صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 98

موضوع: هم خانه ای شدن با غیر ایرانی، چه چیزهایی را باید مدنظر قرارداد؟

Junior Member

پیش فرض هم خانه ای شدن با غیر ایرانی، چه چیزهایی را باید مدنظر قرارداد؟

سلام دوستان.

من هنوز نتونستم هم خونه ای ایرانی پیدا کنم و به احتمال زیاد باید برم سراغ غیر ایرانیها. این موضوع خیلی فکر منو مشغول کرده نمیدونم چه معیارهایی را باید در نظر بگیرم ، چه جوری میتونم بهشون اعتماد کنم؟

اونجایی که من میرم چینی ها و هندی ها زیادن، کدومشون برای همخونه ای شدن مناسبن؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : هم خانه ای شدن با غیر ایرانی، چه چیزهایی را باید مدنظر قرارداد؟

به نظرم چینی ها بهتر هستند چون هم گله ای زندگی میکنند و هم اینکه انسان های منضبط تری هستند و به قوانین تا حدودی احترا ممیزارند،البته همشون اینطوری نیستند.کلا بهتر از هندی ها هستند ولی یکم غذاهاشون عجیبه،ممکنه یه روز واست سوپ با گوشت گربه درست کنند!

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008
    سلام دوستان.

من هنوز نتونستم هم خونه ای ایرانی پیدا کنم و به احتمال زیاد باید برم سراغ غیر ایرانیها. این موضوع خیلی فکر منو مشغول کرده نمیدونم چه معیارهایی را باید در نظر بگیرم ، چه جوری میتونم بهشون اعتماد کنم؟
    من تجربه خودمو می گم حدوداً 2 ماه آلمان بودم در یک خانه با چند تا هندی هم اتاق بودم، اصلاً قابل اعتماد نیستند متأسفانه ! بعضا خطرناک هستند (رفتارهای خطرناک) - (اهل دزدی هم متأسفانه بله!!!!) به شدت در نظافت عقب مانده هستند...یه عادت بدشون اینه که به فرض اگه یه روز برای خونه برید خرید کنید و مواد غذایی رو توی یخچال بذارید نصفه روزه یخچال رو خالی می کنند!!! و روی مبارک خودشون نمی آورند... آشپزخونه رو به شدت کثیف می کنند که دیگه نمی تونید برید توش ( نظافت آشپزخونه خیلی مهمه) ... ولی با این همه بین بعضی هاشون بچه های خوبی پیدا میشه ....

چینی ها و کره ای ها آدم هایی هستند تو لاک خودشون! سرشون به کار خودشون گرمه! اگه براشون بال بال هم بزنی عین خیالشون نیست میگن الآن فلان کار رو داريم و باید اونو انجام بديم، منظمتر و مرتبتر از هندی ها ، کلا بی عاطفه و بی احساس! اما امان از وقتی که رو اون دنده شون بیفتن ، ول نمی کنن آدم رو! کلا "مودی" هستند.
    از این غذاهای عجیب غریب هم براتون درست می کنند که باید بخورید! بعدم این که در زمینه بعضی مسائل خیلی فرز و سریع عمل می کنند می تونن الگوی خوبی برای آدم باشند..
    گزینه بهتری نسبت به هندی ها و پاکستانی ها هستند.

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط irufo
    به نظرم چینی ها بهتر هستند چون هم گله ای زندگی میکنند.
    درود
    این چه طرز صحبت کردن در مورد یه ملت هستش؟
    در صورت تکرار با منع کاربری مواجه خواهید شد.
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Senior Member maryamf آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali3726
    چینی ها و کره ای ها آدم هایی هستند تو لاک خودشون! سرشون به کار خودشون گرمه! اگه براشون بال بال هم بزنی عین خیالشون نیست میگن الآن فلان کار رو دارم و باید اونو انجام بددم، کلا بی عاطفه و بی احساس! در زمینه بعضی مسائل خیلی فرز و سریع عمل می کنند می تونن الگوی خوبی برای آدم باشند..
    گزینه بهتری نسبت به هندی ها و پاکستانی ها هستند.
    ..

exactly..

i don't know about non-european people but if you found european people most of them are more clean!! than others.. some time ago, I went to the kitchen of a guy from Yeman. I could not breath there!! It was full of different spices' smells ; it should be like this about indians

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط مریم جوان
    ..

exactly..

i don't know about non-european people but if you found european people most of them are more clean!! than others.. some time ago, I went to the kitchen of a guy from Yeman. I could not breath there!! It was full of different spices' smells ; it should be like this about indians
    در مورد اروپایی ها موافقم. آدمای تمیزی هستن . البته اروپای شرقی رو نمیدونم ولی غربیا که اینطور هستن.
    در مورد چینیها نمیدونم ولی در مورد هندی ها شخصا ترجیح میدم باهاشون همخونه نباشم . مخصوصا غذاهایی که درست میکنن مزش به کنار حتی رایحه (!) غذاهاشون هم خوشایند نیست
    لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidR
    در مورد اروپایی ها موافقم. آدمای تمیزی هستن . البته اروپای شرقی رو نمیدونم ولی غربیا که اینطور هستن.
    یه نکته رو من در مورد اروپائی ها بگم چون باهاشون برخورد داشتم....
    اروپائی ها (خصوصا مرکز اروپائی ها مثل آلمانی ها و فرانسویا...) آدم های خیلی خیلی تمیز و منظم و از نظر قانونی خیلی خشک هستند...یعنی پایبند به قانون هاشون بار اومدند و اگر مثلا قرار
    باشه تو خونه به یه سری قوانین پایبند باشید ، باید حتما سعی کنید که رعایت کنید چون اونا خودشون خیلی رعایت می کنند و از شما هم عین اونو انتظار دارند
    ولی در مورد مسائل بهداشتی در بعضی موارد برعکس فکر می کنند و با ما جور در نمیان ( خصوصا سرویس های بهداشتی ، ببخشید که اینجا قابل ذکر نیست) ...

اما جنوب اروپائی ها مثلا ایتالیائی ها و ترک ها و البته روسها خیلی راحتتر با اخلاق ما ایرانی ها مچ میشند (یعنی مناسبترند) و از نظر نظم و انضباط تقریبا در سطح خودمون هستند...

Junior Member

آمریکایی ها چطورن؟
    از نظر رفت و آمد چه جورین؟ شنیدم خیلی پارتی می گیرن و شبا معمولا مهمون می آرن.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nbm
    آمریکایی ها چطورن؟
    از نظر رفت و آمد چه جورین؟ شنیدم خیلی پارتی می گیرن و شبا معمولا مهمون می آرن.
    این چیزها فقط مخصوص آمریکائی ها نیست، اروپائی ها هم از این اخلاق ها دارند ...ولی فکر کنم باید باهاش ساخت!
    من خیلی از آمریکاییها شناخت ندارم ولی فکر کنم ویژگی خویش اینه که برای زبان و برقراری ارتباط بهتر بسیار مؤثر هستند.

ApplyAbroad Veteran
    vahidR آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali3726
    ولی در مورد مسائل بهداشتی در بعضی موارد برعکس فکر می کنند و با ما جور در نمیان ( خصوصا سرویس های بهداشتی ، ببخشید که اینجا قابل ذکر نیست) ...

اما جنوب اروپائی ها مثلا ایتالیائی ها و ترک ها و البته روسها خیلی راحتتر با اخلاق ما ایرانی ها مچ میشند (یعنی مناسبترند) و از نظر نظم و انضباط تقریبا در سطح خودمون هستند...
    من تجربه برخورد با ملیت نروژی و انگلیسی رو دارم ( ویه هندی متاسفانه!).
    در اون مورد که گفتید تو اون چند ماه که با هاشون بودم راستش مشکلی ازشون ندیدم که معذب بخوام بشم. البته جو مهندسی بود نه دانشجویی .

لطفا از فرستادن پیام خصوصی خودداری کنید. اطلاعات من بهیجوجه بروز نیست و متاسفانه فرصت سر زدن به فروم رو هم ندارم .
    ممنون

صفحه 1 از 10 12345678910 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)