم.هنوز نه دیپلم گرفتم نه تافل نه هیچی.الته با اینکه رشته ریاضی هستم می خوام با دیپلم ریاضی کنکور تجربی بدم.و زبانم رو هم تموم کردم.من می خوام بدونم کلا بورسیه شدن تو یه دانشگاه خوب یه کشور خوب باید چی کار کنم؟رتبه ی کنکورم مهمه یا معدل دیپلمم؟؟باید چی کار کنم که مثلا دانشگاه های خوب امریکا یا ایتالیا یا.. بورسیه م کنن؟
    ممنون.
    It is very respectful to consider application process that early here we want to help each other but the problem is when we are talking about far future any projection becomes very uncertain
    This is the reason that no body answers your question
    كشف حقيقت به هردوي ما محتاج است:يكي آن را بيان كند و ديگري آن را بفهمد(جبران خليل جبران)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    باستان شناسی دانشگاه مارلیک نوشهر

سلام دوستان
    اينكه كه گفتين در ايتاليا تو بعضي رشته ها احتياجي به دونستن زبان ايتاليايي نيست! ميخواستم بدونم باستان شناسي هم شامل اين رشته ها ميشه؟ يعني تحصيل در رشته باستان شناسي تو ايتاليا به زبان انگليسي ممكنه؟

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tesoke نمایش پست ها
    سلام. توی سایت دانشگاهی واسه مینیمم نمرات تافل این طوری نوشته:

REQUIREMENTS FOR FULL ADMISSION WITH NO PROVISION = 100
    REQUIREMENTS FOR PROVISIONAL ADMISSION = 84-99

میشه یه نفر فرق FOR FULL ADMISSION WITH NO PROVISION و PROVISIONAL ADMISSION را به من بگه تا از جهالت در بیام. سوال دومم اینه که چرا برای دومی یه بازه مشخص کرده؟ مگه مینیمم نباید یه نمره باشه (نه یه بازه)؟
    سلام
    به نوعی سوال من هم به زبان و پذیرش ربط دارد...الان تو این دانشگاه باید مثلا هم باید 2 تا مدرک زبان داشته باشیم؟؟؟!!؟!؟
    http://www.international.swinburne.e...ments/english/
    ببینید:
    Entry requirements

English language requirements

Swinburne requires that you hold a certain level of English language proficiency to study our courses.
    English language skills are usually measured by the International English Language Test Score (IELTS) or the Test of English as a Foreign Language (TOEFL) score. Minimum requirements vary depending on the course being applied for.

Under certain circumstances students may not require an IELTS or TOEFL score.
    View requirements for:

Junior Member

دوستان یه سوال!
    من ایرانم و میخوام واسه مستر بصورت نیمه وقت برای کانادا اقدام کنم تا در کنارش کار کنم. ایا به دانشجویان بین المللی نیمه وقت پذیرش میدن و اگر بدن آیا ویزا میدن؟

مرسی

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط aminlotfi نمایش پست ها
    دوستان یه سوال!
    من ایرانم و میخوام واسه مستر بصورت نیمه وقت برای کانادا اقدام کنم تا در کنارش کار کنم. ایا به دانشجویان بین المللی نیمه وقت پذیرش میدن و اگر بدن آیا ویزا میدن؟

مرسی
    دانشجوی بین المللی باید تمام وقت باشه. بعنوان دانشجوی تمام وقت هم میتونید بیست ساعت در هفته خارج از دانشگاه کار کنید.

Junior Member

در کنار این ها, پذیرش کاندیشنال بدون مدرک زبان هم باید به اینها اضافه کرد واسه فوق لیسانس.

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahta97 نمایش پست ها
    ممنون.
    درود
    پست برای سال 2014 هست ولی برای بقیه دوستان ...
    اول اینکه کدوم آدم عاقلی وقتی تجربی میخونه میره کره... کره برای کامپیوتر و اینا مناسبه
    دوم اینکه عزیزان رتبه کنکور ایران برای هیچ کشوری مهم نیست! معیار و ملاک رزومه شماست که رزومه شامل مقالات و شاید رتبه های بین المللی بشه نه رتبه کنکور در ایران!)
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Junior Member

سلام
    میخواستم بدونم گرفتن فاند برای RA راحتتر از PhD هست؟ و اساتید اصولا تمایلی دارن به پذیرش برا RA؟

سلام وقت بخير
    كسي ميدونه واسه رشته تاريخ تمدن ، توي امريكا و كانادا كدوم دانشگاه ها براي مقطع ارشد دانشجو ميگيرن؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)