صفحه 3 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 62

موضوع: Reschedule یا کنسل کردن آزمون GRE

Banned

پیش فرض پاسخ : سوال درباره rescheduling امتحان GRE

درود کسی میدونه چطور تاریخ امتحان paper-based GRE می شه تغییر داد؟ این اطلاعات کارت که ای تی اس می گیره چیه؟ من به هر شرکتی زنگ می زنم می گن ما نمی تونیم اطلاعات کارت رو بدیم و این کار رو واستون انجام بدیم مگر اینکه واستون یک کارت 50 دلاری صادر کنیم که هزینه کارت هم میره روش.

Junior Member

من هفته دیگه شنبه آزمونم هست
    به اون شرکتی که ثبت نامم رو کرده بود پول دادم تا بزنگه و آزمونم رو به فوریه reschedul بکنه، بعد با خیال راحت واسه خودم رفتن ابوظبی برای مصاحبه
    حالا که برگشتم دیدم ادمیشن تیکتم هنوز همون تاریخ نوامبره، چیکار کنم؟؟؟ هرچی هم به خود این شرکته میگم، میگه ما پول رو پرداخت کردیم
    سنجش رو چیکار کنم؟؟ اون رو باید چطوری کنسل کنم ؟
    ای فیلینگ استرسد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط farnoosh_r نمایش پست ها
    سلام
    یعنی چی شماره کارت رو میگیره ازت؟ اگر قرار باشه ما پرداخت انجام بدیم ینی باید رمز کارت رو هم بهشون بدیم؟ کلا میشه توضیح بدید وقتی تماس میگیریم برای تغییر تاریخ امتحان، روند کار چه جوریه؟ پول رو چه جوری میگیرن؟ چقدر طول میکشه؟

سلام

من همین الان زنگ زدم برای کنسل کردن جی ار ای 8 فوریه
    اسمم و تاریخ تولدم رو سوال کرد با آدرسم. بعد گقت نصف هزینه برام برمیگرده. شماره کارت نخواست مثل اینکه به همون کارتی که باهاش پرداخت شده بر میگرده. الان 15 ژانوییه هست و گفت توی مارس بازپرداحت انجام میگیره.
    با این شماره تماس گرفتم 02016097717670
    کل تماسم چون توی انتظار بودم شد 12 دقیقه حدودا
    شاد باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics - UT

برای reschedule کردن باید این کارها رو انجام بدید:
    ۱- یک کارت اعتباری خریداری کنید. من از یکی از جاهایی که کار پرداخت رو انجام می‌دن (تبلیغش هم تو همین سایت هست) یک کارت هدیه پنجاه دلاری خریدم.*
    ۲- با یکی از شماره‌هایی که مربوط به GRE و توی سایت ETS هست تماس بگیرید. می‌تونید اگر سرعت اینترنتتون مناسبه با استفاده از Skype به شماره‌ی toll free که مخصوص داخل آمریکاست زنگ بزنید تا هزینه‌ای هم براتون نداشته باشه.
    ۳- وقتی تماس گرفتید با استفاده از راهنمایی های تلفن گویا به متصدی مربوط به این امور وصل بشید.
    ۴- بعد از دادن اطلاعات در مورد خودتون و تاریخ امتحان و ... از شما یه شماره کارت می‌خواد. رمز رو هم ازتون نمی‌خواد. نمی‌دونم به چه صورته ولی از روی همون شماره کارت مبلغ مورد نظر (۵۰ دلار بود فکر کنم) برداشته می‌شه.

تاریخ بلافاصله تغییر داده می‌شه و شما می‌تونید اون رو از سایت چک کنید. ولی به احتمال زیاد کم شدن پول از حسابتون با تاخیر انجام می‌گیره.

* با این روش شما ۱۰ دلار اضافی برای صدور کارت علاوه بر سود شرکت پرداخت کننده باید پرداخت کنید. (50+10)*1.07*3000=192600 (!)

دوستان یه مورد درباره ی تماس با ETS من 2 3 روز بود با تلفن خونه زنگ میزدم ولی ارتباط برقرار نمیشد اگه شما هم همین مشکل رو دارین یه خط دیگه رو امتحان کنین من با موبایلم تماس گرفتم همون دفعه اول تونستم حرف بزنم میخواستم امتحانمو کنسل کنم اول فامیلیمو پرسید بعدا اسم بعدشم آدرسو و تاریخ تولد و ایمیلم confirmation num رو هم نخواست یه توضیحایی هم داد که نصفش برمیگرده و یه ایمیلم بت میزنگیم 13 دقیقه حرف زدم 2300 تومن شد حدودا، دوستمون تو پست 23 شماره رو هم نوشتن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Material Engineering

سلام دوستان
    وقت همگی به خیر
    یه سوال مهم و فوری داشتم. اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بده
    میشه آزمون paper-based رو به آزمون Computer-based تغییر داد. من 8 فوریه آزمون دارم. می خوام برای Computer-based آوریل آزمونم رو تغییر بدم اگر بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط 3tare64 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت همگی به خیر
    یه سوال مهم و فوری داشتم. اگر کسی اطلاع داره ممنون میشم جواب بده
    میشه آزمون paper-based رو به آزمون Computer-based تغییر داد. من 8 فوریه آزمون دارم. می خوام برای Computer-based آوریل آزمونم رو تغییر بدم اگر بشه.
    نه نمیشه تو سایت خود ای تی اس نوشته که قابل جابجایی نیس منم آزمون 8 فوریه رو کنسل کردم، 13 آپریل و ثبت نام کردم

Note: Testing fees and registrations are not exchangeable between paper-based tests and computer-based tests.
    ویرایش توسط Simon : February 2nd, 2014 در ساعت 02:20 PM

سلام دوستان. من برای امتحان 8 فوریه ثبت نام کرده بودم. 2 ماه پیش تصمیم گرفتم که امتحانمو کنسل کنم. هر چی تماس گرفتم همه خطوط اشغال بودن. آخرش ایمیل زدم و گفتم نمیتونم تماس بگیرم باهاتون و میخوام کنسل کنم امتحانو. بهم جواب دادن که امتحانمو کنسل کردن و 4 تا 6 هفته بعد از cancelled test date نصف پولو میدن. الان 2 ماه گذشته و شرکتی که برام ثبت نام کرده بود میگه پرداخت هنوز انجام نشده. دوباره ایمیل زدم به ETS گفتن صبر کن انجام میشه. الان مسئله اینجاس که تو ETُS خوندم که نوشته:Refunds will not be given if you do not follow proper registration procedures and/or fail to present the required identification documents at the test center. این دیگه یعنی چی؟ یعنی من روز امتحان باید می رفتم و مدارک میبردم؟ اگه میتونستم برم که دیگه کنسل نمیکردم. الان من میخوام بدونم ریفاند معمولا کی انجام میشه و جریان این جمله که توی ETS نوشته شده چیه.آخه توی ایمیل چیزی نگفتن به من. ببخشید طولانی شد

Global Moderator

Simon آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ghassempour نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای امتحان 8 فوریه ثبت نام کرده بودم. 2 ماه پیش تصمیم گرفتم که امتحانمو کنسل کنم. هر چی تماس گرفتم همه خطوط اشغال بودن. آخرش ایمیل زدم و گفتم نمیتونم تماس بگیرم باهاتون و میخوام کنسل کنم امتحانو. بهم جواب دادن که امتحانمو کنسل کردن و 4 تا 6 هفته بعد از cancelled test date نصف پولو میدن. الان 2 ماه گذشته و شرکتی که برام ثبت نام کرده بود میگه پرداخت هنوز انجام نشده. دوباره ایمیل زدم به ETS گفتن صبر کن انجام میشه. الان مسئله اینجاس که تو ETُS خوندم که نوشته:Refunds will not be given if you do not follow proper registration procedures and/or fail to present the required identification documents at the test center. این دیگه یعنی چی؟ یعنی من روز امتحان باید می رفتم و مدارک میبردم؟ اگه میتونستم برم که دیگه کنسل نمیکردم. الان من میخوام بدونم ریفاند معمولا کی انجام میشه و جریان این جمله که توی ETS نوشته شده چیه.آخه توی ایمیل چیزی نگفتن به من. ببخشید طولانی شد

سلام
    تا جاييكه من اطلاع دارم پول 3 ماه بعد نيميش به كارتي كه از اون پرداخت شده بر ميگرده اگر كه كنسل كردن تلفني باشه. ضمن اينكه اولين باره ميبينم با ايميل قبول كردن كنسل كنند جز قوانينشون نيست. شايدم صحبت هاي شما قانعشون كرده باشه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    تا جاييكه من اطلاع دارم پول 3 ماه بعد نيميش به كارتي كه از اون پرداخت شده بر ميگرده اگر كه كنسل كردن تلفني باشه. ضمن اينكه اولين باره ميبينم با ايميل قبول كردن كنسل كنند جز قوانينشون نيست. شايدم صحبت هاي شما قانعشون كرده باشه.
    شادزي
    درود
    سایمون جان من امتحان 16 فروردین رو ده روز قبل از امتحان کنسل کردم، فقط مساله اینه که من با یه گیفت کارت برای امتحان ثبت نام کردم. بحث ریفاندش چی میشه؟ میشه یه شماره کارت دیگه داد بهشون؟
    ممنونم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)