صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 62

موضوع: Reschedule یا کنسل کردن آزمون GRE

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science buali sina university of hamedan

پیش فرض پاسخ : سوال درباره rescheduling امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط masoud2471 نمایش پست ها
    باید registration number رو از تو سایت ets در بیاری بعد به اونا تلفنی خودت بزنگی والبته باید از ets ثبت نام کرده باشی نه سنجش و اینکه امتحانو فقط میشه انداخت عقب نه جاو و باید 5 دلار هم بدی که بصورت تلفنی شماره کارت ازت میخاد
    سلام
    یعنی چی شماره کارت رو میگیره ازت؟ اگر قرار باشه ما پرداخت انجام بدیم ینی باید رمز کارت رو هم بهشون بدیم؟ کلا میشه توضیح بدید وقتی تماس میگیریم برای تغییر تاریخ امتحان، روند کار چه جوریه؟ پول رو چه جوری میگیرن؟ چقدر طول میکشه؟

سلام. من میخوام امتحانم را در تاریخ 17 نوامبر کنسل کنم و دوباره واسه 9 فوریه سال بعد 2013 ثبت نام کنم. آیا شیوه کنسل کردن هم مثل ری‌اسکجولینگ است؟ واسه واضح‌تر کردن موضوع، من از سایت خود ETS ثبت نام کردم و به صورت تلفنی می‌تونم برم کنسل کنم؟ بعد دوباره از طریق خود سایت ETS واسه 9 فوریه ثبت نام کنم؟ متشکرم

ApplyAbroad Senior Veteran
    artemis_743 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط سبز نمایش پست ها
    سلام. من میخوام امتحانم را در تاریخ 17 نوامبر کنسل کنم و دوباره واسه 9 فوریه سال بعد 2013 ثبت نام کنم. آیا شیوه کنسل کردن هم مثل ری‌اسکجولینگ است؟ واسه واضح‌تر کردن موضوع، من از سایت خود ETS ثبت نام کردم و به صورت تلفنی می‌تونم برم کنسل کنم؟ بعد دوباره از طریق خود سایت ETS واسه 9 فوریه ثبت نام کنم؟ متشکرم
    این کار شدنیه اما اگر کنسل کنید فقط نیمی از 175 دلار رو دریافت می کنید اما اگر reschedule کنید به فوریه باید 50 دلار جریمه بدید. من خودم مکاتبه کردم و پرسیدم گفتن میشه تاریخ امتحان رو از نوامبر به فوریه تغییر داد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    عذرخواهی میکنم که مشکلم رو اینجا مطرح میکنم چون ترد مناسب رو پیدا نکردم!
    من در آزمون 17 نووامبر ثبت نام کردم ولی الان دیگه نیازی به GRE ندارم و احتمالا میخوام انصراف بدم!
    آیا راهی هست که بتونم مبلغ رو کامل بگیرم؟ مثلا انتقال بدم به فرد دیگه؟
    اصلا کسی هست نیاز داشته باشه تا اون موقع امتحلن بده؟
    یه بنده خدایی میگفت چن روز قبل از آزمون میشه مشخصات رو کاملا عوض کرد! آیا این قضیه صحت داره؟
    ممنون میشم از لطفتون

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

نقل قول نوشته اصلی توسط spirit32 نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    عذرخواهی میکنم که مشکلم رو اینجا مطرح میکنم چون ترد مناسب رو پیدا نکردم!
    من در آزمون 17 نووامبر ثبت نام کردم ولی الان دیگه نیازی به GRE ندارم و احتمالا میخوام انصراف بدم!
    آیا راهی هست که بتونم مبلغ رو کامل بگیرم؟ مثلا انتقال بدم به فرد دیگه؟
    اصلا کسی هست نیاز داشته باشه تا اون موقع امتحلن بده؟
    یه بنده خدایی میگفت چن روز قبل از آزمون میشه مشخصات رو کاملا عوض کرد! آیا این قضیه صحت داره؟
    ممنون میشم از لطفتون
    تا جایی که من اطلاع دارم این امتحان قابل انتقال نیست و راهی هم وجود نداره که پولتو کامل پس بگیری. باید کنسل کنی و بعد سه ماه پس از کسر مبلغ قابل توجهی! بهت پولو پس بدن. علاوه بر این، GRE مثل تافل نیست که خیلی محدودیت جا داشته باشه. و فکر کنم خود سنجش تا چند وقت دیگه دوباره برای این تاریخ ثبت‌نام با تأخیر انجام بده. هرچند که نمی‌دونم قبلاً این کارو (ثبت نام با تأخیر) باز کرده و یا هنوز نه. به هر حال به نظرم شما باید معمولی کنسل کنی.

با عرض معذرت، لطفاً دوستانی که تلفنی زمان امتحان را کنسل یا ری‌اسکجول کردند، پاسخ بدهند: آیا منشی تلفنی دارند و ما باید شماره کارت و ... را خودمان وارد کنیم یا اینکه باید صحبت کنیم؟ زمان مکالمه چقدر طول می کشد؟ و آیا می‌توان با اسکایپ تماس گرفت (سرعت اینترنتم 100 Mb است)؟ با تشکر

Junior Member

سلام
    کسی هست اینجا که ج ار ی ثبت نام داشته باشه واسه نوامبر ترکیه ترجیها استانبول که بخواد امتحانش رو واگذار کنه؟ در صورت وجود به من اطلاع بدید. ممنون
    ویرایش توسط siaavosh : October 29th, 2012 در ساعت 07:10 PM

Junior Member mamad_85 آواتار ها

سلام دوستان
    من تاریخ ازمونم با تماس تلفنی جابجا کردم ... اول با کارت تلفن های رایج تماس گرفتم ولی چون انطرف تلفن گویا است وباید شماره بگری تا به اپراتور وصلت کنه نتونستم تماس برقرار کنم...پس یک ایمیل گوگل یا همون جی میل ساختم و با چیز پی ان وصل شدم چون وقتی از جایی بغیر از ایران عزیز به جی میلت لوگین کنی بهت امکان تماس رایگان با امریکا وکانادا رو میده...و بعد برقرای تماس با اپراتور باید مشخصاتی رو که ازت می پرسه رو بهش بگی مثل اسم و فامیل و ادرس و ریجستر نامبر وتاریخ تولد و ..... و بعد میگی که میخوای تاریخت رو عوض کنی به (مثلا) 2013/02/09 بعد ازت شماره کارت و تاریخ ابطال یا اکسپایر شدن کارت و ازت می خوات وبعد دوباره همه مشخصاتت رو چک میکنه و تموم و... یه رسید پراخت یا صورت حساب (bill ) برای حساب کارتت صادره می کنه که صاحب کارت باید برات پرداخت کنه و تمام شما به همین راحتی می تونی تاریخ رو عوض کنی البته به من گفتش که صدور رسید 3 تا 5 روز کاری طول می کشه پس اگه تا چند روز براتون صادر نشد نگران نباشید

در پناه حق ، شاد باشید

Junior Member

سلام دوستان، خسته نباشید
    من برای آزمون 9 نوامبر 2013 ثبا نام کردم، حالا میخوام واسه 8 فوریه 2014 reschedule کنم.
    تبت نامو خودم نکردم و از طریق این شرکتهای خصوصی انجام دادم.
    الان سوالم اینه که طچوری باید این کارو بکنم؟
    خودم باید زنگ بزنم یا به اون شرکت بگم زنگ بزنه؟ چون اطلاعات کارت بانکی رو میخواد واسه اون میگم.
    پیشاپیش ممنون از همگی

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط red_skn نمایش پست ها
    سلام دوستان، خسته نباشید
    من برای آزمون 9 نوامبر 2013 ثبا نام کردم، حالا میخوام واسه 8 فوریه 2014 reschedule کنم.
    تبت نامو خودم نکردم و از طریق این شرکتهای خصوصی انجام دادم.
    الان سوالم اینه که طچوری باید این کارو بکنم؟
    خودم باید زنگ بزنم یا به اون شرکت بگم زنگ بزنه؟ چون اطلاعات کارت بانکی رو میخواد واسه اون میگم.
    پیشاپیش ممنون از همگی

فكر ميكنم اطلاعات كارت بانكي رو نميخواد. خودتون با در دست داشتن مشخصات كامل زنگ بزنيد ولي پول بعد از 3 ماه به كارت اون شركت بر ميگرده البته نصفش. چطوري با اونها هماهنگ ميكنيد؟
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)