صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 98

موضوع: هم خانه ای شدن با غیر ایرانی، چه چیزهایی را باید مدنظر قرارداد؟

Senior Member saheb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : هم خانه ای شدن با غیر ایرانی، چه چیزهایی را باید مدنظر قرارداد؟

حتي براي هم خونه شدن با ايراني هم بايد اين چيزا را ند نظر قرار داد مثلاا كسي كه من مي خواستم باهاش هم خونه شم يه ايراني بود كه از قبل قضيه دوست پسرش را مظرح كرد پس اينطوري نيست مهين جون كه فقط امرييكايي بخواهد دوست دختر يا پسرش را مدام بياره خونه و بره رو " nerve " آدم
    HAPPINESS

Junior Member

To Mahin :

مرسی از راهنماییتون. شما هم خونه ای را چجوری پیدا کردین؟ قبل از رفتن به دانشگه یا وقتی که اونجا بودین؟

آیا معمول هست که توافق کنیم دوست پسر خونه نیارن؟ بطور کلی سر این چیزا برخوردشون چه جوریه؟ راحت کنار میان یا براشون یه درخواست عجیبه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008
    آیا معمول هست که توافق کنیم دوست پسر خونه نیارن؟ بطور کلی سر این چیزا برخوردشون چه جوریه؟ راحت کنار میان یا براشون یه درخواست عجیبه؟
    بستگی به هم خونه ای شما داره. اگر آمریکایی باشه چندان براشون نرمال به نظر نمیاد البته باز هم صد درد نیست
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

واقعا جای تاسف داره که ادم این جور قضاوت ها رو از قشر به اصطلاح تحصیل کرده میشنوه!

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar2008

قبل از اینکه قرارداد ببندید این چیزا رو مطرح کنید و بعد از توافق توی قراردادتون بیاریدش. عجیب بودن یا عجیب نبودن عقاید شما فقط و فقط به خودتون مربوطه.

Senior Member

شما بايد جاهاي مختلف تو دانشگاه مثل ايستگاه اتوبوس ها Ad بزنيد. سايت Craigslist.com هم Ad بزنيد حتما هم خونه مناسب پيدا مي كنيد. در مورد دوست پسر هم حتما بپرسيد اولش. كاملا معمول هست. من چند نفر كه اومدن خونه ام رو ببينن از كشورهاي مختلف اولين چيزي كه پرسيدن همين بود. البته هيچ كدوم آمريكايي نبودن.

Junior Member

اگه هم خونه ای دانشجو نباشه چی؟ ولی professional باشه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nbm
    اگه هم خونه ای دانشجو نباشه چی؟ ولی professional باشه؟
    ممكنه يه مشكلي داشته باشه و اون اينه كه كسي كه دانشجو نباشه و درس نداشته باشه بعد از اينكه از سر كار بر ميگرده خونه ديگه وقتش آزاده و مثلا مهموني زياد بگيره يا فان هايي داشته باشه كه براي درس خوندن شما يه كمي مزاحمت ايجاد كنه.

و اما يه سفارش به پسر های forum.
    هيچوقت با دختر هم خونه ای نشين که از سرو صدا آدم رو کلافه ميکنن.منظورم دخترای ايرانی نيست.اين دخترايه اروپايی نه که درس براشون
    مهم نيست،که واسه پسر هاشون هم مهم نيست.بيشتر اهله رفت و امدن.هميشه دنباله آدمايی تو تيپه خودتون باشيد.حالا اينو گفتم چون ما
    پسر ها يکم تو دلمون خوشمون مياد که يه دختر هم باشه.ولی خدا شاهد روزه دوّم از بس که دوسته پسر و دختر دنباله خودشون ميآرن ديگه بايد قيد درس رو زد.
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrouz
    و اما يه سفارش به پسر های forum.
    هيچوقت با دختر هم خونه ای نشين که از سرو صدا آدم رو کلافه ميکنن.منظورم دخترای ايرانی نيست.اين دخترايه اروپايی نه که درس براشون
    مهم نيست،که واسه پسر هاشون هم مهم نيست.بيشتر اهله رفت و امدن.هميشه دنباله آدمايی تو تيپه خودتون باشيد.حالا اينو گفتم چون ما
    پسر ها يکم تو دلمون خوشمون مياد که يه دختر هم باشه.ولی خدا شاهد روزه دوّم از بس که دوسته پسر و دختر دنباله خودشون ميآرن ديگه بايد قيد درس رو زد.
    خب اگه دخترای اروپایی پر سر و صدا هستن برای هم خونه ای دختر هم خوب نیستن

Senior Member

راستش من نمی دونم شما چطور با این قاطعیت راجع به مردم کشورهای مختلف نظر می دید، نظر دادن به این طریق راجع به مردم دنیا مثل اینه که توی ایران بخوای بگی فلان شهری ها این طوری هستن، فلان شهری ها اون طوری هستن. خودتون هم می دونید این موضوع کلیت نداره، تمام مثالهایی که در مورد هندی ها و چینی ها و ... اینجا زده شده به راحتی می تونید نقضش رو ببینید.
    مثلاً میگید چینی ها تمیزن ولی هندی ها نه، در صورتی که من تا حالا با هندی که بوی بدی بده برخورد نکردم، اما شده با چینی صحبت کنم و از بویی که می ده نتونم کنارش بایستم (همه چینی ها نه ولی بعضی هاشون این طوری بودن)،
    یا اینکه بعضی از کانادایی ها بوی بشدت بدی میدن، مثل بوی طویله (واقعاً می گم) طوری که یه بار توی اتوبوس مجبور شدم جام رو عوض کنم، اما خوب مسلماً همه این طوری نیستن،
    یا اینکه بعضی از ایرانی ها به شدت فضول هستن، کافیه یه بار تو رو در حال حرف زدن با کسی ببینن، فردا همه جمع ایرانی های دانشگاه از موضوع اطلاع دارن!!!
    به نظر من بهتره دنبال آدمی بگردید که بتونید در حد یه هم خونه ای باهاش اشتراک داشته باشید، ملیتش زیاد مهم نیست.
    Never, never, never, never give up.<br />Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)