صفحه 2 از 18 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 171

موضوع: مهندسی نفت، شیمی، پلیمر، مواد، نانو و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی نفت و شیمی

یا سلام خدمت دوستان؛ من مدرک کارشناسی ارشد ژئوفیزیک با معدل 17.88 از دانشگاه اراک دارم و نمره تافل 98 و فقط دارای 5 مقاله کنفرانسی داخلی هستم می خولستم ببینم با این وضعیت شانس گرفتن پدیرش با فاند از دانشگاه های آلمان را دارم یا نه ، البته رنکینگ دانشگاهش هم زیاد مهم نیست، البنه لیسانم هم مهندسی معدن و معدل لیسانسم هم 14.54 هستش.
    اگه دوستان کسی راهنمایی کنه ممنون می شوم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geophysics-Shahrood university of tecnology

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    آلمان تو زمینه اکتشاف و ژئوفیزیک قویه و بازار کارش خوبه ولی در زمینه مهندسی مخازن، حفاری و بهره برداری زیاد تعریفی نداره. در رشته ی مهندسی شیمی هم کشور خوبیه و موقعیت کاری بهتری داره
    با سلام.
    دوسته عزیز من میخوام در آلمان ژئوفیزیک بخونم ، شما میدونید کدوم دانشگاه های آلمان برا این رشته قویه؟
    با سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    آلمان تو زمینه اکتشاف و ژئوفیزیک قویه و بازار کارش خوبه ولی در زمینه مهندسی مخازن، حفاری و بهره برداری زیاد تعریفی نداره. در رشته ی مهندسی شیمی هم کشور خوبیه و موقعیت کاری بهتری داره
    منظورتون اکتشاف نفت هستش و ژئوفیزیک هم در نفت؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد مهندسی مواد-شناسایی و اتنخاب مواد مهندسی

پیش فرض مهندسی مواد و نانو

مواد
    متالورژی
    سرامیک
    و سایر رشته های مرتبط

Junior Member

1- دانشگاه لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه سراسری یزد -کارشناس مکانیک در حرارت و سیالات -12.8
    2- دانشگاه فوق لیسانس + رشته تحصیلی + معدل : دانشگاه آزاد اهواز-کارشناسی ارشد تبدیل انرژی - 15
    3- نمره زبان (آیلتس و تافل) :7.5 ایلتس
    4- نمره GRE دارم میخونم
    5- تعداد مقالات داخلی و خارجی (کنفرانس و مجله) مقاله ندارم
    6- سابقه کار : 12 سال سابقه کار پروژه های ساخت نفت و گاز
    7- دانشگاه های مقصد مد نظر (اگر وجود دارد)
    8- موارد دیگر : آشنا به نرم افزارهای فلوئنت-مطلب-pdms-caesar-برنامه نویسی فرترن
    دنبال یه رشته تو حوزه طراحی نفت و گاز یا انرژی های نو یا مدیریت ساخت هستم ولی تا حالا چیزی پیدا نکردم (دکترا)
    کسی میتونه کمکم کنه؟

• ا سلام
      دوستان عزیز کسی اطلاع داره که امسال (2013) برای مهندسی شیمی، آلمان به کسی ویزا دادن یا نه؟
      پیشاپیش ممنون

Junior Member

سلام دوستان ممنون می شوم اگه راهناییم کنید می خوام تو رشته مهندسی شیمی (گرایش های بایو یا مهندسی محیط زیست یا بیو شیمی ) در مقطع ارشد ادامه تحصیل بدم از دانشگاهای انگلیسی زبان باشه و tution free چه دانشگاهی ؟؟؟...شرایط کار در اونجا چه طور ????

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی طراحی فرآیندهای صنایع نفت و گاز

کدام دانشگاه در رشته ی مهندسی شیمی-گرایش طراحی فرآیندهای صنایع نفت و گاز معروف است؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

كسي هست كه واسه آلمان اقدام كرده باشه و نتيجه هم گرفته باشه؟ در زمينه مهندسي شيمي و نفت البته...

Junior Member hamij آواتار ها

سلام می خواستم شرایط و درخواستمو بدم که دوستان هر کی هر چقدر می تونه قانع کننده راهنماییم کنه.
    دیپلم تجربیبامعدل تقریبا18وپیش14و عاشق شیمی و پزشکی و دندانپزشکی که متاسفانه بخاطر شرایط بدی که طی سال های 83-84داشتم نتونستم تو این رشته ها درس بخونم و کارشناسیموازدانشگاه سراسری بورسیه بامعدل12گرفتم وحالامئنظرمه باتوجه به تغییر شرایط روحی و تشویق های همسرم بیام دنبال علاقم... اگر شد بورس و یاغیر بورس دردانشگاه های خارج یه سره میرم تادکتراو اگرنشد ارشد ویاکارشناسیمودوباره می خونم.همسرم دنبال بورس ارشد روانشناسیه لطفادرمورداصل مطلب و یا اینکه چه مراحلی رو باید اینجابگذرونم و در ادامه هزینه ایاب و ذهاب و زندگی و شرایط کار و...هرچه که می توانید راهنماییم کنید...تشکر راستی تازه خدا یه کوچولوبهمون داده که انرژیمونوبیشترکرده...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)