صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: Cornell University

پیش فرض پاسخ : Cornell University at NYC

نمي دونم الان دير خ يا نه. ولي من جواب دوستان رو ميدم

من پارسال اومدم Johnson Graduate School of Management at Cornell University. و تفريبا يه سالم تموم شد!

دانشگاه کرنل در شهر کوچک Ithaca واقع شده. يه شهر دانشجويي با دو تا دانشگاه و حدود 30000 نفر جمعيت. 5 ساعتي NYC و حدود 6 ساعتي Washington DC.

دانشگاه خوبيه ولي مشکلش اينه که جاش خوب نيست. مثل همه جاي ايالت NY جاي نسبتا سرديه. البته تابستونش گرمه.

اين داشنگاه يکي از دانشگاه هاي Ivy league هست که اين به اعتبارش اضافه مي کنه. اين دانشگاه ها شامل: brown, Columbia, Yale, Cornell, Harvard, Princeton, u of Penn, Dartmouthمي باشند.

پارسال 2 نفر اومدن کرنل (من و يه مکانيکي ) و امسال هم من از 3-4 نفرش خبر دارم که ادميشن دارن. (2 نفرش برقي هستن)
    در ضمن اين دانشگاه هيج سياستي مبني بر اينگه ايراني نگيره، نداره (اليته تا اونجايي که من مي دونم) ولي از اونجايي که دانشگاه هاي Ivy league بين امريکايي ها خيلي محبوبن، خود امريکايي ها اينجا زياد APPLY مي کنن و کلا RATE پذيرشش پايينه.

اگر از دوستان کسي سوالي در مورد اين دانشگاه داره، لطفا بگه. اگر هم ادميشن دارين که بگين. اگه کمکي از دستم بر مياد در خدمتتون هستم.

موفق باشيد.
    ناصر
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

Naser
    Guest

پیش فرض Operations Research/Finance at Cornell

Dear all,

As you all may know, Operations Research School at Cornell University is a well-known program for its very famous faculty members and quality of their theoretical research. Each year, they usually have around 300 applicants and admit about 10-15 qualified PhD candidates. A few days ago, I was talking to the previous chair of PhD admission, and he asked me to encourage strong applicants to apply for OR program at Cornell. It seems that there are VERY few Iranian applicants each year and actually he was complaining about the number of Iranian applicants. If you feel you are interested in theoretical research in Operations Research, measure theory, probability and statistics, quantitative finance, optimization, financial engineering, I would recommend you to consider OR school at Cornell. Do not forget that you need to have solid background in mathematics and quantitative methods to be able to be considered as a qualified applicant. Applicants with mathematics background are well-suited in this program. Attached, please find a poster of this program.

Sincerely,
    Naser Nikandish
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    ویرایش توسط Olympia : July 3rd, 2015 در ساعت 10:31 AM دلیل: حذف آدرس تماس

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Operations Research/Finance at Cornell

نقل قول نوشته اصلی توسط Naser نمایش پست ها

Dear all,

As you all may know, Operations Research School at Cornell University is a well-known program for its very famous faculty members and quality of their theoretical research. Each year, they usually have around 300 applicants and admit about 10-15 qualified PhD candidates. A few days ago, I was talking to the previous chair of PhD admission, and he asked me to encourage strong applicants to apply for OR program at Cornell. It seems that there are VERY few Iranian applicants each year and actually he was complaining about the number of Iranian applicants. If you feel you are interested in theoretical research in Operations Research, measure theory, probability and statistics, quantitative finance, optimization, financial engineering, I would recommend you to consider OR school at Cornell. Do not forget that you need to have solid background in mathematics and quantitative methods to be able to be considered as a qualified applicant. Applicants with mathematics background are well-suited in this program. Attached, please find a poster of this program.

Sincerely,
    Naser Nikandish

Hi,
    I have applied for their program this year (2010)
    lets see if they really want Iranian applicants!
    ویرایش توسط Olympia : July 3rd, 2015 در ساعت 10:31 AM دلیل: حذف آدرس تماس در نقل قول

پیش فرض پاسخ : Cornell University

سلام
    من ليسانس مكانيك تبريز با معدل 14.85
    فوق ليسانس دانشگاه تهران با معدل 17.25
    تافل 93
    gre 1150(البته دوباره ابان شركت ميكنم اينبار بايد نمره بهتري بيارم.)
    يك مقاله ISI
    مي خواهم براي اپلاي اقدام كنم اما نميدونم رزومم در حد چه دانشگاهي هستش. اصلا ميتونم براي داتشگاهي در اين حد شانس داشته باشم يا نه؟
    ممنون از پاسختون

Senior Member civil2015 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط manufacturer نمایش پست ها
    سلام
    من ليسانس مكانيك تبريز با معدل 14.85
    فوق ليسانس دانشگاه تهران با معدل 17.25
    تافل 93
    gre 1150(البته دوباره ابان شركت ميكنم اينبار بايد نمره بهتري بيارم.)
    يك مقاله ISI
    مي خواهم براي اپلاي اقدام كنم اما نميدونم رزومم در حد چه دانشگاهي هستش. اصلا ميتونم براي داتشگاهي در اين حد شانس داشته باشم يا نه؟
    ممنون از پاسختون
    سلام

نمونه رزومه دوستم که امسال Direct Phd رفت Cornell رو میزارم اینجا،البته این بنده خدا یکم زیادی خفن بود
    https://intranet.ece.cornell.edu/stu...1111070523.pdf

موفق

“Scientists dream about doing great things. Engineers do them.” -James A. Michener

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

Fall 2013 Cornell
    کسی هست؟ ایمیل بزنین (گذاشتن ایمیل یا شماره تلفن خلاف مقررات فروم است)
    ویرایش توسط M1KE : February 19th, 2013 در ساعت 10:02 PM دلیل: حذف ایمیل

Member
    رشته و دانشگاه
    Concordia University

به یه نکته توجه کنید
    کورنل از من که همراه همسرم میخوام برم برای 3 سال بانک استیتمنت خواسته تا آی 20 بده یعنی 38000 دلار!

Junior Member maryam95 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    architecture

نقل قول نوشته اصلی توسط peterpofaki نمایش پست ها
    به یه نکته توجه کنید
    کورنل از من که همراه همسرم میخوام برم برای 3 سال بانک استیتمنت خواسته تا آی 20 بده یعنی 38000 دلار!
    جدی میگین؟ من دارم برای2015 اپلای میکنم .یعنی از همسر و دخترم بانک استیتمنت میخوان...اگه ادمیت بشم؟
    I would never say never
    I would fighting for ever

Junior Member

سلام ،کسی اطلاع داره که جواب اپلای 2016 پاییز معملا کی اعلام می شه؟ من برای رشته روانشناسی اقدام کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ozviyat نمایش پست ها
    سلام ،کسی اطلاع داره که جواب اپلای 2016 پاییز معملا کی اعلام می شه؟ من برای رشته روانشناسی اقدام کردم
    معمولا هر سال بسته به تعداد متقاضی ها فرق میکنه اما برای اینکه حدود بازه زمانی دستتون بیاد در این سایت نگاه کنید
    http://thegradcafe.com/survey/index.php

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین