صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 62

موضوع: Reschedule یا کنسل کردن آزمون GRE

Global Moderator

Simon آواتار ها

پیش فرض پاسخ : سوال درباره rescheduling امتحان GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط pirha نمایش پست ها
    درود
    سایمون جان من امتحان 16 فروردین رو ده روز قبل از امتحان کنسل کردم، فقط مساله اینه که من با یه گیفت کارت برای امتحان ثبت نام کردم. بحث ریفاندش چی میشه؟ میشه یه شماره کارت دیگه داد بهشون؟
    ممنونم.
    سلام
    با تلفن كنسل كرديد؟ مگه نگفتن به كارتي كهپرداخت ازش صورت گرفته بر ميگرده؟ شما بايد قبل كنسل كردن ميپرسيديد نه حالا. من نشنيدم همچين كاري بكنند ولي ميتونيد تلفن بزنيد و اصرار كنيد. توضيح بديد از كارت گيفت استفاده كرديد البته شايد مجبور شيد خود كارتم توضيح بديد.
    اميدوارم كه قبول كنند. چون تازه درخواست داديد زودتر پيگير باشيد 3 ماه طول ميكشه پول به كارت واريز شه.
    شادزي
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط simon نمایش پست ها
    سلام
    با تلفن كنسل كرديد؟ مگه نگفتن به كارتي كهپرداخت ازش صورت گرفته بر ميگرده؟ شما بايد قبل كنسل كردن ميپرسيديد نه حالا. من نشنيدم همچين كاري بكنند ولي ميتونيد تلفن بزنيد و اصرار كنيد. توضيح بديد از كارت گيفت استفاده كرديد البته شايد مجبور شيد خود كارتم توضيح بديد.
    اميدوارم كه قبول كنند. چون تازه درخواست داديد زودتر پيگير باشيد 3 ماه طول ميكشه پول به كارت واريز شه.
    شادزي
    درود
    سایمون جان من تلفن زدم کنسل کردم. اونا چیزی در مورد ریفاند نگفتن من پیش زمینه م این بود که چون سنجش امتحان میدم اونا پول رو به سنجش پس میدن. حتماً ایمیل میزنم و جوابش رو همینجا میذارم.
    شما هم شادزی

پیش فرض پاسخ : سوالات در مورد ثبت نام GRE General

سلام دوستان .
    من یه سوال داشتم

آیا برای reschedule امتحان ، پولی ازمون کسر نمیشه ؟
    من الآن یک امتحان ثبت نام کردم میخوام بندازمش عقب . میتونم بدون هزینه اضافی این کار و بکنم ؟

آخه وقتی میرم توی سایت ، یه قسمت داره برای همین کار . ( change or cancel )
    بعد روی appointment number رو که میزنم همچین پیغامی میده .

To reschedule your appointment, you must reschedule online no later than three full days before your test date (not including the day of the test or the day of your request).

To cancel your test, you must cancel online no later than three full days before your test date (not including the day of the test or the day of your request) in order to receive a refund equivalent to one-half the test fee. Fees for tests in August or September 2011 are non-refundable.

همونطور که میبینید برای cancel کردن نوشته که برای اینکه نصفش ریفاند شه باید 3 روز قبل حداکثر cancel کنید .
    ولی برای reschedule همچین توضیحی نداده . آیا میشه از این برداشت کرد که برای change کردن test date هزینه اضافی ای نیاز نیست ؟

کسی تجربه داره ؟
    ممنون میشم جواب بدین .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    من یه سوال داشتم

آیا برای reschedule امتحان ، پولی ازمون کسر نمیشه ؟
    من الآن یک امتحان ثبت نام کردم میخوام بندازمش عقب . میتونم بدون هزینه اضافی این کار و بکنم ؟

آخه وقتی میرم توی سایت ، یه قسمت داره برای همین کار . ( change or cancel )
    بعد روی appointment number رو که میزنم همچین پیغامی میده .

To reschedule your appointment, you must reschedule online no later than three full days before your test date (not including the day of the test or the day of your request).

To cancel your test, you must cancel online no later than three full days before your test date (not including the day of the test or the day of your request) in order to receive a refund equivalent to one-half the test fee. Fees for tests in August or September 2011 are non-refundable.

همونطور که میبینید برای cancel کردن نوشته که برای اینکه نصفش ریفاند شه باید 3 روز قبل حداکثر cancel کنید .
    ولی برای reschedule همچین توضیحی نداده . آیا میشه از این برداشت کرد که برای change کردن test date هزینه اضافی ای نیاز نیست ؟

کسی تجربه داره ؟
    ممنون میشم جواب بدین .
    خب دوستان ممنون از پاسخ هاتون من خودم جواب خودم رو گرفتم . 50 دلار باید برای تغییر روز تست داد . اگر هم کنسل کنید نصف هزینه ی ثبت نام رو بهتون برمیگردونن .
    حالا سوال من اینه که چطوری میشه این 50 دلار رو پرداخت کرد ؟ ممنون میشم زود جواب بدین SEAT ها داره پر میشه .

یه سوال دیگه من موقعی که میخواستم ثبت نام کنم ( حدود 2 ماه پیش ) سنتر های موجود در ETS فقط اونی بود که در کریمخان هست . (NOET)
    ولی الآن MAREFAT و ALLAMEH SOKHAN و AMIRBAHADOR و IRAN INSTITUTE و . . . . هم هستند .
    فرق اینا چیه ؟
    از لحاظ کیفیت فرقی دارن ؟ اینا جدید اومدن ؟
    ممنون میشم زود جواب بدین همونطور که گفتم قضیه urgent هست .
    "Energy and persistence conquer all things"

B. Franklin

Junior Member soheilzed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science; IUST

نقل قول نوشته اصلی توسط majid1991 نمایش پست ها
    خب دوستان ممنون از پاسخ هاتون من خودم جواب خودم رو گرفتم . 50 دلار باید برای تغییر روز تست داد . اگر هم کنسل کنید نصف هزینه ی ثبت نام رو بهتون برمیگردونن .
    حالا سوال من اینه که چطوری میشه این 50 دلار رو پرداخت کرد ؟ ممنون میشم زود جواب بدین SEAT ها داره پر میشه .

یه سوال دیگه من موقعی که میخواستم ثبت نام کنم ( حدود 2 ماه پیش ) سنتر های موجود در ETS فقط اونی بود که در کریمخان هست . (NOET)
    ولی الآن MAREFAT و ALLAMEH SOKHAN و AMIRBAHADOR و IRAN INSTITUTE و . . . . هم هستند .
    فرق اینا چیه ؟
    از لحاظ کیفیت فرقی دارن ؟ اینا جدید اومدن ؟
    ممنون میشم زود جواب بدین همونطور که گفتم قضیه urgent هست .
    سلام
    اون مبلغ رو میتونین از طریق سایت های پرداخت دلار انجام بدین در مورد اون سه روز هم دقت کنید مثلاً اگر 4شنبه امتحانه نهایتاً تا 23:59 شنبه فرصت دارید.

فرق مراکز در فاصله صندلی ها پارتیشن ها نوع برخورد مسئولین اجازه بردن خوراک و گاهی سرعت اینترنت و قطعی برق و... هست که میتونین در تاپیک های مرتبط با مراکز، تجربیات دوستان رو بخونین ولی به تاریخشون هم دقت کنین. برای یافتن این تاپیک ها یا موضوعی از صفحه اول فروم جلو برید یا در کادر های گوگل و جستجوی بالای صفحه سرچ نمایید.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه‌شناسی دانشگاه تهران

سلام. یک سوال دارم. ETS قانونی داره که در بازه زمانی کمتر از 21 روز، نمیشه دوباره ثبتنام کرد، یعنی کمتر از سه هفته، دوبار آزمون داد، حتی اگر یکی از آزمونها کنسل شه یا فرد شرکت نکنه. سوالم اینه که این قانون، درباره rescheduling هم صدق میکنه؟
    من وقتی میخواستم ثبتنام کنم، فقط آمل باز بود (برای 30نوامبر)، و خب من به ناچار اونجا ثبتنام کردم، الان دیدم تهران هم چندتا مرکز باز شدن و میخوام آزمونم رو به تهران منتقل کنم، در همون بازه زمانی (آخر نوامبر تا هفته اول دسامبر)، ولی نمیدونم از نظر قوانین ETS میتونم این کار رو بکنم یا نه.

Junior Member

سلام دوستان. من برای 12 دسامبر ، جی آر ای ثبت نام کرده بودم که خودشون کنسل کردن و تاریخ 16 را برام در نظر گرفتن. حالا مسیله اینه که من بلیط دارم و نمیتونم تو اون تاریخ تو امتحان شرکت کنم. تصمیم گرفتم که امتحانو تو فوریه بدم. حالا میخوام ببینم آیا میتونم بدون پرداخت این 50 دلار تغییر تاریخ آزمون را بدم؟؟ منظورم اینه که بهشون شرایطو توضیح بدم و بگم که تقصیر خودتونه که آزمون منو عقب انداختین!

Junior Member Jamie آواتار ها

سلام.من شنیدم در صورتی که خودشون کنسل کنن بهتون voucher میدن که تاریخی که میخواین ثبت نام کنین. به این شماره زنگ بزنید و بپرسید برای اطمینان بیشتر: 0016097717670
    البته registration number و بقیه اطلاعاتتون رو داشته باشید که اگر ازتون خواستن مشکلی پیش نیاد. موفق باشید.

Junior Member Jamie آواتار ها

سلام. از دوستان کسی میدونه تاریخ های سال جدید کی باز میشه؟ من برای 7 december ثبت نام کردم که میخوام عقب بندازم واقعا نگرانم. نکنه اصلا نمیشه به سال جدید میلادی اننتقال داد؟

Global Moderator

Simon آواتار ها

سلام

اگر تاریخ جدیدی که بهتون دادن رو قبول کردید تقریبا بعیده و من تا به حال همچین موردی ندیدم اما شما میتونید امتحان کنید و تجربه اتون رو به ما اطلاع بدید.

ارادت

نقل قول نوشته اصلی توسط jojo1hami نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای 12 دسامبر ، جی آر ای ثبت نام کرده بودم که خودشون کنسل کردن و تاریخ 16 را برام در نظر گرفتن. حالا مسیله اینه که من بلیط دارم و نمیتونم تو اون تاریخ تو امتحان شرکت کنم. تصمیم گرفتم که امتحانو تو فوریه بدم. حالا میخوام ببینم آیا میتونم بدون پرداخت این 50 دلار تغییر تاریخ آزمون را بدم؟؟ منظورم اینه که بهشون شرایطو توضیح بدم و بگم که تقصیر خودتونه که آزمون منو عقب انداختین!
    ویرایش توسط Simon : November 17th, 2014 در ساعت 09:22 AM
    اطلاعیه مهم در بخش آمریکا
    اطلاعیه مهم در بخش کانادا

شبیه ساز آزمون تافل را از کجا دانلود کنیم؟
    از پاسخ دادن به پیام خصوصی یا پیام بازدید کننده ایی که در سطح انجمن قابل مطرح کردن است معذورم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)