صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 34

موضوع: Cornell University

پیش فرض دانشگاه کرنل ( Cornell University)

سلام، و باز هم سال نو مبارک

از دوستان کسي هست که از دانشگاه کرنل باشه و يا در مورد اين دانشگاه و بخصوص شهرش ( ITHACA) اطلاعات کاملي داشته باشه؟ من در مورد ترکيب ساکنين اين شهر سوال دارم، شنيدم که اين شهر پر از يهودي و اسراييلي هست. آيا اين درسته؟

اگه درسته، ممکنه اين موضوع براي يه دانشجوي ايراني مشکل ساز باشه؟ اگر از دوستان کسي تجربه‌ي مشابهي داره يا اطلاعات موثقي در اين مورد داره، ممنون ميشم کمک کنيد.

ممنونم

...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کرنل ( Cornell University)

بله یهودی زیاد داره. شما می تونی با ایرانی های این دانشگاه تماس بگیری و ازشون سوالاتو بپرسی.

Junior Member

امیدوارم این سایت براتون مفید باشه: http://www.rso.cornell.edu/iso/

کی جوابه Cornell به دستت رسیده؟ با ایمیل هم خبر دادن؟ من ایمیل زدم خیلی کوتاه گفتن 20 مارچ پست کردن و جوابه دیگه ندادن
    یکم نگران شدم گفتم شاید reject شدم که ایجوری گفته شایدم سرشون خیلی شلوغه :-\

سلام،

من سوالي که اول پرسيده بودم رو از يک دانشجوي ايراني دانشگاه کرنل پرسيدم و بهم زود جواب داد، جوابش رو اينجا ميزارم، شايد به درد بقيه هم بخوره.

To tell you the truth your question is shocking to me. I don't know about the exact statistics of different religions in Ithaca but I can tell you that people are people everywhere. Some are more prejudiced and some more liberal. People may ask you questions or may be curious about what you think of the politics between the two countries. But be sure that nobody will treat you bad because they don't like the politics of your country. I can tell you that you can even have your best friends among people from America and Other countries.
    I hope you can get the visa easily and be successful wherever you go
    .

در مورد سوال Joojoo! بايد بگم که: به من 18 مارچ ايميل زدن و گفتن که Admit شدم. البته ظاهرا Business Scoolها از نظر اطلاع‌رساني خيلي بهتر از ENGINEERINGها هستن. ( اين تجربه‌ي شخصي من و چند تا از دوستام هست که چند تا Business و Engineering اپلاي کرديم) هيچ کدوم از دانشکده‌هاي مهندسي بلافاصله بعد از مشخص شدن نتيجه ايميل نزدن. در حاليکه همه‌ي بيزنس ها اين کار رو ميکنن. ايشالله نتيجه‌ي خوبي براتون مياد و پذيرش ميگيرين

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

سلام
    تبريك ميگم. مطمئنا CV تون خيلي قوي بوده. خودتون انتظار admin شدن داشتين؟. آخه من خودم ددلاين Jan رو براي كرنل miss كردم وليكن براي رشته مواد رنكش 2 هست! و خيلي قوي هست. ميشه يه توضيح كوتاهي بديد؟
    ممنون هستم

Junior Member

ناصر جان سلام
    من می خواستم بدونم در حالی که شما از Northwestern که رنک بالاتری نسبت به Cornell داره و شناخته شده تر هم هست پذیرش گرفتین دلیلتون برای انتخاب Cornell چی بوده؟ استاد بهتر؟ Fund بیشتر، آب و هوای نسبتاً بهتر؟و ...

سلام،

مهمترين دليلم رشته است! پذيرش من از Northwestern از رشته‌ي Industrial Eng. هست در حاليکه Cornell از Business School هست. Cornell فاند 4.5 ساله بهم داده و Fundهاي رشته‌هاي مهندسي (تا اونجايي که ميدونم) عمدتا يک ساله است و هر سال ( تحت شرايطي) تمديد ميشه!

در مورد استاد بايد بگم که توو هر دوي اين دانشگاه ها استاداي خوب پيدا ميشه

در مورد آب و هوا هم بايد بگم هر دوي اين دانشگاه‌ها جاهاي نسبتا سرد آمريکا هستن ( البته Cornell سردتره)

شهر دانشگاه Cornell هم نسبت به Chicago خيلي کوچيکتره.

اگر سوالي داشتي بازم بپرس.

در ضمن اگر اطلاعات خاصي داشتي که بهم کمک ميکنه، لطف کم بهم بگو

Junior Member

Business school ها نمره GRE رو به جاي GMAT قبول مي كنن؟

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

ناصر جان تبریک ...
    یه سوال ....
    توی اون تاپیکی که لینک داده بودی دانشگاه Purdue بود ... درسته ؟
    می شه آمار پذیرش های Businessهات رو دقیق بگی که از کدوم دانشگاه چه گرایشی و چقدر فاند ؟

مرسی ..
    یه سوال دیگه ... از این دوستانت که هم مهندسی اپلای کردین و هم Business یه سری آمار اینطوری از پذیرش های Businessشون می ذاری ؟
    می دونی که Businessیی کمه توی فروم ، یکی که هست باید بهش چسبید ;D

لطف می کنی وقت می ذاری ..
    قربانت

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین