صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 43

موضوع: Duke University

پیش فرض Duke University

سلام

می خواستم بدونم کسی هست که از دانشگاه Duke پذیرش گرفته باشه یا کلا اونجا apply کرده باشه؟
    می دونم که دانشگاه معروف و خوبیه؛ می خوام بدونم که از دانشجوهای ایرانی کسی اونجا هست؟ و کلا با applicantهای ایرانی ها آشنا هستند؟

ممنون میشم اگه کسی اطلاعی داره کمک کنه
    سبز تویی که سبز می خواهمت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Duke University

سلام
    تا اونجایی که من پرسیدم این دانشگاه بیشتر دانشجویان آمریکایی رو میگیره. کلا یک دانشگاه آمریکایی است. یکی از بچه های شریف هم با یک استاد در این دانشگاه درتماس بود و استاد گفته بود که من خیلی تمایل به همکاری با شما دارم ولی متاسفانه دانشگاه تقریبا دانشجوی اینترنشنال نمیگیره چون پذیرش نیاز به مصاحبه حضوری دارد.
    موفق باشید

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sam
    سلام
    تا اونجایی که من پرسیدم این دانشگاه بیشتر دانشجویان آمریکایی رو میگیره. کلا یک دانشگاه آمریکایی است. یکی از بچه های شریف هم با یک استاد در این دانشگاه درتماس بود و استاد گفته بود که من خیلی تمایل به همکاری با شما دارم ولی متاسفانه دانشگاه تقریبا دانشجوی اینترنشنال نمیگیره چون پذیرش نیاز به مصاحبه حضوری دارد.
    موفق باشید
    من توی سایت دانشگاه جایی ندیدم نوشته باشه که فقط دانشجوی آمریکایی می گیرند اما به نظرم ورود به اونجا کار ساده ای نباشه. من شخصا دانشجوهای INTERNATIONAL محدودی توی چند تا از دپارتمانها دیدم.

alirezamoshayedi
    Guest

سلام
    اگه دنبال دانشگاه خوب پزشكي هستيد چرا بقيه دانشگاه ها رو در نظر نميگيريد؟
    مثله John Hopkins البته پذيرش اينترنشنال دانشگاه هاي پزشكي سخته.
    پيروز باشيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamoshayedi
    سلام
    اگه دنبال دانشگاه خوب پزشكي هستيد چرا بقيه دانشگاه ها رو در نظر نميگيريد؟
    مثله John Hopkins البته پذيرش اينترنشنال دانشگاه هاي پزشكي سخته.
    پيروز باشيد.
    من برای Computer Science می خوام apply کنم؛ اونجا چند تا استاد داره که زمینه کاریشون به من می خوره و جواب نسبتا خوبی دارم؛ ولی قولی نداده استاده.
    از این دانشگاه خوشم اومده ولی خودم هم حدس زدم که خیلی international نمی گیرن. می خواستم ببینم درست حدس زدم یا نه!

بازم مرسی
    سبز تویی که سبز می خواهمت

Senior Member Jupiter1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Maryland - College Park

نقل قول نوشته اصلی توسط Mariam
    من برای Computer Science می خوام apply کنم؛ اونجا چند تا استاد داره که زمینه کاریشون به من می خوره و جواب نسبتا خوبی دارم؛ ولی قولی نداده استاده.
    از این دانشگاه خوشم اومده ولی خودم هم حدس زدم که خیلی international نمی گیرن. می خواستم ببینم درست حدس زدم یا نه!

بازم مرسی
    دوست عزیز
    من پیشنهاد میکنم همیشه این نکته رو در نظر داشته باشید که دانشگاهی که دارین Apply می کنین دانشجوی خارجی خوب بگیره ،
    خیلی از دانشگاههای آمریکا اولویت شون به Native هاست خیلیها هم به Internationalها اهمیت فوق العاده ای میدند
    جدای از این باید ببینید که اون دانشگاه نسبت به ایرانی ها چه سیاستی داشته...بعضی دانشگاهها هستند که به خاطر مشکل ویزا ایرانیها
    خودشون رو به دردسر نمیندازن و سراغ دانشجوی ایرانی نمیرن...بعضی ها هم نسبت به این مسئله خوشبین هستند البته این بستگی به
    عملکرد دانشجوهای ایرانی در اون دانشگاه هم داره...ممکن چند دانشجوی ایرانی در یک دانشگاه انتظارات اون دانشگاه رو بر آورده نکنند و در نتیجه اون
    دانشگاه نسبت به ایرانیها بدبین بشه و اولویت رو به دانشجوهای دیگه (مثلا هندیها یا چینی ها که تعدادشون هم کم نیست بده!)

برای همین خیلی تحقیق کنید...
    یه وب سایت هست که توصیه می کنم برید و به آمار اون توجه کنید (آمار مال سال های اخیر هست)
    در مرحله اول شما رشته تون رو انتخاب می کنید مثلا در مورد شما Computer Science ...
    بعد بر اساس معیارهای مختلفی می تونید رنکینگ دانشگاههای آمریکا رو ببینید...
    که یکی از این معیارها اینه که اون دانشگاه به دانشجوهای International در چه سطحی پذیرش داده ...بالا ، متوسط یا پایین
    یک معیار دیگه اش اینه که در اون دانشگاه اساتید تا چه حد میتونند دانشجوها رو ساپورت کنند هر استاد میتونه تا چه سطح دانشجو بگیره...

معیارهای دیگه:
    درصد دانشجویان دختر چقدر بوده...
    مدت زمان تحصیل (کوتاه ، متوسط یا بلندمدت) ...
    درصد فاند دادن به دانشجوها و همچنین دانشجوهای International
    Tuition an Fees ...
    کیفیت علمی دانشگاه
    و ...

این سایت خیلی به شما کمک میکنه که آگاهانه دانشگاههاتون رو انتخاب کنید:

http://graduate-school.phds.org/rank...mputer-science

لینک اصلی سایت:
    www.phds.org

من از مسئول آموزشش پرسيدم واقعا اينجوريه كه شما دانشجوي خارجي را زياد ترجيح نمي ديد ؟ يه e-mail در حد يك صفحه برام نوشته بود خيلي هم اظهار تاسف كرده بود كه همچين شايعاتي براي دانشگاه شون هست، صحتشو ديگه نمي دونم....
    To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

Senior Member

من امروز در یکی از دپارتمانها آمارها رو دیدم که 30 درصد دانشجوهای پارسالشون international بودند.

Senior Member emperial آواتار ها

دانشگاه Duke یکی از دانشگاه های در حال پیشرفته و تو Ranking هر سال پیشرفت میکنه. با ایرانی ها هم مشکلی نداره. اگر تعداد کمی ایرانی اونجا Apply کرده دلیل این نیست که با ایرانی ها مشکل داره. من تو دپارتمان فیزیک رو دیدم که چند تا دانشجو ایرانی داشت. یک نفر رو هم میشناختم که سال پیش full fund از اونجا پذیرش گرفته بود. ولی خوب دانشگاهش تو ایالت خوبیه (north carolina) و هم Domestic هم International زیاد apply میکنند. رقابت زیاده.

Senior Member

من يكيو مي شناسم كه پارسال براي Computer Science اپلاي كرد و با استاد هم در تماس بود و استاد خيلي علاقه نشون داده بود. ولي آخرش ريجكت شد. اگه اشتباه نكنم تو Computer Science رنك زياد بالايي نداره ولي به هر حال از اون دانشگاه هاييه كه يه سري criteria مثل تافل جي آر اي بالا بايد داشته باشي حتما.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)