صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: دعوت كنفرانس خارجي براي چاپ مقاله هاي برگزيده در مجله مربوطه و بررسی مجلات

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض دعوت كنفرانس خارجي براي چاپ مقاله هاي برگزيده در مجله مربوطه و بررسی مجلات

سلام
    اگر كنفرانسي پس از برگزاري براي چاپ مقاله در مجله اش دعوت كنه، 1- از كجا ميشه فهميد كه مجله معتبره؟ 2- آيا مقالاتي كه پس از كنفرانس در مجله مرتبط همونجا چاپ بشن، از ارزششون كاسته ميشه؟ دوستان اگه ميشه لطفا در مورد اين متن نظراتتون رو صادر كنيد؟

ممنون هستم

We can publish your papers in our Insitute's Journal , so you will have publications in a international scientific journal edited here. The Journal is international, is edited by our institution since 1990, and currently it is under evaluation for inclusion in International abstracts data bases.

Please tell me if you are interested and if you agree.

Only selected papers from the conference are published in this Journal.

Senior Member

پیش فرض پاسخ : دعوت كنفرانس خارجي براي چاپ مقاله هاي برگزيده

سلام و تبریک بابت مقالتون
    بله باید بگم که همین کنفرانس مهندسی برق خودمون هم اینکارو میکنه فکر میکنم یکی از
    ژورنالای الزویر مقالات برگزیده رو چاپ میکنه. منم تو یه کنفرانس خارجی مقاله دارم که گفته
    برگزیده ها رو تو الزویر چاپ میکنه. ISI بودن ژورنال خیلی مهمه ولی Impact Factor در این مرحله
    خیلی هم مهم نیست. پس ازشون بپرسین این مجلتون ISI هست یا نه. اگر بود که هیچ و بازم تبریک
    ولی اگر نبود به تصمیم خودتون بستگی داره که آیا اگه اونا چاپ نکنن مقاله این پتانسیل رو داره که بتونه
    تو یه ژورنال معتبر دیگه چاپ بشه ؟؟ اگر نه همون مجلشون هر چی هست خوبه تازه بعدشم می تونید
    پز بدین که مقالم تو یه کنفرانس مقاله برتر شده و .... موفق باشید

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط milad.ra
    سلام و تبریک بابت مقالتون
    بله باید بگم که همین کنفرانس مهندسی برق خودمون هم اینکارو میکنه فکر میکنم یکی از
    ژورنالای الزویر مقالات برگزیده رو چاپ میکنه. منم تو یه کنفرانس خارجی مقاله دارم که گفته
    برگزیده ها رو تو الزویر چاپ میکنه. ISI بودن ژورنال خیلی مهمه ولی Impact Factor در این مرحله
    خیلی هم مهم نیست. پس ازشون بپرسین این مجلتون ISI هست یا نه. اگر بود که هیچ و بازم تبریک
    ولی اگر نبود به تصمیم خودتون بستگی داره که آیا اگه اونا چاپ نکنن مقاله این پتانسیل رو داره که بتونه
    تو یه ژورنال معتبر دیگه چاپ بشه ؟؟ اگر نه همون مجلشون هر چی هست خوبه تازه بعدشم می تونید
    پز بدین که مقالم تو یه کنفرانس مقاله برتر شده و .... موفق باشید
    سلام
    ممنون از پاسختون
    والا ISI نيست مجله شون يه مجله دو زبانه هست با abstract سه زبانه....
    حالا من قبول كردم چون search كه كردم ديدم موسسه شون مطرح هست. حالا يه سوال داشتم. البته بيشتر مربوط به CV هست. اميدوارم اينجا مي پرسم ايرادي نداشته باشه. اين جور مقالات رو در CV چه جوري بايد بگيم كه هم در كنفرانس چاپ شده و هم در ژورنالشون. دوبار نوشتن نام يه مقاله كه در بخش مقالات كه جالب نيست. من زير مقاله چاپ شده در كنفرانس اضافه كردم:
    Also will be published in the corresponded journal of the conference in the first volume(s) of January 2009 as the selected paper
    اين مناسبه؟

Senior Member

من تو رزومه خودم مقاله های کنفرانس و ژورنال رو جدا کردم اگر اینکارو بکنید بهتره
    در اینصورن اشکالی نداره دوبار اشاره کنید ولی درست یعنی تو بخش کنفرانس فقط آخر
    عنوان مقاله بنویسید (selected paper) و تو بخش ژورنال آخر اسمسش بنویسید (to be published)
    اینطوری هم مشخص میشه که دو تا مقاله دارید و هم اینکه یکیش برتر شناخته شده و هم اونا قضیه
    رو میگیرن که شما قصد مبالغه کردن ندارید و مهمتر از همه اینکه رفرنس دادن به مقاله کنفرانس و ژورنال فرق
    می کنه - اسماشون و تاریخی که قراره چاپ بشن و ... - که با این کار شما دقیقا مشخص می کنید که تو کدوم
    ژورنال و به چه اسمی و.... قراراه چاپ بشه.موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

بنظرم کلمه invited paper بهتر از selected paper هستش. منم یه همچین وضعی داشتم. سه تا از مقالاتم هم توی کنفرانس بود و هم توی ژورنال چاپ شد و در CV مقالات کنفرانس و ژورنال رو جدا کردم. و جلوی مقاله برگزیده که دعوت شده بود برای چاپ در ژورنالشون کلمه invitred paper رو نوشتم. البته یکی از کنفرانس ها از ما خواست که مقاله رو ویرایش کنیم و extended version رو با یک اسم دیگه بعنوان یک مقاله جدید بفرستیم.
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Stanford, Mechanical Eng

به نظر من از ارزش مقاله کم نمی‌شه تازه به ارزشش اضافه می‌شه چون نشون میده مقاله خوبی‌ بوده که برای چاپ انتخاب شده.

از این ایمیل فکر کنم ژورنال ISI نیست. شما بیشتر تحقیق کن که آیا ارزش فرستادن داره یا نه?

همون طور که بچه‌ها گفتن بستگی به خودتون داره که آیا مقالتون رو میتونید توی ژورنال معتبر تاری چاپ کنید یا نه. خوبی‌ این ژورنال اینه که دیگه لزومی نداره مراحل داری رو به شدت جاهای دیگه پشت سر بذارین.
    Don't be afraid that your life will end;
    be afraid that it will never begin

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : دعوت كنفرانس خارجي براي چاپ مقاله هاي برگزيده در مجله مربوطه

سلام
    من یه مقاله برای کنفرانس خارج از ایران داشتم که الان ایمیل زدن اگر بخواهید تو یکی از این 3تا ژورنال می توانید چاپ کنید حالا من هرچی سایت این مجله ها را می خونم متوجه نمی شوم که این مجلات که اینترنشنال هم هستند ISI هستند یا نه؟ بنظر شما باید تکتک ایمیل بزنم بپرسم؟یا راه دیگه هم سراغ دارید؟
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    سلام
    من یه مقاله برای کنفرانس خارج از ایران داشتم که الان ایمیل زدن اگر بخواهید تو یکی از این 3تا ژورنال می توانید چاپ کنید حالا من هرچی سایت این مجله ها را می خونم متوجه نمی شوم که این مجلات که اینترنشنال هم هستند ISI هستند یا نه؟ بنظر شما باید تکتک ایمیل بزنم بپرسم؟یا راه دیگه هم سراغ دارید؟
    سلام
    همین جایی که من در پست اول اشاره کردم، امروز ژورنالشون بدستم رسید. ISI نیست ولی بهم خبر دادن که به تازگی در
    Chemical Abstracts Service (CAS)international database (USA), and in CAB Abstracts database published by CAB International (UK)
    ایندکس شده. آیا این امتیاز قابل تامل محسوب میشه؟

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

مریم جان من تا حالا نشنیدم در این مورد و متاسفانه نمی توانم کمکی کنم ولی در کل آیا مراحل چاپ راحتتر نبودش؟گویا یک مزیتی در نظر میگیرند چون مقاله شما در آن کنفرانس ارائه شده در کل.
    What Goes Around...Comes Around

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Behrang.82
    مریم جان من تا حالا نشنیدم در این مورد و متاسفانه نمی توانم کمکی کنم ولی در کل آیا مراحل چاپ راحتتر نبودش؟گویا یک مزیتی در نظر میگیرند چون مقاله شما در آن کنفرانس ارائه شده در کل.
    والا بهرنگ جان با اینکه این کنفرانس در اروپا بود برخوردشون خوب بود و نحوه چاپ کردن مقاله ام در ژورنال راحت بود . البته کار مقاله هم جدید بود و فکر کنم برای ژورنال اونها هم خوب شد که چاپش کردن .در کل بهتر از ریجکت های منعدد ار ژورنالهای رنک بالای امریکا و انگلیس بود.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)