صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 34

موضوع: Cornell University

پیش فرض پاسخ : دانشگاه کرنل ( Cornell University)

جواب Ayaz:
    بستگي داره، بايد چک کني سايت دانشگاه رو. ولي اکثر بيزنس ها در گرايش Operations management نمره‌ي GRE رو به جاي GMAT قبول دارن، البته باز هم استثنا وجود داره، مثل بيزنس دانشگاه Purdue که داشتن نمره‌ي GMAT اجباريه براي تمام گرايش ها. ولي در بقيه‌ي گرايش‌ها فکر کنم بايد نمره‌ي GMAT داشته باشي.

جواب Hoseinn:

بابا اين همه بيزنسي توو فروم هست، فقط من دستم رو روو کردم بقيه‌ي بيزنسي‌ها بايد دم منو ببينند تا لو ندمشون ;D

آره، اون لينک خلاصه رزومم بود.

پذيرش‌هاي مهندسي:

Northwestern در رشته‌ي Industrial Eng. ( مقدار فاندش به‌صورت غير رسمي و از طرف استاد حدودا 22000 اعلام شده، ولي هنوز Graduate School چيزي نگفته)

Purdue در رشته‌ي Healthcare Systems Engineering در دپارتمان Biomedical Eng. با فاند 20000

Penn State در رشته‌ي Industrial Eng & Operations Research بدون فاند براي سال اول

ريجکت‌هاي مهندسي:

Virginia Tech براي Industrial Eng.

Waitlist براي مهندسي:

Michigan-Ann Arbor براي رشته‌ي Industrial & Operations Eng.

پذيرش بيزنس:

Cornell با فاند 28500

ريجکت بيزنس:

Cornegie Mellon ( اين دانشگاه امسال به يه نفر ايراني که دو سال يکي از دانشگاه‌هاي خوب آمريکا PhD مهندسي صنايع خونده بود و دوباره Apply کرده بود پذيرش با فاند داد، البته اونم از يه دانشگاه بهتر پذيرش گرفت و رفت اونجا)

MIT Sloan

بيزنس دانشگاه University of Washington هم دو بار مصاحبه شدم و به خاطر نمره کم Verbal فعلا Waitlist شدم. يکي از دوستانم از همين بيزنس پذيرش گرفت، ولي فاندش کمه، فکر کنم حدود 18000 در سال. البته‌ي نمره‌ي Verbalاش حدود 600 بود!

INSEAD هم بعد از دو تا مصاحبه‌ي نفس‌گير ريجکت شدم.

نتيجه‌ي بقيه‌ هم هنوز نيومده، فقط اينو ميخام بگم که با نمره‌ي پايين GRE و GMAT پذيرش از بيزنس کار سختيه...

اگه ميخاين بيزنس اقدام کنيد، حتما به GRE/GMAT اهميت زيادي بدين...

آمار دقيق اونيکي دوستام هم اگه بتونم بگيرم، حتما ميزارم.

اگه بازم سوالي داشتي، بپرس

موفق باشي
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

نقل قول نوشته اصلی توسط NNaser54
    اين دانشگاه امسال به يه نفر ايراني که دو سال يکي از دانشگاه‌هاي خوب آمريکا PhD مهندسي صنايع خونده بود و دوباره Apply کرده بود.
    ببخشید این دوستتون جه جوری تونسته دکتراش رو به مستر تبدیل کرده یا درسش رو ول کرده؟ توصیه نامه هاش رو برای دانشگاه جدیدش از استادای ایرانیش گرفته یا از دانشگاه سابقش تو امریکا هم تونسته بگیره؟
    ممنون

اطلاعات خيلي دقيقي ندارم، ولي فکر کنم درسش رو ول کرده. در مورد توصيه نامه هاش هم چيزي نمي دونم. اگه اطلاعاتي دستم اومد ميگم حتما.
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

پیش فرض Cornell University

سلام دوستان

امیدوارم این پست تکراری نباشه! ;D

خواهشمندم از همه کسانی که از دانشگاه Cornell نیویورک پذیرش گرفتند ، اطلاعاتی کلی رو راجع به این دانشگاه در اختیار بدند!
    آیا درسته این دانشگاه در چند سال اخیر به ایرانی ها خوب پذیرش داده؟

دوستانی هم که پذیرش با فاند دارند لطف کنند بگن که فکر می کنند چه معیارهای در پذیرششون بیشتر تأثیر گذار بوده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    USA

پیش فرض پاسخ : Cornell University at NYC

well the first point is that its not located at NYC but in a small area called Ithaka,
    still there are few Iranians at this uni so consider this fact and another thing is that it has a tough atmosphere to study
    u know a haul of exercises ..exams and so on
    where ignorance is bliss ....tis fool to be wise

ApplyAbroad Superstar Countdown آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical-Georgia Inst. of Technology

Though I never applied to this univ, I contacted several faculties when I was at such stages. Finally I considered that univ would not be a safe bet for me and I discarded that out of my list of targeted universities. To shed light more on the situation, that is enough to say the faculties were very firm and strict on my resume believing that univ was very competitive, such replies even I never experienced sent by those of MIT!. I didnt dare and saved my money and time pertinently. .

Junior Member

کسی خبر جدیدی از Cornell داشته؟ این دانشگاه از چه طریقی وضعیت رو اعلام می کنه؟ سایت/پست/ email؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Iran-dokht
    کسی خبر جدیدی از Cornell داشته؟ این دانشگاه از چه طریقی وضعیت رو اعلام می کنه؟ سایت/پست/ email؟
    گویا امروز از civil department جواب اومده:

http://www.thegradcafe.com/survey/index.php?q=civil
    هوای خونه برگشته/تموم جاده بارونه/یه حسی تو دلم میگه/تو نزدیکی به این خونه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bijan86
    گویا امروز از civil department جواب اومده:

http://www.thegradcafe.com/survey/index.php?q=civil
    ممنونم از پاسختون. در این سایت حدود یک ماه پیش یه سری جواب رو برای EE هم درج کرده بود، ولی خبری نیست هنوز. به ایران می خواستم بدونم جوابی رسیده یا نه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Big Boss
    [left]well the first point is that its not located at NYC but in a small area called Ithaka,

ITHACA, NEW YORK, USA
    کاش مي دانستي / زندگي با همه وسعت خويش / محفل ساکت غم خوردن نيست / حاصلش تن به قضا دادن وپژمردن نيست / اضطراب و هوس ديدن وناديدن نيست / زندگي خوردن و خوابيدن نيست / زندگي جنبش و جاري شدن است / زندگي کوشش وراهي شدن است / از تماشاگه آغاز حيات تا به جايي که خدا ميداند ...

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین