صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 171

موضوع: مهندسی نفت، شیمی، پلیمر، مواد، نانو و ...

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت، شیمی، پلیمر، مواد، نانو و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط Shervanmyi نمایش پست ها
    مرسی .در مورد رشته مهندسی شیمی خبر دارین که بهتره چه گرایشی برا ارشد انتخاب کنم که بازار کارش بعد از فارغ التحصیلی خوب باشه؟ ویا کدوم دانشگاه ها؟
    مرسی از وقتی که میذارین دوست عزیز
    اینجا مهندسی شیمی مثل ایران نیست که ارشد خیلی گرایش داشته باشه مثلا جداسازی یا فرآیند یا ... دانشگاه ماگدبورگ مثلا مهندسی شیمی و انرژی داره که به انگیسی هست و شرط معدل هم داره. کسی نمیتونه به شما بگه چی بهتره یا بازار کار چی بهتره ! یه مورد دیگه هم اینکه کدوم دانشگاه بهتره رو هم بهتره فراموش کنید آلمان واقعا همه دانشگاه هاش خوبن ... پس بگردین ببینین خودتون چی بیشتر دوست دارید و کجا موفق ترید . لینک اون رشته ای که گفتم تو دانشگاه ماگدبورگ رو میذارم اینجا :
    https://www.uni-magdeburg.de/en/Stud...gineering.html

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fnsn نمایش پست ها
    اینجا مهندسی شیمی مثل ایران نیست که ارشد خیلی گرایش داشته باشه مثلا جداسازی یا فرآیند یا ... دانشگاه ماگدبورگ مثلا مهندسی شیمی و انرژی داره که به انگیسی هست و شرط معدل هم داره. کسی نمیتونه به شما بگه چی بهتره یا بازار کار چی بهتره ! یه مورد دیگه هم اینکه کدوم دانشگاه بهتره رو هم بهتره فراموش کنید آلمان واقعا همه دانشگاه هاش خوبن ... پس بگردین ببینین خودتون چی بیشتر دوست دارید و کجا موفق ترید . لینک اون رشته ای که گفتم تو دانشگاه ماگدبورگ رو میذارم اینجا :
    https://www.uni-magdeburg.de/en/Stud...gineering.html
    مرسی. البته من میخوام به زبان آلمانی تحصیل کنم و معدلم 14.26 هستش.خیلی مهمه که خرج و مخارجم پایین باشه و در حین تحصیل بتونم کار کنم.چجور کارهایی هست که بشه در دوران دانشجویی انجام داد؟ و آیا میشه باهاش هزینه ها رو تامین کرد؟ شهرهایی که ارزون تر هستن کدومند ؟ ممنون

سلام دوستان
    من میخوام رشته مواد در یکی از دانشگاه های آلمان در مقطع ارشد بخونم با توجه به این که گپ تحصیلی 10 ساله دارم البته سابقه کار مرتبط هم دارم کدوم یکی از دانشگاهها را پیشنهاد میکنید که بتونم راحتتر پذیرش بگیرم؟ آیا دانشگاهها پذیرش مشروط بابت مدرک زبان آلمانی میدهند؟

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidmarandi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام رشته مواد در یکی از دانشگاه های آلمان در مقطع ارشد بخونم با توجه به این که گپ تحصیلی 10 ساله دارم البته سابقه کار مرتبط هم دارم کدوم یکی از دانشگاهها را پیشنهاد میکنید که بتونم راحتتر پذیرش بگیرم؟ آیا دانشگاهها پذیرش مشروط بابت مدرک زبان آلمانی میدهند؟
    Tu chemnitz , tu dresden , tu clausthal , magdeburg , halle , jena
    تقریبا هر دانشگاهی یک رشته مربوط به مواد داره ! حالا میتونه مهندسی مواد یا نانوتکنولوژی یا نانومواد یا ... باشه. خودتون باید بگردید و رشته ای که بیشتر دوست دارید رو انتخاب کنید. بعضی دانشگاه ها پذیرش مشروط میدن به شرطی که شما مدرک b2 المانی داشته باشید و بیاید شش ماه المان زبان بخونید و امتحان dsh بدهید. برای ارشد فکر نمیکنم سابقه کار اصلا مهم باشه. مدرکی برای کار ازتون بخوان. گپ تحصیلی هم باز فکر نمیکنم برای دانشگاه مهم باشه ممکنه تو سفارت برای ویزا گرفتن براتون مشکل پیش بیاد که اونجا اون ۱۰ سال سابقه کار مرتبط کمکتون میکنه. موفق باشید

Tu chemnitz , tu dresden , tu clausthal , magdeburg , halle , jena
    تقریبا هر دانشگاهی یک رشته مربوط به مواد داره ! حالا میتونه مهندسی مواد یا نانوتکنولوژی یا نانومواد یا ... باشه. خودتون باید بگردید و رشته ای که بیشتر دوست دارید رو انتخاب کنید. بعضی دانشگاه ها پذیرش مشروط میدن به شرطی که شما مدرک b2 المانی داشته باشید و بیاید شش ماه المان زبان بخونید و امتحان dsh بدهید. برای ارشد فکر نمیکنم سابقه کار اصلا مهم باشه. مدرکی برای کار ازتون بخوان. گپ تحصیلی هم باز فکر نمیکنم برای دانشگاه مهم باشه ممکنه تو سفارت برای ویزا گرفتن براتون مشکل پیش بیاد که اونجا اون ۱۰ سال سابقه کار مرتبط کمکتون میکنه. موفق باشید
    متشکرم بابت راهنماییتون
    فقط من در سایت دانشگاه گوتینگن دیدم که نوشته در زمان اپلای مدرک زبان A1 مورد نیاز هست و در زمان ثبت نام خودشون امتحان DSH برگزار میکنن که باید اون موقع بتونیم امتحان را پاس کنیم فقط شک دارم به این موضوع شما اطلاعی دارید؟

ApplyAbroad Veteran
    Fnsn آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materialwissenschaften

نقل قول نوشته اصلی توسط saeidmarandi نمایش پست ها
    متشکرم بابت راهنماییتون
    فقط من در سایت دانشگاه گوتینگن دیدم که نوشته در زمان اپلای مدرک زبان A1 مورد نیاز هست و در زمان ثبت نام خودشون امتحان DSH برگزار میکنن که باید اون موقع بتونیم امتحان را پاس کنیم فقط شک دارم به این موضوع شما اطلاعی دارید؟
    اگه تو سایت نوشته شک نداشته باشید من کلی گفتم اطلاعات کامل و‌ درست فقط تو سایت دانشگاه هست. اگه با روندش بیشتر میخوایید اشنا بشید به کسی که مسئوله تو همون دانشگاه ایمیل بزنید براتون توضیح میدن

اگه تو سایت نوشته شک نداشته باشید من کلی گفتم اطلاعات کامل و‌ درست فقط تو سایت دانشگاه هست. اگه با روندش بیشتر میخوایید اشنا بشید به کسی که مسئوله تو همون دانشگاه ایمیل بزنید براتون توضیح میدن
    ممنون شما اطلاعی دارید از میزان جذب فارغ التحصیلان مواد در آلمان البته بطور کلی میخوام بدونم ؟ شنیدم در رشته مکانیک گرایشی به اسم مواد هم هست که شاید بازار کارش بهتر باشه؟

Junior Member

سلام دوستان
    من میخوام برای بیوتکنولوژی یا مهندسی شیمی (البته اولویتم با بیوتکنولوژی هست) آلمان اقدام کنم لیستی آماده کردم میخواستم از این لیست چند تا دانشگاه رو که راحت تر پذیرش میدن رو برای اپلای انتخاب کنم

Junior Member

Berlin, Beuth Hochschule für Technik Biotechnology and Process engineering
    Cottbus, BTU Cottbus-Senftenberg Biotechnology
    Flensburg, Hochschule Flensburg Biotechnology and Process Engineering
    Leipzig, University of Leipzig Chemistry and Biotechnology

Junior Member

Bremerhaven, Hochschule Bremerhaven Process Engineering and Energy Technology
    Hannover, Hochschule Hannover Process Engineering and Production
    Krefeld, Hochschule Niederrhein Process engineering, chemical engineering and biotechnology
    Lemgo, Hochschule Ostwestfalen-Lippe Life Science Technologies
    Birkenfeld, Umwelt Campus Bio- and Process-Engineering
    Ulm, Universität Ulm Chemical Engineering

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)